Veri Dosyaları

Veri Dosyaları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. Verilerinizi yönetmenize, kurtarmanıza ve her şeyi yapmanıza yardımcı olur.

Reg Organizer - Ömür Boyu Lisans
8.3
2 gün önce

Reg Organizer – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı yapılandırmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili Reg Organizer aracını kullanmak için ücretsiz bir ömür boyu lisans, sistem kaynaklarını boşaltmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .

2 gün önce

Acronis True Image Nedir? – Ücretsiz Sürümler

Bilgisayarınızda Seagate, Western Digital veya SanDisk’ten bir sabit disk varsa, Windows işletim sisteminizi yedeklemek ve geri yüklemek için özel bir teklif, ücretsiz Acronis True Image sürümlerini kullanabilirsiniz.

3 gün önce

Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary Limited Edition – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Paragon Hard Disk Manager 25 Anniversary Limited Edition lisansınızı alın. Sabit disk bölümlerini yönetmek, verileri kalıcı olarak silmek ve yedeklemek için üç araç içerir.

IObit Protected Folder Pro - Ücretsiz Lisans
8.1
3 gün önce

IObit Protected Folder Pro – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sisteminin dosya ve klasörlerini parolayla korumanıza ve yetkisiz kişilerin bunlara erişmesini engellemenize olanak tanıyan IObit Protected Folder Pro yardımcı programı için ücretsiz lisans.

4 gün önce

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro 9.02 lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

5 gün önce

RecoveryRobot Photo Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Hasarlı depolama aygıtlarından fotoğrafları kurtarmaya yardımcı olan RecoveryRobot Photo Recovery yazılımı için ücretsiz lisans ve ek bir gelişmiş derin tarama modu, silinen görüntüleri orijinal kalitelerinde geri yüklemek için tasarlanmıştır.

RecoveryRobot Pro - Ücretsiz Lisans ve yazılım incelemeleri
9.0
1 hafta önce

RecoveryRobot Pro – Ücretsiz Lisans ve yazılım incelemeleri

Hemen hemen her türlü kayıp durumunda Windows PC’nizdeki verileri kurtarmak için RecoveryRobot Pro için ücretsiz bir lisans alın. Yerel sabit diskten ve harici depolama aygıtlarından kaybolan verileri ve dosyaları kurtarmak...

1 hafta önce

Remo Photo Recovery İncelemesi – Artıları, Eksileri ve Performansı

Herhangi bir olası fotoğraf kaybı senaryosu için tavsiye edildiğine inandığımız bir araç olan Remo Photo Recovery yazılımını inceleyeceğiz.

2 hafta önce

EaseUS Data Recovery Wizard İnceleme (2021)

Veri yardımcı programları açısından, EaseUS, hem Mac hem de Windows kullanıcıları için mevcut olan en iyi veri kurtarma yazılımlarından biridir, EaseUS Data Recovery Wizard, verilerin ve yanlışlıkla silinen dosyaların kurtarılmasına...

KeepSolid Passwarden Parola Yöneticisi
8.6
2 hafta önce

KeepSolid Passwarden – 6 Aylık Ücretsiz Lisans (Parola Yöneticisi)

6 ay boyunca KeepSolid Passwarden için ücretsiz lisans. KeepSolid Password Manager, Windows, macOS, Android ve iOS çalıştıran bilgisayarlarda veya mobil cihazlarda parolalarınızı ve değerli bilgilerinizi güvende tutar.