Teknobird sitesi,Antivirüs,teknoloji,güvenlik ve tüm yazılım kampanyalarının vermiş olduğu yasal ücretsiz lisansları ve programları sizlerle paylaşmayı amaç edinmiştir.

Ziyaretçilerin dikkatine;

Tek tıkla Teknobird.com üzerinden ücretsiz lisanslar’a erişebilirsiniz. Dijital teknolojiler haberler ve lisanslara hemen göz atabilirsiniz. Sitemiz tamamen Türk kullanıcılarına hitap etmektedir.

Ücretsiz sunulan programlarımızın Türkçe açıklamaları yer almaktadır. Burada birçok lisans ücretsiz olarak sunuluyor. Lisans bilgilerine erişmek için herhangi bir üyelik şartı aranmıyor. Uygun fiyatlı ya da sponsor dahilinde birçok programa anında erişme imkanına sahip olacaksınız.

Sitemizi düzenli olarak takip ederek sınırlı sayıda dağıtılan lisanslara kolayca ulaşabilirsiniz. Bedava program indirebileceğiniz bir site kurmayı başardık. Teknolojiyle ilgili en iyi ücretsiz yazılım haberlerimize dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Lisans bilgileri için farklı siteleri tek tek takip etmek yerine sitemiz üzerinden tüm detaylara erişebilirsiniz.

Güncel Tam Sürün Yazılımlar

Sitemizde günlük ücretsiz program lisans paylaşımları yer alıyor. Yasal indirme olanağı sunan adresimiz bu hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. Gerekli yazılımı satın almak için büyük maliyetlere neden olabilir. güncel tam sürüm yazılımlar ücretsiz olarak alabilir ya da en iyi yazılım indirim kodlarından hemen yararlanabilirsiniz.

Yasadışı yazılımları indirip bilgisayarınıza zarar vermeden yasal lisanslı programlara hemen göz atabilirsiniz.

Bir yazılıma ihtiyaç duyduğunuz zaman hemen internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Birçok yazılım seçeneğimizle sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

ÜRÜNLER VE PROMOSYONLAR

Özel Teklifler, İndirimli Kupon Kodları, Ücretsiz Lisanslar, Promosyon Çekleri

Bazı İndirimlerimiz sınırlı bir süre için geçerlidir, bir anlaşmayı kaçırırsanız daha sonra yapamazsınız. Her anlaşma için kalan süre açıkça konuda belirtilir, böylece ne kadar zamanınız kaldığını görebilirsiniz.

Biz sitemizde en iyi uzun çalışan indirimleri ve yazılım kampanyalarının paylaşımını öncelik alırız.

Bu, satın almadan önce herhangi bir programı deneyebileceğiniz ve yine de indirimli alabileceğinizden emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Sunulan Yazılım

Burada yer alan tüm yazılımlar geliştiriciler tarafından tarafından verilir ve tüm kullanıcılar bilgilendirmek adına sitemizde paylaşırız. “Yetişkinlere uygun içerik” veya dosya paylaşım ürünlerinin veya telif hakkı yasalarını ihlal eden veya ihlal eden diğer programları içermeyeceğiz.