Sistem Araçları

Sistem Araçları Yazılım için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. Sisteminizin verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur, yardımcı programlar araç kutunuzda olmalıdır. İşletim sisteminizi güncelleyin, dizüstü bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyin, dosyaları yedekleyin veya sıkıştırın, PC ve telefon performansını hızlandırın…

8 Mar, 2020

Xvirus Personal Firewall PRO – Ücretsiz Lisans

Xvirus Personal Firewall PRO için ücretsiz lisans. Windows güvenlik duvarı için, tüm etkin İnternet bağlantılarını yönetmenize ve ağa erişimi denetlemenize olanak tanıyan, ek olarak kötü amaçlı yazılımlara ve fidye yazılımlarına...

8 Mar, 2020

Smart Game Booster Pro – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Smart Game Booster Pro lisansınızı alın. Yardımcı program, Windows’un ve ekran kartınızın (AMD veya NVIDIA) çalışmasını optimize ederek oyunun FPS’sini otomatik olarak artırır ve ayrıca donanım bileşenlerinin sıcaklığını kontrol...

8 Mar, 2020

IObit Driver Booster PRO 7.3 – Ücretsiz Lisans

IObit Driver Booster PRO Sürücü Güncelleme Aracı için ücretsiz lisans alın. Yardımcı program, bilgisayarınızın eski sürücülerini güncellemeye ve güvenilirliği artırmaya yardımcı olacaktır.

28 Oca, 2020

Hasleo BitLocker Anywhere Home – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Hasleo BitLocker Anywhere Home lisansı edinin. Program, Windows 10, 8.1, 7 Home ve Windows 7 Professional’da Microsoft BitLocker Sürücü Şifreleme teknolojisinin özelliklerini kullanmanıza izin verir.

27 Oca, 2020

Kerish Doctor 2020 Kapsamlı Bilgisayar Bakımı – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Kişisel bilgisayar bakımı için kapsamlı bir Kerish Doctor aracı, performansı iyileştirir, önemli alanları optimize eder, hataları düzeltir, güvenlik açıklarını bulur ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.

25 Oca, 2020

Glary Utilities Pro 5 – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Windows çalıştıran bir bilgisayarın temizlenmesine, hızlandırılmasına ve optimize edilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış etkili yardımcı program Glary Utilities Pro 5’in ömür boyu kullanımı için ücretsiz lisans alın.

21 Oca, 2020

IObit Uninstaller Pro 9.2 Program Kaldırıcı – Ücretsiz Lisans

IObit Uninstaller Pro 9 program kaldırıcısının ücretsiz lisansını edinin. Araç, sistem kayıt defterinde dosya ve iz bırakmadan istenmeyen programları, klasörleri, uzantıları ve eklentileri tamamen kaldırma olanağı sunar.

20 Oca, 2020

AOMEI Backupper Professional 5.6 – Ücretsiz Lisans

Bilgisayar sistemi disklerini, bağımsız bölümleri ve dosyaları yedeklemek ve geri yüklemek için tasarlanmış AOMEI Backupper Professional 5.6 programı için ücretsiz bir lisans.

20 Oca, 2020

Ashampoo WinOptimizer 2020 – Ücretsiz Lisans

Ashampoo WinOptimizer 2020 için ücretsiz lisans. Bilgisayar iyileştirici, performansı artırmaya, sistemi yapılandırmaya ve temizlemeye, gizlilik ayarlarını değiştirmeye, silinen dosyaları şifrelemeye ya da geri yüklemeye ve analiz etmeye yardımcı olacaktır.

18 Oca, 2020

Hard Disk Sentinel Disk İzleme Analizi – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Hard Disk Sentinel 5.40 (Standart Sürüm) lisansınızı edinin. Program sabit disklerin ve SSD’lerin durumunu, performanslarını ve güçlerini izler ve analiz eder.