Ücretsiz Lisanslar

Windows için en iyi geliştiricilerden programlar,gelişmiş deneme sürümleri Antivirüs ve güvenlik yazılımı için özel teklifler içerir.

25 Eyl, 2020

KeepSolid VPN Unlimited – 6 Ay Boyunca Ücretsiz

KeepSolid VPN Unlimited için 6 ay boyunca ücretsiz edinin. Güvenilir bir VPN hizmeti, bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda tüm ücretsiz kullanım süresi boyunca sınırsız trafik, yüksek hız ve istikrarlı İnternet bağlantıları...

25 Eyl, 2020

Connectify Hotspot MAX – Ücretsiz Tam Sürüm Lisans Kodu

Connectify Hotspot Max Programı için ücretsiz tam sürüm lisans alın. Kolay wifi yönlendirici uygulaması ile bilgisayarınızdaki interneti, akıllı telefonunuz, tabletiniz ve diğer dizüstü bilgisayarlar ve hatta yakın arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak...

Bitdefender Total Security 2021 - 3 aylık ücretsiz lisans
9.8
25 Eyl, 2020

Bitdefender Total Security 2021 – 3 Aylık Ücretsiz Lisans

Üç ay boyunca kapsamlı 5 Cihaz destekleyen Antivirüs Bitdefender Total Security 2021 için ücretsiz bir lisanstır. Her türden İnternet tehdidine karşı cihazlarınızın beşine kadar kalite korumasını sağlayın. Bitdefender Total Security...

Advanced SystemCare Pro 13.2 - Ücretsiz Lisans
9.6
25 Eyl, 2020

Advanced SystemCare Pro 13.7 Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Advanced SystemCare Pro 13.7 lisansı edinin. Kötü amaçlı yazılım kaldırma, kayıt defteri düzeltmeleri, önemli verileri korumanıza ve gizlilik sağlamanıza olanak tanıyan Advanced SystemCare Pro programını indirin.

24 Eyl, 2020

IObit Driver Booster 8 – Sürücü Güncelleme

Otomatik sürücü güncelleme yardımcı programı IObit Driver Booster 8’in yeni bir sürümü çıktı. Geliştirilmiş bir araç, Windows bilgisayarınızdaki eski sürücüleri kolayca ve hızlı bir şekilde güncellemenize yardımcı olur.

23 Eyl, 2020

KC Softwares DUMo Pro

DUMo (Sürücü Güncelleme Monitörü) Pro Ücretsiz lisansı alın. Güncel olmayan veya eksik sürücüleri kontrol etmenize ve ardından güncellemenize veya yüklemenize olanak tanıyan bir araçtır.

22 Eyl, 2020

Kaspersky Total Security 2021 – 2 Aylık Ücretsiz Lisans

Kapsamlı Antivirüs Kaspersky Total Security 2021 için 2 Ay ücretsiz lisans. Windows bilgisayarınızı virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan, İnternet tehditlerinden ve casus saldırılarından koruyun.

22 Eyl, 2020

Kaspersky Android Internet Security Premium – 3 Ay Ücretsiz Lisans

Android için Kaspersky Internet Security Premium 3 Ay Boyunca ücretsiz lisans alın. Akıllı telefonları ve tabletleri virüslerden ve kötü amaçlı sitelerden korur.

20 Eyl, 2020

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

19 Eyl, 2020

Ashampoo Backup 2020 – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Ashampoo Backup 2020 lisansı edinin. Çözüm, sadece birkaç tıklamayla sabit disk bölümlerini örneğin, sistemin önyükleme bölümünü yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar.