Veri Dosyaları

Veri Dosyaları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. Verilerinizi yönetmenize, kurtarmanıza ve her şeyi yapmanıza yardımcı olur.

19 Ocak 2022

Backup4all Standard 8.9 – Ücretsiz Lisans

Backup4all Standard 8.9 yazılımı, verilerinizin kısmi veya tam kayıptan korumak için mükemmel bir seçimdir.

Steganos Safe 22 - Ücretsiz Lisans
8.6
19 Ocak 2022

Steganos Safe 22 – Ücretsiz Lisans

1 yıl boyunca ücretsiz Steganos Safe 22 lisansı alın. Güvenlik programı, en son AES XEX şifreleme algoritması ile korunan 2 terabayt yerel ve bulut depolama alanı sağlar.

O&O Defrag 22.1 Professional - Ücretsiz Lisans
9.0
19 Ocak 2022

O&O Defrag Professional 24.5 – Ücretsiz Lisans

O&O Defrag 24.5 Professional programı için ücretsiz lisans, bilgisayar disklerini birleştirmenize ve SSD sürücülerini optimize etmenize olanak vererek performansı ve hizmet ömrünü artırır.

15 Ocak 2022

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro 9.16 lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

8 Ocak 2022

Ashampoo Backup Pro 15 – Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızın disklerini ve bölümlerini yerel, ağ veya bulut depolama alanına yedeklemenizi sağlayan Ashampoo Backup Pro 15 için ücretsiz bir lisans alın.

7 Ocak 2022

WinExt Pro 28.0 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Güçlü WinExt Pro 28.0 yardımcı program paketinin 1 yıllık ücretsiz lisansını alın. Profesyonel bir araç olan WinExt, kullanıcının bilgileri analiz edebilmesi ve temizliği gerçekleştirebilmesi için verilerin içeriğine dayanarak Windows bilgisayarının...

4 Ocak 2022

Magoshare Data Recovery – Windows ve macOS için ücretsiz lisans

Ücretsiz Magoshare Data Recovery lisansı edinin. Yazılım, Windows ve macOS işletim sistemlerini çalıştıran bilgisayarlarda kaybolan verileri kurtarmak için kapsamlı bir çözüm sunar.

26 Aralık 2021

Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary Limited Edition – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Paragon Hard Disk Manager 25 Anniversary Limited Edition lisansınızı alın. Sabit disk bölümlerini yönetmek, verileri kalıcı olarak silmek ve yedeklemek için üç araç içerir.

25 Aralık 2021

Vovsoft Hide Files – Ücretsiz Lisans

Vovsoft Hide Files tam sürümünü bir lisans anahtarıyla ücretsiz edinin. Windows PC için bir şifreleme programı, önemli veya gizli dosya ve klasörleri gizlemenize yardımcı olur.

IObit Protected Folder Pro - Ücretsiz Lisans
8.1
24 Aralık 2021

IObit Protected Folder Pro – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sisteminin dosya ve klasörlerini parolayla korumanıza ve yetkisiz kişilerin bunlara erişmesini engellemenize olanak tanıyan IObit Protected Folder Pro yardımcı programı için ücretsiz lisans.