Sistem Araçları

Sistem Araçları Yazılım için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. Sisteminizin verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur, yardımcı programlar araç kutunuzda olmalıdır. İşletim sisteminizi güncelleyin, dizüstü bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyin, dosyaları yedekleyin veya sıkıştırın, PC ve telefon performansını hızlandırın…

IObit Uninstaller Pro 10.4 (Program Kaldırıcı) - Ücretsiz Lisans
9.3
1
22 Ocak 2022

IObit Uninstaller PRO 11.2 – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sisteminde herhangi bir iz bırakmadan kişisel bilgisayarınızdan programları tamamen kaldırmanıza yardımcı olan IObit Uninstaller PRO 11 full sürüm yazılım için ücretsiz lisans key anahtarı alın.

19 Ocak 2022

SUMo PRO (Software Update Monitor) – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz SUMo Pro lisansınızı edinin. Bilgisayarınızdaki en son sürümleri, mevcut yamaları ve yüklü programları güncellemenizi sağlayan bir araçtır.

15 Ocak 2022

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro 9.16 lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

15 Ocak 2022

Ashampoo WinOptimizer 2022 – Ücretsiz Lisans

Ashampoo WinOptimizer 2022 için ücretsiz lisans. Bilgisayar iyileştirici, performansı artırmaya, sistemi yapılandırmaya ve temizlemeye, gizlilik ayarlarını değiştirmeye, silinen dosyaları şifrelemeye ya da geri yüklemeye ve analiz etmeye yardımcı olacaktır.

9 Ocak 2022

KC Softwares DUMo Pro – Ücretsiz Lisans

DUMo (Sürücü Güncelleme Monitörü) Pro Ücretsiz lisansı alın. Güncel olmayan veya eksik sürücüleri kontrol etmenize ve ardından güncellemenize veya yüklemenize olanak tanıyan bir araçtır.

Abelssoft CheckDrive
7.8
26 Aralık 2021

Abelssoft CheckDrive 2022 – Ücretsiz Lisans

Abelssoft CheckDrive 2022 için ücretsiz lisans alın. Program, Windows işletim sistemine dayalı bir bilgisayarın sabit sürücülerindeki veya SSD sürücülerindeki hataları algılamak için tasarlanmıştır ve sorunları gerçek sorunlar ortaya çıkmadan önce...

Wise Care 365 Pro PC - Ücretsiz Lisans
9.5
25 Aralık 2021

Wise Care 365 PRO – Ücretsiz Lisans

Windows sisteminin etkin optimizasyonunu sağlamak için kapsamlı yardımcı program Wise Care 365 PRO için ücretsiz lisans alın.

23 Aralık 2021

BootRacer Premium – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz BootRacer Premium lisansı alın. Yardımcı program, Windows bilgisayarınızın başlangıç ​​zamanını kontrol etmenize, başlangıç ​​programlarını devre dışı bırakmanıza ve işletim sisteminin yüklenmesini hızlandırmanıza olanak tanır.

Smart Game Booster 5 Pro Key - Ücretsiz Lisans
9.3
7
21 Aralık 2021

Smart Game Booster Pro 5.2 – Ücretsiz Lisans

Smart Game Booster Pro 5 ücretsiz lisans key anahtarı alın. Windows’un ve ekran kartınızın (AMD veya NVIDIA) çalışmasını optimize ederek oyunun FPS’sini otomatik olarak artırır ve ayrıca donanım bileşenlerinin sıcaklığını...

IObit Smart Defrag Pro 7 Ücretsiz Lisans
9.0
20 Aralık 2021

IObit Smart Defrag Pro 7.3 – Ücretsiz Lisans

Sabit sürücünüzün hızlı ve derin bir şekilde birleştirilmesini sağlayan, sistem ayarlarını otomatik olarak etkinleştiren SSD sürücüsünün çalışmasını optimize ederek bilgisayarın genel performansını artıran IObit Smart Defrag Pro programı için ücretsiz...