Veri Dosyaları

Veri Dosyaları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. Verilerinizi yönetmenize, kurtarmanıza ve her şeyi yapmanıza yardımcı olur.

O&O Defrag 22.1 Professional - Ücretsiz Lisans
9.0
2 saat önce

O&O Defrag 23 Professional – Ücretsiz Lisans

O&O Defrag 23 Professional programı için ücretsiz lisans, bilgisayar disklerini birleştirmenize ve SSD sürücülerini optimize etmenize olanak vererek performansı ve hizmet ömrünü artırır.

1 hafta önce

Backup4all Standard 7.5 – Ücretsiz Lisans

Backup4all Standard 8.9 yazılımı, verilerinizin kısmi veya tam kayıptan korumak için mükemmel bir seçimdir.

1 hafta önce

Ashampoo Backup Pro 14 – Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızın disklerini ve bölümlerini yerel, ağ veya bulut depolama alanına yedeklemenizi sağlayan Ashampoo Backup Pro 14 için ücretsiz bir lisans alın.

2 hafta önce

Efficient Password Manager Pro – Ücretsiz Lisans

Efficient Password Manager Pro için ücretsiz bir lisans alın. Giriş bilgilerinizi hatırlamanıza ve siteye girdiğinizde otomatik olarak doldurmanıza yardımcı olacak, kullanımı kolay bir şifre yöneticisi.

2 hafta önce

RecoveryRobot Photo Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Hasarlı depolama aygıtlarından fotoğrafları kurtarmaya yardımcı olan RecoveryRobot Photo Recovery yazılımı için ücretsiz lisans ve ek bir gelişmiş derin tarama modu, silinen görüntüleri orijinal kalitelerinde geri yüklemek için tasarlanmıştır.

Reg Organizer - Ömür Boyu Lisans
8.3
2 hafta önce

Reg Organizer – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı yapılandırmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili Reg Organizer aracını kullanmak için ücretsiz bir ömür boyu lisans, sistem kaynaklarını boşaltmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .

2 hafta önce

Ashampoo Backup 2021 – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Ashampoo Backup 2021 lisansı edinin. Çözüm, sadece birkaç tıklamayla sabit disk bölümlerini örneğin, sistemin önyükleme bölümünü yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar.

3 hafta önce

EaseUS Partition Master Professional – Ücretsiz Lisans

Bilgisayar diski bölümlerini yönetmede uzmanlaşmış EaseUS Partition Master Professional programı için ücretsiz lisans. Bölümleri genişletebilir, bölebilir, birleştirebilir ve biçimlendirebilirsiniz.

1 ay önce

AOMEI Backupper Professional – Ücretsiz Lisans

Bilgisayar sistem disklerini, ayrı bölümleri ve kullanıcı tanımlı dosyaları yedeklemek ve geri yüklemek için tasarlanmış AOMEI Backupper Professional 6.6.0 programı için ücretsiz lisans.

1 ay önce

AweEraser – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

Ücretsiz bir AweEraser lisansı alın. Güvenilir bir PC veri temizleyicisi, sertifikalı veri silme standartlarını kullanarak dosyaları kalıcı olarak silmenize, sabit sürücüleri silmenize ve disk alanını boşaltmanıza yardımcı olur.