Oyun

7 saat önce

Forza Horizon 5 Arabalarının Listesi

Forza Horizon 5’te Meksika’nın hareketli sokaklarında araba sürmeye sadece birkaç hafta kaldı. Peki ne tür arabalar kullanacaksınız? Forza Horizon 5 araçlarının tam listesine göz atın.

20 saat önce

PUBG New State Çıkış Tarihi: Troi Haritası, Fragmanı, Ön Kayıt Detayları ve Sistem Gereksinimleri

PUBG New State için çıkış tarihini 11 Kasım 2021 olarak belirledi. Bu oyun sadece en son teknoloji ve silahlarla yeniden tasarlanmış bir PUBG Mobile grafikleri değil, aynı zamanda birçok iyileştirme...

3 gün önce

Sabırlı Ol, Eşsiz Ol: Bir Mobil Oyunun Endüstri Efsanesine Giden Yolu

15 Kasım 2019’da Kuala Lumpur, Malezya’daki Axiata Arena Stadyumunun dışında, Endonezya, Vietnam ve Malezya’dan gelen gençler ulusal bayraklarını giyerek birbirlerine sarıldılar. Kısa süre içinde, stadyumda oyun becerileriyle birbirleriyle mücadele edeceklerdi....

6 gün önce

God Of War’ın PC’ye çıkış tarihi belli oldu

Haftalarca süren söylentilerden sonra, Santa Monica Studios sonunda God of War’ın gerçekten de PC’ye geleceğini doğruladı, yıllar sonra en büyük konsol istisnalarından biri oldu.

1 hafta önce

Yeni Saints Row’un 8 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Developer Volition, açık dünya PC oyunu Saints Row’un sekiz dakikalık bir videosunu paylaştı.

1 hafta önce

Marvel’s Guardians of the Galaxy Sistem Gereksinimleri

Marvel’s Guardians of the Galaxy adlı bilgisayar oyununun sistem gereksinimleri belli oldu. Bu eğlenceli macera aksiyon oyununu oynamak için 26 Ekim’e kadar beklemeniz ve daha fazla boş sürücü alanına ihtiyacınız...

1 hafta önce

The Invincible Oyunun Fragmanı tanıtıldı

Bilim kurgu oyunu The Invincible tanıtıldı. Birinci şahıs gerilim filmi, oyuncuyu geminin kayıp mürettebatını bulma görevi ile tehlikeli bir gezegene götürecek.

2 hafta önce

Activision, Call of Duty: Vanguard ve Warzone için yeni bir anti-hile tanıttı

Call of Duty Warzone, bilgisayar korsanları ve dolandırıcılar oyun modunu biraz manipüle edebildiğinden, özellikle oyun alanını korumak söz konusu olduğunda son zamanlarda zor zamanlar geçiriyor.

2 hafta önce

GN, SteelSeries’i Satın Almak İçin Anlaşmaya Vardı

Espor çevre birimlerinde küresel marka lideri SteelSeries, ses teknolojisinde küresel lider GN ile güçlerini birleştiriyor.

2 hafta önce

Ghost Recon: Frontline Tanıtıldı

Ghost Recon: Breakpoint’in düşüşünden sonra Ubisoft’un serinin geleceğini yeniden düşünmekten başka seçeneği yoktu. Sonuç olarak, bu seride “Frontline” başlıklı başka bir bölüm tanıtıldı.