Veri Dosyaları

Veri Dosyaları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. Verilerinizi yönetmenize, kurtarmanıza ve her şeyi yapmanıza yardımcı olur.

25 Eyl, 2020

O&O Defrag 22.1 Professional – Ücretsiz Lisans

O&O Defrag 22 Professional programı için ücretsiz lisans, bilgisayar disklerini birleştirmenize ve SSD sürücülerini optimize etmenize olanak vererek performansı ve hizmet ömrünü artırır.

21 Eyl, 2020

Windows 10 için En İyi 3 HDD Bozuk Bad Sector Onarma Aracı

Bir bilgisayar sisteminde sabit diskin rolü son derece önemlidir çünkü tüm değerli bilgilerinizi tutar ve işletim sisteminin düzgün çalışmasını sağlar. Bozuk sektörlerle ilgili veriler , sorunun nedenine bağlı olarak geçici...

20 Eyl, 2020

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

19 Eyl, 2020

Ashampoo Backup 2020 – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Ashampoo Backup 2020 lisansı edinin. Çözüm, sadece birkaç tıklamayla sabit disk bölümlerini örneğin, sistemin önyükleme bölümünü yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar.

18 Eyl, 2020

Efficient Password Manager Pro – Ücretsiz Lisans

Efficient Password Manager Pro için ücretsiz bir lisans alın. Giriş bilgilerinizi hatırlamanıza ve siteye girdiğinizde otomatik olarak doldurmanıza yardımcı olacak, kullanımı kolay bir şifre yöneticisi.

17 Eyl, 2020

Reg Organizer – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı yapılandırmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili Reg Organizer aracını kullanmak için ücretsiz bir ömür boyu lisans, sistem kaynaklarını boşaltmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .

17 Eyl, 2020

O&O Disk Image 14 Professional – Ücretsiz Lisans

O&O DiskImage 14 Professional için ücretsiz lisans , bilgisayar bölümlerinizi ve belirli kullanıcı dosyalarını yedeklemenizi sağlar.

10 Eyl, 2020

Steganos Safe 20 – Ücretsiz Lisans

Steganos Safe 20 için ücretsiz ömür boyu lisans. Güvenlik programı, en son AES XEX şifreleme algoritması ile korunan 2 terabayt yerel ve bulut depolama alanı sağlar.

5 Eyl, 2020

Aomei Partition Assistant Pro 8.5 – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sistemine dayalı olarak bilgisayarınızın sabit diskini ve SSD bölümlerini veri kaybetmeden etkili bir şekilde yönetmenize olanak tanıyan Aomei Partition Assistant Pro programı için ücretsiz lisans.

3 Eyl, 2020

IObit Protected Folder Pro – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sisteminin dosya ve klasörlerini parolayla korumanıza ve yetkisiz kişilerin bunlara erişmesini engellemenize olanak tanıyan IObit Protected Folder Pro yardımcı programı için ücretsiz lisans.