Ücretsiz Lisanslar

Windows için en iyi geliştiricilerden programlar, gelişmiş deneme sürümleri Antivirüs ve güvenlik yazılımı için özel teklifler içerir.

8 saat önce

TeraBox – Ücretsiz 1 TB bulut depolama alanı

1 TB (1024 GB) ücretsiz TeraBox bulut depolama alanı edinin. Android veya iOS çalıştıran bir mobil cihaz için bir tarayıcıdan veya uygulamadan veri indirerek belgelerinizi, resimlerinizi, medya dosyalarınızı ve diğer...

9 saat önce

Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary Limited Edition – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Paragon Hard Disk Manager 25 Anniversary Limited Edition lisansınızı alın. Sabit disk bölümlerini yönetmek, verileri kalıcı olarak silmek ve yedeklemek için üç araç içerir.

1 gün önce

Any Screen Recorder – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

1 yıllık ücretsiz Any Screen Recorder lisansı. Windows kişisel bilgisayarın ekranından ekran görüntüsü alma ve video kaydetme için hemen hemen tüm işlevleri içeren kullanışlı bir programdır.

1 gün önce

Sticky Password Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Tüm cihazlar için 1 yıl boyunca ücretsiz Sticky Password Premium lisansı alın. Bulut tabanlı senkronizasyonu ile gelişmiş şifre yöneticisini kullanın.

1 gün önce

Donemax Data Recovery – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayarda silinen dosyaları, biçimlendirilmiş veya kaybolan verileri kurtarmanıza olanak tanıyan Donemax Data Recovery programı için ücretsiz lisans.

2 gün önce

Canva Pro 1 Aylık ve Sınırsız Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Canva PRO Nedir? Bugün Canva Pro ücretsiz bir şekilde 1 aylık veya ömür boyu nasıl kullanacağınız konusunda size rehberlik edeceğim. Canva , harika Çevrimiçi görüntü düzenleme araçları sağladığı için günümüzde...

3 gün önce

FoneLab Android Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Windows ve Mac bilgisayarlar için ücretsiz 1 yıllık FoneLab Android Data Recovery lisansı. Android işletim sistemini çalıştıran bir akıllı telefon veya tablet cihazda silinen verileri kurtarma programıdır.

3 gün önce

SUMo PRO (Software Update Monitor) – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz SUMo Pro lisansınızı edinin. Bilgisayarınızdaki en son sürümleri, mevcut yamaları ve yüklü programları güncellemenizi sağlayan bir araçtır.

5 gün önce

RecoverXData Pro – Yazılım incelemeleri ve 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

1 yıllık ücretsiz RecoverXData Pro lisansı alın. Basit ve güçlü Windows bilgisayar veri kurtarma yazılımı, silinen veya kaybolan dosyaları geri almanıza yardımcı olabilir.

Avira Antivirus Pro - Ücretsiz Lisans Kampanyası
9.4
6 gün önce

Avira Antivirus Pro – 3 Aylık Ücretsiz Kampanya

Güvenilir Avira Antivirus Pro çözümü için 3 ay ücretsiz lisans. Windows ve macOS bilgisayarınızı, Android ve iOS mobil akıllı telefonunuzu veya tabletinizi virüslerden koruyun.