Veri Dosyaları

Veri Dosyaları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. Verilerinizi yönetmenize, kurtarmanıza ve her şeyi yapmanıza yardımcı olur.

9 saat önce

Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary Limited Edition – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Paragon Hard Disk Manager 25 Anniversary Limited Edition lisansınızı alın. Sabit disk bölümlerini yönetmek, verileri kalıcı olarak silmek ve yedeklemek için üç araç içerir.

1 gün önce

Donemax Data Recovery – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayarda silinen dosyaları, biçimlendirilmiş veya kaybolan verileri kurtarmanıza olanak tanıyan Donemax Data Recovery programı için ücretsiz lisans.

3 gün önce

FoneLab Android Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Windows ve Mac bilgisayarlar için ücretsiz 1 yıllık FoneLab Android Data Recovery lisansı. Android işletim sistemini çalıştıran bir akıllı telefon veya tablet cihazda silinen verileri kurtarma programıdır.

5 gün önce

RecoverXData Pro – Yazılım incelemeleri ve 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

1 yıllık ücretsiz RecoverXData Pro lisansı alın. Basit ve güçlü Windows bilgisayar veri kurtarma yazılımı, silinen veya kaybolan dosyaları geri almanıza yardımcı olabilir.

7 gün önce

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro 8.18 lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

Reg Organizer - Ömür Boyu Lisans
8.3
1 hafta önce

Reg Organizer – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı yapılandırmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili Reg Organizer aracını kullanmak için ücretsiz bir ömür boyu lisans, sistem kaynaklarını boşaltmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .

1 hafta önce

WinExt Pro 18 – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Güçlü WinExt Pro 18 yardımcı program paketinin 1 yıllık ücretsiz lisansını alın. Profesyonel bir araç olan WinExt, kullanıcının bilgileri analiz edebilmesi ve temizliği gerçekleştirebilmesi için verilerin içeriğine dayanarak Windows bilgisayarının...

2 hafta önce

O&O SafeErase 14 Professional – Ücretsiz Lisans

O&O SafeErase 14 Professional aracı için ücretsiz lisans, uygun gizlilik sağlarken kişisel bilgisayar kullanıcısının verilerini kalıcı olarak silmenizi sağlar.

3 hafta önce

Acronis True Image Nedir? – Ücretsiz Sürümler

Bilgisayarınızda Seagate, Western Digital veya SanDisk’ten bir sabit disk varsa, Windows işletim sisteminizi yedeklemek ve geri yüklemek için özel bir teklif, ücretsiz Acronis True Image sürümlerini kullanabilirsiniz.

4 hafta önce

Genie Timeline Home 10 – Ücretsiz Lisans

Genie Timeline Home 10 için ücretsiz lisans, tüm dosyalarınızın harici veya ağ sürücülerine sürekli olarak yedeklenmesini sağlayan basit ve kullanışlı bir araçtır.