1. Anasayfa
  2. Android

League of Legends Wild Rift APK 2.2.0.4027 indir

League of Legends Wild Rift APK 2.2.0.4027 indir
0

MOBA oyunlarının keyfini çıkarmak için Android için League of Legends Wild Rift Apk Son Sürüm Ücretsiz’i indirin. Bu oyunda en iyi şampiyonunuz olarak oynayın.

League of Legends Wild Rift Bilgileri APK

Uygulama Adı League of Legends Wild Rift
İşletim Sistemi Android 4.3+
Son sürüm 2.2.0.4027
Google Play Bağlantısı com.riotgames.league.wildrift
Fiyat Bedava
Boyut Cihaza göre değişir
Kategori Strateji

Bu oyun, Riot oyunlarının en şaşırtıcı oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Leagues of Legends Wild Rift, hızlı tempolu bir oyuncuya karşı oyuncu aksiyon ve strateji oyunudur. Mobil oyuncular için harika bir oyun deneyimi sunar.

Oyunun şaşırtıcı yanı, Leagues of Legends’ın PC versiyonuna benzer bir oynanışa sahip olmasıdır. PC versiyonuna benzemesine rağmen, baştan tasarlandı ve yeni platformlar için kullanıma sunuldu. Rakiplerinizi yenmek için diğer oyuncularla takım olarak MOBA eylemlerinin tadını çıkarmak için şimdi bu oyunu indirin.

Heyecanlı Hikaye

Oyunun sahip olduğu şeylerden biri heyecan verici ve gerçekçi bir hikaye. Oyun dünyasının Runeterra olarak bilindiğini belirtmekte fayda var. Bu dünya, birbirlerine karşı sürekli savaş halinde olan hizipler ve bölünmüş milletlerle karakterize edilir. Herkes hizip ve ulus bu oyunda hakimiyet elde etmek istiyor, dolayısıyla mücadele.

Hikayede olmasını istediğiniz bir özellik, Runes olarak da bilinen büyülü eserlerdir. Bu, oyundaki topraklara güç veren şeyin bir parçası. Bu Rünlerin bağımsız dünyalar da yaratabileceğini belirtmekte fayda var. Farklı fraksiyonlar, Rünlerin tüm sorumluluğunu alarak kontrolü ele geçirmek istiyor. Hangi hizip Rünlerin tam kontrolünü ele geçirebilirse, büyük bir güce sahip olunacaktı.

Oyun dünyası, hepsi onu büyük yıkıma bırakan çatışmalar ve savaşlar yaşadı. Runeterra’nın üzerinde fark edeceğiniz şey, topraklardaki yıkımdır. Bu savaşlar birçok kişinin kalbinde çok fazla acı ve acı bıraktı. League of Legends kuruldu ve amaç, savaşların etkilerinin neden olduğu yıkımı önlemekti.

League of Legends, tüm gruplardan alınan şampiyonlardan oluşur. Amacın bu şampiyonların organize savaşlarda kendilerini kanıtlamaları olduğunu belirtmekte fayda var. Bu, şampiyonların farklı savaş alanlarında zorluklara girmesine izin veren bir Adalet Alanı yaratılmasına yardımcı oldu. Örneğin, Crystal Scar, Howling Abyss ve Summoner’s Rift.

İlgi Çekici Özellikler

Bu oyunda, aşağıdaki özelliklerin keyfini çıkaracaksınız:

Sezgisel ve Basit Kontroller

Akla gelen ilk soru, PC kontrollerinin dokunmatik ekranlar için yeterince optimize edilip edilmediğidir. İlginç bir şekilde, bu oyun, her MOBA oyununun mobil cihazlarda olması gereken ideal yoldur. Kontroller basit ve sezgiseldir ve oyuncular bunu anlamaya çalışmak için fazla zaman harcamazlar.

Karakterleriniz ve şampiyonlarınızla hareket etmek kolaydır ve farklı seçeneklere erişebilirsiniz. Ancak, bazı kontrollerin ustalaşmasının daha uzun sürebileceğini ve bu tamamen normal olduğunu unutmamak önemlidir. Örneğin, kombolar ve becerilerde ustalaşmak daha uzun zaman alabilir.

Farklı Sınıflardan Şampiyonlar

League of Legends Wild Rift, ilginç PvP savaşlarının keyfini çıkarmanızı sağlar. Farklı yolları takip ederken en iyi şampiyonunuz olarak oynuyorsunuz.

  • Dövüşçüler: Özellikle onların hattına hücum ettiğinizde, düşmanları savaşmaya zorlamanıza izin veren şampiyonlar. Hem saldırı hem de savunma için kullanabilirsiniz.
  • Tanklar: Bunlar oldukça dirençli şampiyonlardır ve sizin için etkili bir kalkan görevi görürler. Bu şampiyon ile bir inisiyatif olabilirsiniz.
  • Slayers: Düşmanlarınıza büyük hasarlar vermek istiyorsanız kullanacağınız şampiyon budur. O kadar güçlüler ki, tek ihtiyacınız olan tek bir darbe.
  • Nişancılar: Bu şampiyon da avcılar gibi büyük hasarlar verebilir.
  • Büyücüler: Büyücülerle sihirli güçleri kullanabilirsiniz.

League of Legends Wild Rift Android Apk Ücretsiz İndir

En iyi şampiyonunuzu kullanmak için League of Legends Wild Rift’in en son sürümünü cihazınıza indirin. Oyun dünyasına barışı ve normalliği geri getirmek için düşmanlarınızla savaşın.

League of Legends Wild Rift 2.3.0.4342 APK Original

League of Legends Wild Rift 2.1.0.3849 APK Orijinal İndir

Google Play’deki orijinal sürüm

League of Legends Wild Rift 2.1.0.3849 Orijinal 90 MB indir OBB Dosyası 2.1.0.3849 indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir