İpuçları ve Öneriler

İpuçları ve Öneriler bölümünün temel amacı, virüsten koruma programları, veri güvenliği, İnternet’teki çevrimiçi etkinliklerin korunması vb. belirli bir konuda deneyimlerinin paylaşılması bölümüdür.

3 Ağu, 2020

5 TB OneDrive + Office 365 E3 Ücretsiz Hesap Oluşturmak

5 TB ücretsiz çevrimiçi depolamaya ve Office’in çevrimiçi sürümlerine sahip olacağınız bu yöntemi, edu maili olan veya olmayan kişiler ücretsiz kullanabilecekler.

29 Tem, 2020

iCloud Bypass DNS ile iCloud Etkinleştirme Kilidini Atlamak

iCloud Bypass DNS Sunucusu ile icloud cihazlarınızın etkinleştirme kilidini geçmek , kilitli olan iPhone veya iPad cihazlarınızı kullanmak için popüler bir çözümdür. Yaklaşık 30 milyon kişi tarafından kullanılan dns web...

27 Oca, 2020

İPhone veya Android telefondaki bir numara nasıl engellenir

Telemarketerlerden sıkıldınız mı? İOS ve Android’de bir numarayı nasıl engelleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

24 Oca, 2020

2020’de SEO’nun Kitabı Baştan Yazılıyor

SEO’nun kitabı baştan yazılıyor. Kalite anlayışı yeni değil ama algoritmalar ve bizzat arama sonuçlarını inceleyen insanlarla Google, SEO’nun kitabını baştan yazıyor.

18 Oca, 2020

Microsoft Edge’de önbellek ve çerezler nasıl temizlenir

Web siteleri düzgün görüntülenmiyorsa veya oturum açamıyorsa, Microsoft Edge internet tarayıcısındaki önbellek verilerini ve çerezlerini temizlemeyi deneyin ve sorunu çözün.

16 Oca, 2020

Android Kullanıcıları için Sahte Antivirüs Uygulamaları

VPNPro uzmanları, Android için çok sayıda popüler anti-virüs programı keşfetti, bu aslında kullanıcı tarafından cihazlardan bilgi okumak için casus yazılım programları olduğu ortaya çıktı. Bu tür programlar, geleneksel telefon antivirüs...

12 Oca, 2020

Kaspersky Internet Security 2020 ile Bilgisayarınızı Koruyun

Bugün, neredeyse herkes internet kullanıyor: dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefon veya tabletlerin kullanımı bu aynı zamanda farklı bir tehdit türüne erişimdir: virüsler, komut dosyaları, casus yazılımlar. Kendinizi bir şekilde onlardan korumanız...

10 Oca, 2020

Kaspersky Deneme Sürümünü Sıfırlamak

Birçok kişi, Deneme Sıfırlayıcı gibi üçüncü parti programları kullanmadan bir Kaspersky denemesini sıfırlamak için bir yöntem olup olmadığını merak ediyor.Bu yazıda birkaç dakika içinde kendiniz nasıl yapılır onu öğreneceksiniz.

7 Oca, 2020

Windows 10 Bilgisayarınızı Korumaya Yönelik 10 İpucu

Bilgisayarınızın güvenliği için, İşletim sisteminizde herhangi bir ayar yapmaya gerek yoktur. Bu, Windows performansını etkileyebilir.

30 Ara, 2019

Windows 10’da PowerShell Nasıl Çalıştırılır?

Windows 10 için PowerShell konsolunu nasıl açabiliriz. Seçebileceğiniz beş yöntem vardır. Genellikle Windows için mümkün olduğunca benzer kısayollara ulaşabilirsiniz.