Android

Burada günlük rutin görevinizi kolaylaştıran Android akıllı telefonlar ve tabletler için en iyi android uygulamalarını inceleyeceğiz.

23 Ocak 2022

Wattpad Premium APK Mod 9.46.0 indir

Wattpad Premium APK son sürümünü android için ücretsiz indirin. Bu yazma ve okuma camiasında farklı hikayelerinizi paylaşın ve öteki basit yazarlarla etkileşim kurun.

22 Ocak 2022

Temp Mail Premium APK indir

Web siteleri e-posta adresinizi istediğinde nefret mi ediyorsunuz? Temp Mail ile sahte bir e-posta adresi sağlayabilirsiniz! Kullanabileceğiniz tonlarca ücretsiz e-posta adresi edinin.

9 Ocak 2022

Android Auto APK 7.1.614574 indir

Google Asistan’ı kullanmak için Android için Android Auto Apk Son Sürümü Ücretsiz indirin. Sürüş sırasında bağlı kalın, eğlenin, odaklanın ve basit arayüzün keyfini çıkarın.

10 Aralık 2021

ExpressVPN Mod APK 10.16.0 indir – 30 Günlük Ücretsiz Deneme

ExpressVPN için Android Mod APK en son sürüm indirin. IP adresinizi hırsızlardan, bilgisayar korsanlarından ve verilerinizi çalmaya çalışan şirketlerden güvenle gizleyin!

3 Aralık 2021

Shimeji Mod APK 4.1 indir

Telefonunuzda oyun karakteri ve sevimli animeler almak ve telefonunuzu özelleştirmek için Shimeji Android Mod Apk son sürüm ücretsiz indirin.

Seed4.Me VPN ve Proxy - 1 Yıllık ve 6 Aylık Ücretsiz Kupon Kodu
8.7
29 Kasım 2021

Seed4.Me VPN – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

6 ay boyunca ücretsiz Seed4.Me VPN lisansı edinin. Windows, macOS, Android ve iOS işletim sistemlerinde anonim kullanım için internet bağlantılarını şifreleyen güvenilir bir VPN hizmeti olan Seed4.Me’den sınırsız trafik alın.

23 Kasım 2021

Android akıllı telefonda IP Adresi nasıl değiştirilir

Bir akıllı telefon veya bilgisayarda IP değiştirmek, nispeten kolaylıkla yapabileceğimiz bir işlemdir. Akıllı telefonla, mobil veri bağlantısı ve Wi-Fi ağı arasında geçiş yapmak kadar basit bir işlemdir. Ancak, başka bir...

25 Ekim 2021

Android Cihazlar için En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Yüksek kaliteli video içeriği oluşturmak ve örneğin diğer video blogcuları arasında öne çıkmak veya unutulmaz videolarla arkadaşlarınızı ve ailenizi memnun etmek için güçlü bir video düzenleme uygulamasına ihtiyacınız vardır. Her...

15 Ekim 2021

Pizav.com – Dizipal Apk İndir

Bir zamanlar sadece televizyondan izlemiş olduğumuz diziler ve filmler, teknolojinin ilerlemesiyle artık her yerde. Cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar ve sanal ortamda yayınlanan dizileri seyahat ederken bile izlemek mümkün. Büyük otobüs...

13 Ekim 2021

Nox Player – Android Emulator Uygulaması

Android uygulamalarınızı PC’nizde veya Mac’inizde kullanıp kullanamayacağınızı hiç merak ettiniz mi? Daha büyük bir ekranda oynamaktan keyif alacağınız favori oyunlarınız var mı? Nox Player Android Emulator ile bunu yapmak kolaydır...