Office Araçları

Office Araçları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. Mali durumunuzu destekleyin, muhasebe görevlerini yerine getirin, kişileri yönetin, organize olun ve iş arkadaşlarınızla işbirliği yapın…

PDF Unshare Pro - Ücretsiz Lisans
7.5
5 gün önce

PDF Unshare Pro – Ücretsiz Lisans

PDF belgelerini yazdırmaya, düzenlemeye, kopyalamaya ve Windows bilgisayarınızda yetkisiz erişimi engellemeye yönelik tasarlanmış PDF Unshare Pro aracı için ücretsiz bir lisans alın.

novaPDF Lite - Windows için Ücretsiz Lisans
8.5
2 hafta önce

novaPDF Lite 11 – Windows için Ücretsiz Lisans

Belgeleri oluşturmanıza, PDF biçimine dönüştürmenize ve birleştirmenize, yazıcıları yönetmenize ve Windows tabanlı bir bilgisayarda yazdırmanıza yardımcı olan novaPDF Lite 11 yazılımı için ücretsiz lisans.

1 ay önce

WonderFox Document Manager – Ücretsiz Lisans

Bir Windows bilgisayarda ofis belgelerini yönetmenize izin veren WonderFox Document Manager yazılımı için ücretsiz lisans alın. Mümkün olan en iyi gizlilik için listeler oluşturabilir, yedekler oluşturabilir, belgeleri şifreleyebilir ve gizleyebilirsiniz.

2 ay önce

En İyi 15 Ücretsiz PDF Editör Programı

Windows İçin En İyi PDF Editör Programı Ayrıca en iyi PDF düzenleme yazılımını arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu makalede, Windows 10 için PDF dosyalarını düzenlemenize, yönetmenize, oluşturmanıza veya paylaşmanıza yardımcı olan...

2 ay önce

ByteScout PDF Multitool – Ücretsiz Lisans

ByteScout PDF Multitool , PDF’den veri ayıklamak, PDF’den CSV’ye, PDF’den XML’e, PDF’den XLS’ye veya XLSX’e, PDF’den TIFF görüntülere, dosya eklerini çıkarmak ve çok daha fazlasını yapmak için Windows kullanıcıları için...

5 ay önce

novaPDF Standard 9 – (PDF Oluşturucu) Ücretsiz Lisans

Belgeleri oluşturmanıza, dönüştürmenize ve popüler PDF biçimine birleştirmenize olanak tanıyan novaPDF Standard 9 yazılımı için ücretsiz lisans. Yazıcıları yönetin ve Windows bilgisayarınızdan yazdırın.

6 ay önce

PDF To Excel Converter – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

  PDF To Excel Converter İncelemesi PDF To Excel Converter , PDF’yi Excel XLS ve XLSX formatlarına dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü bir dönüştürme yazılımıdır. Bununla birlikte, PDF’yi Excel’e...

7 ay önce

Resimdeki Yazıları Metne Dönüştürmek

Bir görüntüden, taranmış belgeden veya PDF dosyasından metin almanın veya çıkarmanın ve onu başka bir belgeye hızlı bir şekilde yapıştırmanın kolay bir yolu olduğunu hayal edin.

8 ay önce

SoftMaker Office NX Home 2021 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

1 yıllık ücretsiz SoftMaker Office NX Home 2021 lisansı. Kelime işlemci, elektronik tablo desteği ve sunum oluşturma dahil Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerine dayalı bilgisayarlar için Office paketi.

9 ay önce

PDF’yi Word’e Dönüştürme (Doğrudan MS Word’de)

PDF belgelerini doğrudan MS kelimesinin içinde Word belgelerine dönüştürebilirsiniz. Harici yazılım veya hizmet kullanmaya gerek yoktur. İşte PDF’yi Word’e Dönüştürme için gösterebileceğimiz adımlar..