Android

Bu bölümde, Android Cep telefonunuz ve Tabletiniz için ücretsiz kullanılan Premium Uygulama ve teklifleri sunuyoruz.

22 Eyl, 2020

Android Akıllı Telefonunuzda ‘Yetersiz Depolama’ Hatasını Düzeltme

Akıllı telefonlar, aslında aradığınız her türlü ayrıntıyı sağladıkları için harika bir kullanım sunar.

10 Eyl, 2020

Android için Phone Booster Pro – Ücretsiz Lisans

Google Play Store üzerinden yüklendiğinde Android için ücretsiz bir Phone Booster Pro lisansı alın. Yardımcı program, telefonunuzun performansını optimize etmek için uygulamaların verimli bir şekilde zorunlu durdurulmasını kullanır.

6 Eyl, 2020

Android: Görselden Metin Çıkarma ve Kopyalama

Android cihazda herhangi bir görüntü türünden metin çıkarmak kolaydır. Görsellerden metin kopyalamak istiyor ve doğru yerde sunmak istiyorsanız, Android telefonunuzda bu kolayca mümkündür.

1 Eyl, 2020

Android’de USB OTG Sorunları Nasıl Giderilir?

Android cihazlarda USB OTG ile ilgili sorunların nasıl çözüleceğini öğreneceğiz, ancak bundan önce sorunların nedenini bilmek çok önemlidir. Bu şekilde sorunları daha da hızlı çözebilirsiniz.

30 Ağu, 2020

Android için Chrome’da Kaydedilmiş Şifreleri Görmek

Google Chrome, kullanıcılar için en iyi web tarayıcısıdır ve Android, iOS ve diğerleri gibi tüm işletim sistemlerini destekler. Google Chrome, mobil ve PC kullanıcıları arasında oldukça popülerdir. Google Chrome, Android...

29 Ağu, 2020

Epic Privacy Browser Apk ile bir makaleyi sese dönüştürmek

Android, diğer mobil işletim sistemlerine kıyasla en popüler kullanılan mobil işletim sistemidir. Bu işletim sistemi tamamen Linux’a dayanmaktadır. Doğası gereği Android’i tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Uygulama kullanılabilirliği de Android’de diğer mobil...

Seed4.Me VPN ve Proxy - 6 AY Hediye Kodu (Giveaway)
8.7
21 Ağu, 2020

Seed4.Me VPN ve Proxy – 6 AY Hediye Kodu (Giveaway)

6 Ay boyunca Seed4.Me VPN ve Proxy Premium Aboneliği için ücretsiz lisans. İnternet bağlantılarını şifreleyerek güvenilir bir VPN hizmeti için 6 aylık sınırsız trafik elde edin.

19 Ağu, 2020

Android için Degoo – 100 GB Depolama Alanı APK indir

Android için Degoo’dan 100 GB ücretsiz depolama alanı edinin. Güçlü şifrelemeli yapay zeka destekli bulut depolama, fotoğrafları, videoları, belgeleri ve müzikleri Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde güvenle saklamanıza yardımcı olur.

12 Ağu, 2020

ABBYY TextGrabber Premium – 6 ay ücretsiz

Ücretsiz bir ABBYY TextGrabber Premium lisansı alın. Android ve iOS için mobil uygulama, fotoğraflar üzerinde OCR gerçekleştirmenize ve 100’den fazla dile çevirmenize olanak tanır.

11 Ağu, 2020

Home Workouts Gym Pro (Reklamsız) APK indir

Home Workouts Gym Pro (Reklamsız) Apk  uygulaması şu anda ücretsizdir. Normal fiyat 12 tl ‘dir. 500.000’den fazla indirme ile ortalama puan 4,6’dır. İsteğe bağlı uygulama içi satın alımlar vardır.