1. Anasayfa
  2. Teknobird Hakkında

Teknobird Hakkında


Teknobird Hakkında

Teknobird, en iyi ücretli lisanslı yazılımların lisans kodlarını paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yasal yazılım indirme sitesidir.

Ziyaretçilerin dikkatine;

Tek tıkla Teknobird.com üzerinden ücretsiz lisanslar‘a erişebilirsiniz. Dijital teknolojiler haberler ve lisanslara hemen göz atabilirsiniz. Sitemiz tamamen Türk kullanıcılarına hitap etmektedir.

Ücretsiz sunulan programlarımızın Türkçe açıklamaları yer almaktadır. Burada birçok lisans ücretsiz olarak sunuluyor. Lisans bilgilerine erişmek için herhangi bir üyelik şartı aranmıyor. Uygun fiyatlı ya da sponsor dahilinde birçok programa anında erişme imkanına sahip olacaksınız.

Sitemizi düzenli olarak takip ederek sınırlı sayıda dağıtılan lisanslara kolayca ulaşabilirsiniz. Teknolojiyle ilgili en iyi ücretsiz yazılım haberlerimize dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Lisans bilgileri için farklı siteleri tek tek takip etmek yerine sitemiz üzerinden tüm detaylara erişebilirsiniz.

Güncel Tam Sürüm Yazılımlar

Sitemizde günlük ücretsiz program lisans paylaşımları yer alıyor. Yasal indirme olanağı sunan adresimiz bu hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. Gerekli yazılımı satın almak büyük maliyetlere neden olabilir. Güncel tam sürüm yazılımları ücretsiz olarak alabilir ya da en iyi yazılım indirim kodlarından hemen yararlanabilirsiniz.

Yasadışı yazılımları indirip bilgisayarınıza zarar vermeden yasal lisanslı programlara hemen göz atabilirsiniz. Bir yazılıma ihtiyaç duyduğunuz zaman hemen internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Birçok yazılım seçeneğimizle sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Şartlar ve Koşullar

Eşantiyon süresi boyunca yazılımın istisnai olarak indirilmesi, kurulması ve kaydedilmesi gerekir! Aksi belirtilmediği sürece hediye süresinin bitiminden sonra indirilen arşivin içeriğini kullanamayacağınızı lütfen unutmayın.

Giveaway (Hediye) döneminde indirip yüklediğiniz yazılımın aşağıdaki önemli sınırlamalarla birlikte geleceğini lütfen unutmayın:

  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Gelecekteki sürümlere ücretsiz yükseltme yoktur.
  • Kesinlikle kişisel kullanım.

Özel Teklifler, Ücretsiz Lisanslar, Promosyon Hediyeleri

Bazı İndirimlerimiz sınırlı bir süre için geçerlidir. Her anlaşma için kalan süre açıkça konuda belirtilir, böylece ne kadar zamanınız kaldığını görebilirsiniz.

Biz sitemizde en iyi uzun çalışan indirimleri ve yazılım kampanyalarının paylaşımını öncelik alırız.

Bu, satın almadan önce herhangi bir programı ücretsiz deneyebileceğiniz anlamına gelir.

Web sitemiz üzerinden bir kampanya veya çekiliş duyurusu yapmak ister misiniz? şimdi bize ulaşın!

Sunulan Yazılım

Yazılım satıcıları zaman zaman promosyon kampanyaları yürütür ve daha fazla müşteri kazanmak için ürünlerinde indirimler sunar. Fayda sağlayabilmeniz ve tasarruf edebilmeniz için bu promosyonları sizler için listeleriz.

Teknobird’de yayınlanan tüm hedieler (eşantiyonlar) yasaldır ve sahipleri tarafından yetkilendirilmiştir. Web sitemizde yayınlamadan önce test ettiğimiz için yazılım hediyelerini burada bulacaksınız.

Burada yer alan tüm yazılımlar geliştiriciler tarafından verilir ve tüm kullanıcılar bilgilendirmek adına sitemizde paylaşırız. “Yetişkinlere uygun içerik” veya dosya paylaşım ürünlerinin veya telif hakkı yasalarını ihlal eden veya ihlal eden diğer programları içermeyeceğiz.

Gizlilik Uyarısı

© Copyrigth 2019 – 2023 teknobird.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. teknobird.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar teknobird.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

Our website aims to publish a person who respects the law, the law, your copyright and your personal rights in the publications of Teknobird.com, and serves as a “content provider” in accordance with the law numbered 5651. For this reason, as we are trying to convey news to our readers, we are not obliged to check when the media organs are told contrary to the news. Since our site operates with the principle of “warn and remove”, you can review pictures when the images on our site are distributed free of charge to your personality, company, with any news, adding images from the manufacturer’s own websites in review articles, and adding embedded code that has been activated by the publisher on youtube. It was added and shared with the website (there is no video on the server). Rights holders who think that your copyrights, works or legal rights have been violated can contact us via “[email protected]”. Requests and complaints will be examined and content will be uploaded in case of violation.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Web Sitemiz teknobird.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, sitemizdeki görseller ücretsiz dağıtıldığında resim sitelerinden, inceleme yazılarında üretici firmanın kendi web sitesindeki resimler olup, paylaşılan videolar ise youtube üzerinden yayıncı tarafından aktif olmuş olan embed kod ekleme sitemiyle (sunucuda herhangi bir video barınmamaktadır) linki ekleyip paylaşılmıştır. Telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.