Teknobird sitesi,Antivirüs,teknoloji,güvenlik ve tüm yazılım kampanyalarının vermiş olduğu yasal ücretsiz lisansları ve programları sizlerle paylaşmayı amaç edinmiştir.

Ziyaretçilerin dikkatine;

  • Bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar hakkında en güncel bilgiler.
  • Windows, Microsoft Office, Android, iOS hakkında ilginç haberler.
  • En yeni yazılım ve antivirüsler’den bahsediyoruz.
  • Ücretli yazılım için ücretsiz anahtarlar ve yasal lisanslar yayınlıyoruz.
  • SEO ve acemi web yöneticileri hakkında bilgilendirir özellikte yazılar yayınlıyoruz.
  • Yeni oyun endüstrisi duyurularını yayınlıyoruz.

Dijital teknolojiler dünyasından sadece ilginç haberleri ve materyalleri toplamaya ve yayınlamaya çalışıyoruz. Teknolojik yöntemlerin öğretilmesi ile ilgili sorulara yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyuyoruz.Windows, Microsoft Office, Antivirus ve diğer yazılımların kurulumunda çevrim içi yardım sağlıyoruz.

ÜRÜNLER VE PROMOSYONLAR

Özel Teklifler, İndirimli Kupon Kodları, Ücretsiz Lisanslar, Promosyon Çekleri

Bazı İndirimlerimiz sınırlı bir süre için geçerlidir, bir anlaşmayı kaçırırsanız daha sonra yapamazsınız. Her anlaşma için kalan süre açıkça konuda belirtilir, böylece ne kadar zamanınız kaldığını görebilirsiniz.

Biz sitemizde en iyi uzun çalışan indirimleri ve yazılım kampanyalarının paylaşımını öncelik alırız.

Bu, satın almadan önce herhangi bir programı deneyebileceğiniz ve yine de indirimli alabileceğinizden emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Sunulan Yazılım

Burada yer alan tüm yazılımlar geliştiriciler tarafından tarafından verilir ve tüm kullanıcılar bilgilendirmek adına sitemizde paylaşırız. “Yetişkinlere uygun içerik” veya dosya paylaşım ürünlerinin veya telif hakkı yasalarını ihlal eden veya ihlal eden diğer programları içermeyeceğiz.