Antivirüs

Antivirus – Spyware Software için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. Windows, Mac, Android ve iOS için güvenlik yazılımlarıyla kötü amaçlı yazılımlarla mücadele edin ve gizliliğinizi koruyun.

Bitdefender Total Security 2021 - 3 aylık ücretsiz lisans
9.8
25 Eyl, 2020

Bitdefender Total Security 2021 – 3 Aylık Ücretsiz Lisans

Üç ay boyunca kapsamlı 5 Cihaz destekleyen Antivirüs Bitdefender Total Security 2021 için ücretsiz bir lisanstır. Her türden İnternet tehdidine karşı cihazlarınızın beşine kadar kalite korumasını sağlayın. Bitdefender Total Security...

22 Eyl, 2020

Kaspersky Total Security 2021 – 2 Aylık Ücretsiz Lisans

Kapsamlı Antivirüs Kaspersky Total Security 2021 için 2 Ay ücretsiz lisans. Windows bilgisayarınızı virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan, İnternet tehditlerinden ve casus saldırılarından koruyun.

22 Eyl, 2020

Kaspersky Android Internet Security Premium – 3 Ay Ücretsiz Lisans

Android için Kaspersky Internet Security Premium 3 Ay Boyunca ücretsiz lisans alın. Akıllı telefonları ve tabletleri virüslerden ve kötü amaçlı sitelerden korur.

IObit Malware Fighter Pro 8.1 – Ücretsiz Lisans
8.3
18 Eyl, 2020

IObit Malware Fighter Pro 8.1 – Ücretsiz Lisans

Bitdefender antivirüs motorunu kullanan ve bilgisayarınız için ek gerçek zamanlı koruma sağlayan IObit Malware Fighter 8.1 Pro programı için ücretsiz lisans.

17 Eyl, 2020

Kaspersky Internet Security 2021 – Ücretsiz Lisans

Kaspersky Internet Security 2021 için ücretsiz bir lisans alın. Kapersky laboratuvarından sağlanan kapsamlı antivirüs, Windows çalıştıran bir bilgisayarın performansı üzerinde fazla bir etkisi olmayan yüksek düzeyde bir korumaya sahiptir.

17 Eyl, 2020

Black Bird Cleaner PRO – Ücretsiz Lisans

Black Bird Cleaner PRO bilgisayar temizleyicisi için ücretsiz lisans. Program gereksiz ve geçici dosyaları temizleyecek, değerli disk alanını boşaltacak, Windows sistemini optimize edecek ve hızlandıracaktır.

17 Eyl, 2020

NANO Antivirus Pro – Ücretsiz Lisans

Antivirüs motoru, imza tabanlı kötü amaçlı yazılım algılama, bulut teknolojisi ve buluşsal yöntemler dahil olmak üzere bilgisayarınızı sürekli ve güvenilir koruma ile her türlü tehditten korumaya yardımcı olan NANO Antivirus...

8 Eyl, 2020

Norton Family Premier – 6 Ay Boyunca Ücretsiz Lisans

Ücretsiz 6 aylık Norton Family Premier lisansı. Çocuklarınızın çevrimiçi ortamda bilgisayarlarınız ve mobil cihazlarınızdaki çeşitli tehditlere karşı güvende kalmasını sağlamak için ebeveyn denetimlerini kullanın.

4 Eyl, 2020

Avast Premium Security + SecureLine VPN – Ücretsiz Lisans

Avast Premium Security ve Secureline Vpn için 8 haziran 2021 tarihine kadar ücretsiz bir lisans alın. Kapsamlı antivirüs, bilgisayarınızı virüslerden ve diğer İnternet tehditlerinden korumak için gelişmiş özellikler sağlar.

ESET NOD32 Mobile Security - Free License
8.8
2 Eyl, 2020

ESET NOD32 Mobile Security – Ücretsiz Lisans

31 Ekim 2020’ye kadar Android için ESET NOD32 Mobile Security’nin ücretsiz lisansını alın. Mobil antivirüs, cihazınızı güvende tutar, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi virüslerden ve kötü amaçlı uygulamalardan, mesajlardaki istenmeyen postalardan,...