Antivirüs

Antivirus – Spyware Software için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. Windows, Mac, Android ve iOS için güvenlik yazılımlarıyla kötü amaçlı yazılımlarla mücadele edin ve gizliliğinizi koruyun.

Avira Antivirus Pro - Ücretsiz Lisans Kampanyası
9.4
7 gün önce

Avira Antivirus Pro – 3 Aylık Ücretsiz Kampanya

Güvenilir Avira Antivirus Pro çözümü için 3 ay ücretsiz lisans. Windows ve macOS bilgisayarınızı, Android ve iOS mobil akıllı telefonunuzu veya tabletinizi virüslerden koruyun.

3 hafta önce

BullGuard Internet Security 2021 – 90 Gün Ücretsiz Lisans

BullGuard Internet Security 2021 kapsamlı antivirüs için 90 gün ücretsiz lisans. Bilgisayarınızın her türlü virüs ve ağ saldırılarından güvenliğini ve korunmasını sağlayın.

3 hafta önce

ESET NOD32 Antivirus – 2 Aylık Ücretsiz Lisans

ESET NOD32 Antivirus için 2 ay boyunca ücretsiz bir lisans alın. Hızlı ve güvenilir antivirüs çözümü, Windows bilgisayarınız için virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer İnternet tehditlerine karşı temel koruma...

ESET NOD32 Mobile Security for Android - Ücretsiz Lisans
8.8
3 hafta önce

ESET NOD32 Mobile Security – 2 Aylık Ücretsiz Lisans

Android için ESET NOD32 Mobile Security ‘nin 2 aylık ücretsiz lisansını alın. Mobil antivirüs, cihazınızı güvende tutar, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi virüslerden ve kötü amaçlı uygulamalardan, mesajlardaki istenmeyen postalardan, tehlikeli...

ESET NOD32 Internet Security - 2 Aylık Ücretsiz Lisans
9.3
3 hafta önce

ESET NOD32 Internet Security – 2 Aylık Ücretsiz Lisans

ESET NOD32 Internet Security için ücretsiz lisans alın. Bilgisayarınızı virüslere, ağ saldırılarına ve kötü amaçlı uygulamalara karşı korur.

3 hafta önce

HT Parental Controls – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

Çocukları ve ailenizin geri kalanını tehlikeli web sitesi içeriğinden ve Windows bilgisayarınızda çevrimdışı olarak koruyun. Ücretsiz HT Parental Controls lisansı edinin.

1 ay önce

Abelssoft AntiRamsomware 2021 – Ücretsiz Lisans

Windows tabanlı bir kişisel bilgisayarı kullanıcı verilerini şifreleyen fidye yazılımlarından gerçek zamanlı olarak koruyan Abelssoft AntiRamsomware 2021 aracı için ücretsiz lisans.

1 ay önce

NANO Antivirus Pro – Ücretsiz Lisans

Antivirüs motoru, imza tabanlı kötü amaçlı yazılım algılama, bulut teknolojisi ve buluşsal yöntemler dahil olmak üzere bilgisayarınızı sürekli ve güvenilir koruma ile her türlü tehditten korumaya yardımcı olan NANO Antivirus...

Glarysoft Malware Hunter Pro - Ücretsiz Lisans
8.8
1
1 ay önce

Glarysoft Malware Hunter Pro – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Glarysoft Malware Hunter Pro için 1 yıllık ücretsiz lisans. Program, Windows işletim sistemindeki çeşitli k£ötü amaçlı programları tespit etmek ve kaldırmak için kullanılan bulut antivirüs motoru Cloudscan’a sahip bir bilgisayar...

Bitdefender Total Security 2021 - 3 aylık ücretsiz lisans
9.8
2 ay önce

Bitdefender Total Security 2021 – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

Bitdefender Total Security 2021 kapsamlı antivirüs için 6 ay ücretsiz lisans. Windows, Android, macOS veya iOS platformlarında çeşitli İnternet tehditlerine karşı beş adede kadar cihazınız için yüksek kaliteli koruma sağlayın.