Antivirüs

Antivirus – Spyware Software için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. Windows, Mac, Android ve iOS için güvenlik yazılımlarıyla kötü amaçlı yazılımlarla mücadele edin ve gizliliğinizi koruyun.

8 Mar, 2020

ESET NOD32 Internet Security – Ücretsiz Lisans

ESET NOD32 Internet Security için ücretsiz lisans alın. Bilgisayarınızı virüslere, ağ saldırılarına ve kötü amaçlı uygulamalara karşı korur.

8 Mar, 2020

ESET NOD32 Mobile Security – Ücretsiz Lisans

Android için ESET NOD32 Mobile Security için ücretsiz lisans alın. ESET NOD32 Mobile Security, cihazınızın güvenliğini sağlar, kötü amaçlı uygulamalardan ve tehlikeli sitelerden korur.

30 Oca, 2020

Avast: Kullanıcı Web Tarama Verilerini Sattığını Bildirildi

Popüler antivirüs uygulaması Avast ve yan kuruluşu AVG, milyonlarca kullanıcısının son derece hassas tarama geçmişlerini satmakla suçlanıyor.

28 Oca, 2020

Dr.Web Security Space – 3 Aylık Ücretsiz Lisans Kampanyası

Doctor Web, kapsamlı antivirüs ürünü Dr.Web Security Space’in 3 ay boyunca deneme sürümünü şimdi indirin. Virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara, Windows, macOS ve Linux çalıştıran bilgisayarlarınızı koruyun.

28 Oca, 2020

Advanced SystemCare Ultimate 30 Günlük Ücretsiz İndir

Bitdefender motoruna dayanan Advanced SystemCare Ultimate antivirüs ve virüs bulaşmış sitelere, casus yazılımlara ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlar, sistemi temizler ve performansı artırır.

22 Oca, 2020

GridinSoft Anti-Malware – 6 Ay Boyunca Ücretsiz Lisans

6 ay boyunca 1 PC için GridinSoft Anti-Malware anti-virüs aracı için ücretsiz lisans alın. Sistem dosyalarını ve kayıt defterini el ile düzenlemek zorunda kalmadan kötü amaçlı yazılımlardan korunmanıza ve temizlemenize...

21 Oca, 2020

F-Secure SAFE – Tek Cihaz için 1 Yıl Ücretsiz Lisans Teklifi

F-Secure SAFE’nin 1 yıl boyunca kapsamlı korumasını ücretsiz alın. Tek bir çözümle cihazınızı koruyun.F-Secure SAFE, bilgisayar kullanıcıları için bir güvenlik aracıdır.

19 Oca, 2020

Webroot SecureAnywhere AntiVirus – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı İnternet tehditlerinden, Webroot SecureAnywhere AntiVirus bulut tabanlı virüsten koruma programı ile koruyun ve ücretsiz lisans alın.

15 Oca, 2020

IObit Malware Fighter Pro 7.5 – Ücretsiz Lisans

Bitdefender antivirüs motorunu kullanan ve bilgisayarınız için ek gerçek zamanlı koruma sağlayan IObit Malware Fighter Pro programı için ücretsiz lisans.

13 Oca, 2020

Kaspersky Internet Security Premium – 3 Ay Ücretsiz Lisans

Android için Kaspersky Internet Security Premium 3 Ay Boyunca ücretsiz lisans alın. Akıllı telefonları ve tabletleri virsüslerden ve kötü amaçlı sitelerden korur.