Ücretsiz Lisanslar

Windows için en iyi geliştiricilerden programlar,gelişmiş deneme sürümleri Antivirüs ve güvenlik yazılımı için özel teklifler içerir.

8 Mar, 2020

Smart Game Booster Pro – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Smart Game Booster Pro lisansınızı alın. Yardımcı program, Windows’un ve ekran kartınızın (AMD veya NVIDIA) çalışmasını optimize ederek oyunun FPS’sini otomatik olarak artırır ve ayrıca donanım bileşenlerinin sıcaklığını kontrol...

8 Mar, 2020

ESET NOD32 Internet Security – Ücretsiz Lisans

ESET NOD32 Internet Security için ücretsiz lisans alın. Bilgisayarınızı virüslere, ağ saldırılarına ve kötü amaçlı uygulamalara karşı korur.

8 Mar, 2020

ESET NOD32 Mobile Security – Ücretsiz Lisans

Android için ESET NOD32 Mobile Security için ücretsiz lisans alın. ESET NOD32 Mobile Security, cihazınızın güvenliğini sağlar, kötü amaçlı uygulamalardan ve tehlikeli sitelerden korur.

8 Mar, 2020

IObit Driver Booster PRO 7.3 – Ücretsiz Lisans

IObit Driver Booster PRO Sürücü Güncelleme Aracı için ücretsiz lisans alın. Yardımcı program, bilgisayarınızın eski sürücülerini güncellemeye ve güvenilirliği artırmaya yardımcı olacaktır.

29 Oca, 2020

Auslogics BitReplica Programı için Ücretsiz Lisans Anahtarı

Ücretsiz bir Auslogics BitReplica lisansı edinin. Araç, işletim sistemi olan bir bilgisayarda depolanan dosyaları yedeklemek için tasarlanmıştır.

28 Oca, 2020

Hasleo BitLocker Anywhere Home – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Hasleo BitLocker Anywhere Home lisansı edinin. Program, Windows 10, 8.1, 7 Home ve Windows 7 Professional’da Microsoft BitLocker Sürücü Şifreleme teknolojisinin özelliklerini kullanmanıza izin verir.

28 Oca, 2020

Dr.Web Security Space – 3 Aylık Ücretsiz Lisans Kampanyası

Doctor Web, kapsamlı antivirüs ürünü Dr.Web Security Space’in 3 ay boyunca deneme sürümünü şimdi indirin. Virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara, Windows, macOS ve Linux çalıştıran bilgisayarlarınızı koruyun.

28 Oca, 2020

Advanced SystemCare Ultimate 30 Günlük Ücretsiz İndir

Bitdefender motoruna dayanan Advanced SystemCare Ultimate antivirüs ve virüs bulaşmış sitelere, casus yazılımlara ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar, sistemi temizler ve performansı artırır.

27 Oca, 2020

Kerish Doctor 2020 Kapsamlı Bilgisayar Bakımı – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Kişisel bilgisayar bakımı için kapsamlı bir Kerish Doctor aracı, performansı iyileştirir, önemli alanları optimize eder, hataları düzeltir, güvenlik açıklarını bulur ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.

25 Oca, 2020

Glary Utilities Pro 5 – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Windows çalıştıran bir bilgisayarın temizlenmesine, hızlandırılmasına ve optimize edilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış etkili yardımcı program Glary Utilities Pro 5’in ömür boyu kullanımı için ücretsiz lisans alın.