Antivirüs

Antivirus – Spyware Software için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. Windows, Mac, Android ve iOS için güvenlik yazılımlarıyla kötü amaçlı yazılımlarla mücadele edin ve gizliliğinizi koruyun.

13 saat önce

Norton 360 – 90 Günlük Ücretsiz Lisans

Norton 360 Comprehensive Antivirus için 90 günlük ücretsiz bir lisans alın. Antivirüs çözümüyle bilgisayarınızı çeşitli virüslerden, tehlike amaçlı programlardan ve diğer İnternet tehditlerinden koruyun.

Avira Antivirus Pro - Ücretsiz Lisans Kampanyası
9.4
2 gün önce

Avira Antivirus Pro – 3 Aylık Ücretsiz Kampanya

Güvenilir Avira Antivirus Pro çözümü için 3 ay ücretsiz lisans. Windows ve macOS bilgisayarınızı, Android ve iOS mobil akıllı telefonunuzu veya tabletinizi virüslerden koruyun.

Bitdefender Total Security 2021 - 3 aylık ücretsiz lisans
9.8
6 gün önce

Bitdefender Total Security 2021 – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

Bitdefender Total Security 2021 kapsamlı antivirüs için 6 ay ücretsiz lisans. Windows, Android, macOS veya iOS platformlarında çeşitli İnternet tehditlerine karşı beş adede kadar cihazınız için yüksek kaliteli koruma sağlayın.

1 hafta önce

SecureAPlus Pro – 3 Aylık Ücretsiz Deneme Lisansı

SecureAPlus Pro için 3 aylık ücretsiz bir lisans alın. Program, bulut antivirüs koruması ve proaktif kötü amaçlı yazılım algılama teknolojilerini kullanarak ek bilgisayar güvenliği sağlar.

2 hafta önce

Trend Micro Maximum Security 6 Aylık – Ücretsiz Lisans

Windows için Trend Micro Maximum Security ve macOS için Trend Micro Antivirus’ün 6 aylık ücretsiz lisansı. Kişisel bilgisayarınızı virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan yüksek kalitede koruyun.

2 hafta önce

Kaspersky Total Security 2021 – 90 Günlük – Ücretsiz Lisans

Kaspersky Total Security 2021 ‘in 90 günlük ücretsiz lisansını alın. Kapsamlı anti-virüs çözümü Kaspersky Total Security, Windows tabanlı bilgisayarınız için her türlü İnternet tehdidine karşı tam koruma sağlar.

2 hafta önce

Antivirüs nedir ve 2021’de verilerinizi nasıl korur?

Bağımsız olarak yapılan en güncel araştırmalar gösteriyor ki, 2021 yılı itibariyle bilgisayar dünyasında 100,000 in üzerinde virüs türü faaliyet göstermektedir. Dolayısıyla antivirüs programları, özellikle internet kullanıcılarının vazgeçilmezidir ancak bununla da...

Avira Prime 3 Aylık Ücretsiz Lisans Kampanyası
9.3
3 hafta önce

Avira Prime 3 Aylık Ücretsiz Lisans Kampanyası

Kapsamlı Avira Prime 3 aylık paketini kullanarak ücretsiz lisans alabilirsiniz ve program maksimum koruma ve en iyi performans sağlar. İnternet’teki bilgisayar ve mobil kullanıcıların güvenliğini ve gizliliğini artırır .

3 hafta önce

F-Secure SAFE 6 Aylık – Ücretsiz Lisans

F-Secure SAFE kapsamlı anti-virüs çözümü için 6 aylık ücretsiz lisans. Cihazlarınızdan beşini, Windows veya MacOS bilgisayarınızı, Android ve iOS akıllı telefonunuzu veya tabletinizi koruyun.

IObit Malware Fighter Pro - Ücretsiz Lisans
8.3
3 hafta önce

IObit Malware Fighter Pro 8.7 – Ücretsiz Lisans

Kendi virüsten koruma motorunu ve Windows bilgisayarınız için ek gerçek zamanlı koruma sağlayan Bitdefender’ı kullanan IObit Malware Fighter Pro sürüm 8.7 virüsten koruma yazılımı için ücretsiz lisans.