Sistem Araçları

Sistem Araçları Yazılım için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. Sisteminizin verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur, yardımcı programlar araç kutunuzda olmalıdır. İşletim sisteminizi güncelleyin, dizüstü bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyin, dosyaları yedekleyin veya sıkıştırın, PC ve telefon performansını hızlandırın…

2 saat önce

Wise Registry Cleaner Pro – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Wise Registry Cleaner 10.3.4 Pro lisansınızı alın. Yardımcı program gereksiz dosyaları temizlemek, kayıt defteri sorunlarını gidermek ve gizlilik ihlali izlerini kaldırmak için tasarlanmıştır

3 gün önce

KCleaner – Ücretsiz lisans ve yazılım incelemeleri

KCleaner yazılımı için ücretsiz lisans. Windows işletim sistemine dayalı kişisel bir bilgisayarın disklerini gereksiz ve kullanılmayan verilerden etkili bir şekilde temizlemek için güçlü bir yardımcı program.

5 gün önce

Ashampoo Registry Cleaner 2 – Ücretsiz Lisans

Ashampoo Registry Cleaner 2 için ücretsiz bir lisans alın. Kayıt defteri temizleyicisi, Windows kayıt defterinde yer kaplayan gereksiz girişlerden ve diğer gereksiz nesnelerden kurtulmanıza yardımcı olur.

2 hafta önce

AweClone – Ücretsiz indirme ve yazılım incelemeleri

Windows ve macOS işletim sistemleri altındaki HDD veya SSD sürücüsünün türünden bağımsız olarak kişisel bir bilgisayarın disklerini kolayca klonlamanıza olanak tanıyan AweClone aracı için ücretsiz lisans.

2 hafta önce

SUMo PRO (Software Update Monitor) – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz SUMo Pro lisansınızı edinin. Bilgisayarınızdaki en son sürümleri, mevcut yamaları ve yüklü programları güncellemenizi sağlayan bir araçtır.

2 hafta önce

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro 8.18 lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

Advanced SystemCare PRO 14 - Ücretsiz Lisans
9.6
9
2 hafta önce

Advanced SystemCare PRO 14 – Ücretsiz Lisans

Advanced SystemCare Pro 14 – İncelemesi Ücretsiz Advanced SystemCare 14 Pro lisansı edinin. Kötü amaçlı yazılım kaldırma, kayıt defteri düzeltmeleri, önemli verileri korumanıza ve gizlilik sağlamanıza olanak tanıyan Advanced SystemCare...

IObit Uninstaller Pro 10.4 (Program Kaldırıcı) - Ücretsiz Lisans
9.3
1
2 hafta önce

IObit Uninstaller Pro 10.5 – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sisteminde herhangi bir iz bırakmadan kişisel bilgisayarınızdan programları tamamen kaldırmanıza yardımcı olan IObit Uninstaller Pro 10.5 yazılımı için ücretsiz bir lisans alın.

3 hafta önce

KC Softwares DUMo Pro – Ücretsiz Lisans

DUMo (Sürücü Güncelleme Monitörü) Pro Ücretsiz lisansı alın. Güncel olmayan veya eksik sürücüleri kontrol etmenize ve ardından güncellemenize veya yüklemenize olanak tanıyan bir araçtır.

3 hafta önce

Hard Disk Sentinel Disk İzleme Analizi – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Hard Disk Sentinel 5.40.1 (Standart Sürüm) lisansınızı edinin. Program sabit disklerin ve SSD’lerin durumunu, performanslarını ve güçlerini izler ve analiz eder.