Ücretsiz Lisanslar

Windows için en iyi geliştiricilerden programlar, gelişmiş deneme sürümleri Antivirüs ve güvenlik yazılımı için özel teklifler içerir.

5 saat önce

Donemax DMclone – Ücretsiz Lisans Kodu

Windows için ücretsiz bir Donemax DMclone lisansı edinin. Program, bilgisayar disklerini klonlamak için tasarlanmıştır. DMclone aracı, sabit sürücünüzü, SSD’nizi, hafıza kartınızı, USB çubuğunuzu ve diğer depolama ortamlarınızı klonlamanıza yardımcı olacaktır.

Allavsoft Downloader - Ücretsiz Lisans
9.2
9 saat önce

Allavsoft Video Downloader – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Allavsoft Video Downloader lisansı alın. YouTube, Facebook, Lynda, Spotify ve Deezer gibi yüzden fazla siteden video materyallerini indirmek ve aynı anda gerekli formata dönüştürmek için bir araç.

Files Inspector Pro (Disk Alanı Aracı) - Ücretsiz Lisans
8.8
9 saat önce

Files Inspector Pro (Disk Alanı Aracı) – Ücretsiz Lisans

Kullanımı kolay Files Inspector Pro disk analizörü için ücretsiz lisans. Program , bilgisayarınızda hangi verilerin yer kapladığını bulmanızı sağlayan kullanıcı dosya ve klasörleriyle çalışır.

2 gün önce

F-Secure SAFE 6 Aylık – Ücretsiz Lisans

F-Secure SAFE kapsamlı anti-virüs çözümü için 6 aylık ücretsiz lisans. Cihazlarınızdan beşini, Windows veya MacOS bilgisayarınızı, Android ve iOS akıllı telefonunuzu veya tabletinizi koruyun.

2 gün önce

Sticky Password Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Tüm cihazlar için 1 yıl boyunca ücretsiz Sticky Password Premium lisansı alın. Bulut tabanlı senkronizasyonu ile gelişmiş şifre yöneticisini kullanın.

Avira Prime 3 Aylık Ücretsiz Lisans Kampanyası
9.3
3 gün önce

Avira Prime 3 Aylık Ücretsiz Lisans Kampanyası

Kapsamlı Avira Prime 3 aylık paketini kullanarak ücretsiz lisans alabilirsiniz ve program maksimum koruma ve en iyi performans sağlar. İnternet’teki bilgisayar ve mobil kullanıcıların güvenliğini ve gizliliğini artırır .

Advanced SystemCare PRO 14 - Ücretsiz Lisans
9.6
9
4 gün önce

Advanced SystemCare PRO 14.6 – Ücretsiz Lisans

Advanced SystemCare Pro 14 – İncelemesi Ücretsiz Advanced SystemCare 14.6 Pro lisansı edinin. Kötü amaçlı yazılım kaldırma, kayıt defteri düzeltmeleri, önemli verileri korumanıza ve gizlilik sağlamanıza olanak tanıyan Advanced SystemCare...

5 gün önce

McAfee Endpoint Security – Ücretsiz kapsamlı antivirüs sürümü

Kapsamlı antivirüs çözümü McAfee Endpoint Security için ücretsiz sürümünü indirin. Talimatlarımız, Windows bilgisayarınızı tam olarak korumak için gerekli tüm antivirüs bileşenlerini nasıl indirip kuracağınızı gösterecektir.

Seed4.Me VPN ve Proxy - 1 Yıllık ve 6 Aylık Ücretsiz Kupon Kodu
8.7
5 gün önce

Seed4.Me VPN – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

6 ay boyunca ücretsiz Seed4.Me VPN lisansı. Windows, macOS, Android ve iOS işletim sistemlerinde anonim kullanım için internet bağlantılarını şifreleyen güvenilir bir VPN hizmeti olan Seed4.Me’den sınırsız trafik alın.

ZD Soft Screen Recorder - Ücretsiz Lisans
8.8
5 gün önce

ZD Soft Screen Recorder – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir ZD Soft Screen Recorder lisansı alın. Ekrandan ve web kamerasından video kaydetme programları, yalnızca ekran görüntüsünü video dosyalarına kaydetmenize değil, aynı zamanda YouTube, Twitch veya yerel ağda çevrimiçi...