1. Anasayfa
 2. IObit
Trendlerdeki Yazı

IObit Software Updater PRO 6 – Ücretsiz Lisans Key 2023

IObit Software Updater PRO 6 – Ücretsiz Lisans Key 2023
12

IObit Software Updater 6 PRO programı için ücretsiz lisans key anahtarı alabilirsiniz. Windows bilgisayarınızdaki eski yazılımları otomatik olarak güncellemenize yardımcı olur.

IObit Software Updater 6 PRO Key

91741-496D7-2A24E-FDFT6
8964F-534EB-D5FD2-797T6
F8E1E-BADBB-7348A-A6CT6

IObit Software Updater PRO Nedir?

IObit Software Updater Pro 6.1 key, eğlence ve bilgisayar çalışmalarınızı kesintiye uğratmadan yazılımı planlanan zamanlarda otomatik olarak tarar ve günceller. Kullanışlı IObit Software Updater PRO yazılımı ile eski programlarınızı gerçek zamanlı olarak güncelleyin.

IObit Software Updater indir

Windows kullanıcılarının birkaç tıklama ile yazılımı kurmaları ve güncellemeleri için kullanımı kolay bir sistem yardımcı programıdır. Güncel olmayan programları tespit etmek ve güncellemek için hızlı ve güvenli bir yol sağlar ve program aracılığıyla Windows PC’ler için yüzlerce popüler yazılımı doğrudan indirir, bu da kullanıcılara çok fazla zaman ve emek kazandırır.

Bu arada, IObit Software Updater 6, yazılımı çeşitli kategorilerde kurmayı kolaylaştırır bunlar; Tarayıcılar, Güvenlik, Sosyal, multimedya, uzak (masaüstü) çalışma araçları ve yeni bir bilgisayar için yardımcı programlar ve araçlar veya sisteminizi yeniden yükledikten, biçimlendirdikten veya yükselttikten sonra bu yazılım aracılığıyla programlarınızı güncelleyebilirsiniz.

IObit Software Updater 6 Özellikleri

 • Tüm eski yazılımları ve önerilen yazılımları tek tıklamayla güncelleyin.
 • Daha büyük yazılım veritabanı, %40 daha fazla programın güncellenmesine yardımcı olur.
 • Otomatik güncelleme, programlarınızı her zaman güncel tutar.
 • Daha akıllı güncelleme algoritması, daha hassas güncellemeler sağlar.
 • Sıkı manuel testler, tüm güncellemelerin güvenli ve temiz olduğunu garanti eder.

Yüzlerce Yazılım Güncellemesine Erişim Sağlayın

Eski uygulama, siber suçlular tarafından istismar edilebilecek birçok güvenlik açığı içeriyor. Daha büyük yazılım veritabanına sahip IObit Software Updater, tek bir tıklamayla daha fazla programı güvenli bir şekilde güncelleyerek size genel ve hızlı yazılım güncellemeleri sağlar. Güncellenen yazılım, saldırganların maruz kaldığı güvenlik açıkları riskini azaltacaktır.

IObit Software Updater 5 PRO Güncel Yüklü Yazılımlar Listesi
IObit Software Updater 5 PRO Güncel Yüklü Programlarımın Listesi Verilmiştir.

PC’yi Daha Kullanışlı Yazılımlarla Donatın

IObit Software Updater, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenlik, eğlence, üretkenlik ve daha fazla kategoriyi kapsayan, son derece tavsiye edilen ve popüler yazılımları özenle seçer.

IObit Software Updater 6, özellikle evden çalışmanıza daha iyi yardımcı olmak için doğrudan indirebileceğiniz Teamviewer, Skype, Zoom, GoToMeeting vb. gibi Uzaktan Çalışma Araçlarını ekledi.

Zamanında Güncelleme Bildirimi ve Daha Güvenli Kurulum

En son IObit Yazılım Güncelleyici, güncellemeyi hızlandırmak için güncelleme algoritmalarını optimize etti ve mevcut yazılım güncellemeleriyle ilgili bildirimleri ve bilgileri daha hızlı alacaksınız. Ayrıca, güvenli ve temiz yazılım sağlamak için IObit Software Updater, ek paketler, yükleyiciler ve hatta kötü amaçlı yazılımlar olmadan tüm kurulumu garanti etmek için her zaman katı güncelleme süreçlerine uyar.

IObit Software Updater 6 PRO Lisans Özellikleri

 • Lisans yalnızca kişisel kullanım içindir.
 • Lisans süresi boyunca 6.x sürümü altında ücretsiz güncellemeler alabilirsiniz.
 • Ücretsiz teknik destek yok.
 • Programı kaldırıp yeniden kurarabilir ve lisans anahtarını etkinleştirebilirsiniz.
7.3
İncelemeye Genel Bakış

IObit Yazılım Güncelleyici, bilgisayarınızdaki tüm uygulamaları güncel tutma görevini basitleştirmek için tasarlanmıştır. Yeni sürümleri kontrol edebilir ve kullanıcı girişi olmadan bile otomatik olarak yükleyebilir.

 • Genel 9.5
 • Fonksiyon 9.5
 • Destek 9

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (12)

 1. 2 sene önce

  İlk başta bilgisayarıma virüs bulaştırabilecek linkler olan bir site sanmıştım. Ama gerçekten kral adamlarsınız işe yarıyor!!

 2. 2 sene önce

  Cidden Çalışıyor [V4] Kodlardan İlkini Deneyin :)

 3. F927B-59D15-B5981-43BT4 işe yaradı bende az önce

 4. 1 sene önce

  Teşekkürler keyler her zamanki gibi çalıştı mükemmel şekilde. :)

 5. 9 ay önce

  Thanks! Keys work :)

 6. Çok teşekkürler

 7. birinci denememde PRO. çok teşklr.

 8. bitmiş malesef

 9. 3 ay önce

  Buraya sadece emeğe saygı ve minnetimi belirtmek adına forum doldurup yorum yazıyorum. Ücretsiz ve yasal olarak bu kodları bizimle güncel paylaşmanız mükemmel bir hizmet! Allah sizden razı olsun. IObit ve tüm programları gerçekten işinin hakkını fazlasıyla veren ve çok profesyonel yazılımlardır. Sizin gibi siteler sayesinde, ücretsiz ve yasal bir şekilde, ”crack vb. şeylere ihtiyaç duymadan” yasal ve organik şekilde ”profesyonel lisanslı” kullanma şansımız oluyor. IObit’in; antivirüs, yazılım güncelleyici, program silici, sürücü güncelleyici ve bilgisayar hızlandırıcı özelliğiyle bilinen hepsinin ayrı ayrı programlarını güncel olarak kullanıyorum çok uzun yıllardır ve çok memnunum. Hepsi gerçekten işinin hakkını veriyor ama etkinleştirilmiş lisansla elbette istediğimiz sonucu alıyoruz. Velhasılkelam bu ücretsiz ve yasal lisansları her güncelleme olduğunda ararım ve karşıma çıkan ilk sitelerden birisi hep teknobird.com oluyor :)) İşi ve hizmeti güncel tuttuğunuz için hakkınız ödenmez! Gaziantep’ten saygılarımla…

 10. bonjour
  je vien d’essayer le Clé de mise à jour du logiciel IObit 6 PRO
  F8E1E-BADBB-7348A-A6CT6
  mais trop de licence activée avec ce code.
  en auriez vous un de libre svp et merci de votre travail

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir