İnternet Araçları

İnternet Araçları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. İnternette verimli ve güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlayacak araçları edinin…

22 Oca, 2020

5 TB OneDrive Ücretsiz Hesap Oluşturmak

5 TB ücretsiz çevrimiçi depolamaya ve Office’in çevrimiçi sürümlerine sahip olacağınız bu yöntemi, edu maili olan veya olmayan kişiler için edu mail desteği veren siteyi göstereceğim.

22 Oca, 2020

A4DeskPro Flash Web Sitesi Oluşturucu

A4DeskPro Flash Website Builder , en büyük Flash efektlerini kullanarak profesyonel web siteleri oluşturmanıza yardımcı olan güçlü bir uygulamadır. Sadece birkaç tıklamayla, kesinlikle programlama bilgisi olmadan birden fazla menü ve...

22 Oca, 2020

AdGuard Reklam Engelleyici – 6 Ay Ücretsiz

Reklamları ve tehlikeli web sitelerini engeller, sayfa yüklenmesini hızlandırır. Ücretsiz lisanslı bir yazılımla 6 Aylık AdGuard sürümünü edinin!

18 Oca, 2020

Microsoft Edge’de önbellek ve çerezler nasıl temizlenir

Web siteleri düzgün görüntülenmiyorsa veya oturum açamıyorsa, Microsoft Edge internet tarayıcısındaki önbellek verilerini ve çerezlerini temizlemeyi deneyin ve sorunu çözün.

15 Oca, 2020

Chromium Tabanlı Microsoft Edge İndir

Microsoft, Chromium motorunu temel alan yeni Microsoft Edge Internet tarayıcısının son sürümünü yayınladı. Bu kılavuzda, Microsoft Edge’in nasıl indirileceğini ve güncellenen tarayıcıyı nasıl tanıyacağınızı öğreneceksiniz.

14 Oca, 2020

XenArmor WiFi Password Recovery Pro 2020 Edition – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

1 yıl boyunca ücretsiz  2020 Edition lisansı edinin. Windows PC’nize bağlandığınız kablosuz Wi-Fi ağlarından şifreleri kurtarmak için kullanımı kolay yardımcı bir programdır.

13 Oca, 2020

Allavsoft Video Downloader – Ücretsiz Lisans

Allavsoft , Facebook, Dailymotion, eHow ve 100’den fazla video paylaşım sitesinden film, müzik videosu, oynatma listesi, spor videosu, dersler ve daha fazlasının indirilmesini destekleyen bir Video indirme yazılımıdır.

13 Oca, 2020

Pixlr Kullanıcıları için – Dropbox’ta 6 ay boyunca 25 GB Ücretsiz

Pixlr müşterilerine 6 Ay için 25 GB Ücretsiz Dropbox depolama alanı sunuyor. Pixlr X, hızlı ve profesyonel düzenlemeler için ihtiyacınız olan tek fotoğraf editörüdür. kolay fotoğraf düzenleme araçlarıyla tasarlanan, en...

10 Oca, 2020

Sticky Password Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Tüm cihazlar için 1 yıl boyunca ücretsiz Sticky Password Premium lisansı alın. Bulut tabanlı senkronizasyonu ile gelişmiş şifre yöneticisini kullanın.

1 Oca, 2020

Connectify Hotspot MAX – Ücretsiz Tam Sürüm Lisans Kodu

Connectify Hotspot Max Programı için ücretsiz tam sürüm lisans alın. Kolay wifi yönlendirici uygulaması ile bilgisayarınızdaki interneti, akıllı telefonunuz, tabletiniz ve diğer dizüstü bilgisayarlar ve hatta yakın arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak...