Veri Dosyaları

Veri Dosyaları Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediye alın. Verilerinizi yönetmenize, kurtarmanıza ve her şeyi yapmanıza yardımcı olur.

29 Oca, 2020

Ashampoo Privacy Protector – Ücretsiz Lisans

Önemli ve hassas bilgisayar verilerini şifrelemenizi ve Internet’teki dosyaları ve etkinlik izlerini güvenli bir şekilde silmenizi sağlayan Ashampoo Privacy Protector programı için ücretsiz bir lisans.

29 Oca, 2020

Auslogics BitReplica Programı için Ücretsiz Lisans Anahtarı

Ücretsiz bir Auslogics BitReplica lisansı edinin. Araç, işletim sistemi olan bir bilgisayarda depolanan dosyaları yedeklemek için tasarlanmıştır.

23 Oca, 2020

Ashampoo Backup 2020 – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Ashampoo Backup 2020 lisansı edinin. Çözüm, sadece birkaç tıklamayla sabit disk bölümlerini örneğin, sistemin önyükleme bölümünü yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar.

21 Oca, 2020

Zip Password Recover PRO – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz ZIP Password Recover PRO lisansınızı alın. Yardımcı program, orijinal verilere zarar vermeden korumalı ZIP arşivlerini açmak için şifreleri hızlı bir şekilde kurtarmanıza olanak tanır.

21 Oca, 2020

Aiseesoft Data Recovery – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Aiseesoft Data Recovery 1 Yıl  ücretsiz lisansınızı alın.Bilgisayarınızdan veri kurtarmak için tasarlanmış güçlü ve etkili bir program.Aiseesoft veri kurtarma, fotoğraflar, ses, video, belgeler, e-postalar vb. Gibi silinmiş verilerin kurtarılmasına yardımcı...

18 Oca, 2020

MiniTool ShadowMaker Pro – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

MiniTool ShadowMaker Pro programı için Windows kullanıcılarının sistemi, tek tek dosyaları, tüm diskleri ve bölümleri kolayca yedeklemesine izin veren ücretsiz bir lisans.

7 Oca, 2020

Ashampoo Backup Pro 12 – Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızın disklerini ve bölümlerini yerel, ağ veya bulut depolama alanına yedeklemenizi sağlayan Ashampoo Backup Pro 12 için ücretsiz bir lisans alın.

4 Oca, 2020

SUMo PRO (Software Update Monitor) – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz SUMo Pro lisansınızı edinin. Bilgisayarınızdaki en son sürümleri, mevcut yamaları ve yüklü programları güncellemenizi sağlayan bir araçtır.

1 Oca, 2020

Reg Organizer – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı yapılandırmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili Reg Organizer aracını kullanmak için ücretsiz bir ömür boyu lisans, sistem kaynaklarını boşaltmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .

29 Ara, 2019

Auslogics Disk Defrag Pro – Ücretsiz Lisans

Auslogics Disk Defrag Pro Profesyonel Disk Birleştiricisi için ücretsiz lisans. Gelişmiş birleştirme teknolojileri sayesinde, program bilgisayar disklerinin dosya alt sistemini hızlandırmaya yardımcı olur.