Office Araçları

Office Araçları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. Mali durumunuzu destekleyin, muhasebe görevlerini yerine getirin, kişileri yönetin, organize olun ve iş arkadaşlarınızla işbirliği yapın…

31 Aralık 2021

ASCOMP PDF Conversa Professional – Ücretsiz Lisans

ASCOMP PDF Conversa Professional için ömür boyu ücretsiz lisans alın. PDF dosyalarını kolayca Microsoft Word belgelerine veya tam tersi şekilde dönüştürebileceğiniz PDF dosyalarını dönüştürmek için kullanılan bir programdır.

18 Aralık 2021

DoYourData Uninstaller Pro – Ücretsiz Lisans

DoYourData Uninstaller Pro 5.8 için ücretsiz lisans alın. Araç, bilgisayarınızda yüklü programları ve Windows 10 işletim sisteminin yerleşik uygulamalarını tamamen kaldırmanız için kolay bir yol sağlar.

7 Aralık 2021

Soda PDF Standard – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

1 yıllık ücretsiz Soda PDF Standard lisansı alın. Araç, bir Windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayarda PDF belgeleri oluşturmanıza, görüntülemenize, düzenlemenize ve dönüştürmenize olanak tanır.

25 Ekim 2021

Word’de Köprü Nasıl Eklenir

Microsoft Word, en popüler kelime işlemci yazılımıdır. Word’ü bu kadar popüler yapan şeylerden biri de sahip olduğu özelliklerdir. Belgeleri yalnızca yazıp stilize etmekle kalmaz, aynı zamanda resimler ve köprüler gibi...

24 Ekim 2021

SoftMaker FreeOffice 2021 – Microsoft Office’e Ücretsiz Alternatif

Birkaç yıldır FreeOffice, kullanıcılar tarafından pahalı Microsoft Office paketine ücretsiz, tam özellikli bir alternatif olarak biliniyor. SoftMaker tamamen yeni bir sürüm yayınladı: Windows bilgisayarlar, Mac, Linux ve Android mobil cihazlar...

22 Ekim 2021

WonderFox Document Manager – Ücretsiz Lisans

Bir Windows bilgisayarda ofis belgelerini yönetmenize izin veren WonderFox Document Manager yazılımı için ücretsiz lisans alın. Mümkün olan en iyi gizlilik için listeler oluşturabilir, yedekler oluşturabilir, belgeleri şifreleyebilir ve gizleyebilirsiniz.

19 Ekim 2021

novaPDF Standard 10 – (PDF Oluşturucu) Ücretsiz Lisans

Belgeleri oluşturmanıza, dönüştürmenize ve popüler PDF biçimine birleştirmenize olanak tanıyan novaPDF Standard 10 yazılımı için ücretsiz lisans alın. Yazıcıları yönetin ve Windows bilgisayarınızdan yazdırın.

12 Ekim 2021

SwifDoo PDF: Hepsi bir arada ücretsiz PDF yazılımı

SwifDoo PDF, PDF formatındaki elektronik belgelerle çok çeşitli görevleri gerçekleştiren çok işlevli bir programdır.

20 Eylül 2021

Multi PDF Merger ile Çoklu PDF Birleştirme

Yeni “Multi PDF Merger” ile çok sayıda dosyayı, belgeyi ve görüntüyü tek bir PDF dosyasında birleştirin. Microsoft Office, resimli metin dosyaları, PDF ve PostScript belgeleri gibi çok sayıda belge türünü...

novaPDF Lite - Windows için Ücretsiz Lisans
8.5
30 Ağustos 2021

novaPDF Lite 11.1 – Windows için Ücretsiz Lisans

Belgeleri oluşturmanıza, PDF biçimine dönüştürmenize ve birleştirmenize, yazıcıları yönetmenize ve Windows tabanlı bir bilgisayarda yazdırmanıza yardımcı olan novaPDF Lite 11 yazılımı için ücretsiz lisans.