Office Araçları

Office Araçları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. Mali durumunuzu destekleyin, muhasebe görevlerini yerine getirin, kişileri yönetin, organize olun ve iş arkadaşlarınızla işbirliği yapın…

2 ay önce

novaPDF Standard 9 – (PDF Oluşturucu) Ücretsiz Lisans

Belgeleri oluşturmanıza, dönüştürmenize ve popüler PDF biçimine birleştirmenize olanak tanıyan novaPDF Standard 9 yazılımı için ücretsiz lisans. Yazıcıları yönetin ve Windows bilgisayarınızdan yazdırın.

3 ay önce

PDF To Excel Converter – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

  PDF To Excel Converter İncelemesi PDF To Excel Converter , PDF’yi Excel XLS ve XLSX formatlarına dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü bir dönüştürme yazılımıdır. Bununla birlikte, PDF’yi Excel’e...

5 ay önce

Resimdeki Yazıları Metne Dönüştürmek

Bir görüntüden, taranmış belgeden veya PDF dosyasından metin almanın veya çıkarmanın ve onu başka bir belgeye hızlı bir şekilde yapıştırmanın kolay bir yolu olduğunu hayal edin.

5 ay önce

SoftMaker Office NX Home 2021 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

1 yıllık ücretsiz SoftMaker Office NX Home 2021 lisansı. Kelime işlemci, elektronik tablo desteği ve sunum oluşturma dahil Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerine dayalı bilgisayarlar için Office paketi.

7 ay önce

PDF’yi Word’e Dönüştürme (Doğrudan MS Word’de)

PDF belgelerini doğrudan MS kelimesinin içinde Word belgelerine dönüştürebilirsiniz. Harici yazılım veya hizmet kullanmaya gerek yoktur. İşte PDF’yi Word’e Dönüştürme için gösterebileceğimiz adımlar..

7 ay önce

Microsoft Word ve Excel’de Onay ve Çarpı İşareti Ekleme

Microsoft Word’e bir onay işareti (başka bir deyişle onay işareti veya onay işareti olarak bilinir) eklemenin birkaç yolu vardır, aşağıda özetlediğimiz yöntemler Microsoft Office 365, Microsoft Word 2016, Microsoft Word...

9 ay önce

SoftMaker Office NX Universal 2021 – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Bir yıl boyunca SoftMaker Office NX Universal 2021 için ücretsiz lisans. Bir metin editörü, elektronik tablo desteği ve sunum oluşturma dahil olmak üzere Windows, Mac ve Linux için Office paketi.