Sistem Araçları

Sistem Araçları Yazılım için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. Sisteminizin verimliliğini optimize etmenize yardımcı olur, yardımcı programlar araç kutunuzda olmalıdır. İşletim sisteminizi güncelleyin, dizüstü bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyin, dosyaları yedekleyin veya sıkıştırın, PC ve telefon performansını hızlandırın…

Advanced SystemCare PRO 14 - Ücretsiz Lisans
9.6
9
1 hafta önce

Advanced SystemCare PRO 14.6 – Ücretsiz Lisans

Advanced SystemCare Pro 14 – İncelemesi Ücretsiz Advanced SystemCare 14.6 Pro lisansı edinin. Kötü amaçlı yazılım kaldırma, kayıt defteri düzeltmeleri, önemli verileri korumanıza ve gizlilik sağlamanıza olanak tanıyan Advanced SystemCare...

IObit Driver Booster PRO 8.3 - Ücretsiz Lisans
12
2 hafta önce

IObit Driver Booster PRO 8.7 – Ücretsiz Lisans

IObit Driver Booster PRO Nedir? Ne işe yarar? IObit Driver Booster PRO 8.7 Sürücü Güncelleme Aracı için ücretsiz lisans alın. Yardımcı program, bilgisayarınızın eski sürücülerini güncellemeye ve güvenilirliği artırmaya yardımcı...

3 hafta önce

Hard Disk Sentinel Disk İzleme Analizi – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Hard Disk Sentinel 5.61 (Standart Sürüm) lisansınızı edinin. Program sabit disklerin ve SSD’lerin durumunu, performanslarını ve güçlerini izler ve analiz eder.

IObit Uninstaller Pro 10.4 (Program Kaldırıcı) - Ücretsiz Lisans
9.3
1
3 hafta önce

IObit Uninstaller Pro 11 – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sisteminde herhangi bir iz bırakmadan kişisel bilgisayarınızdan programları tamamen kaldırmanıza yardımcı olan IObit Uninstaller Pro 11 yazılımı için ücretsiz bir lisans alın.

4 hafta önce

KC Softwares DUMo Pro – Ücretsiz Lisans

DUMo (Sürücü Güncelleme Monitörü) Pro Ücretsiz lisansı alın. Güncel olmayan veya eksik sürücüleri kontrol etmenize ve ardından güncellemenize veya yüklemenize olanak tanıyan bir araçtır.

4 hafta önce

Glarysoft Software Update Pro – 1 yıllık ücretsiz lisans

1 yıllık ücretsiz Glarysoft Software Update Pro lisansı alın. Yardımcı program, bilgisayarınızda yüklü olan yazılımı Windows işletim sistemi altında güncellemek için tasarlanmıştır.

1 ay önce

SUMo PRO (Software Update Monitor) – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz SUMo Pro lisansınızı edinin. Bilgisayarınızdaki en son sürümleri, mevcut yamaları ve yüklü programları güncellemenizi sağlayan bir araçtır.

1 ay önce

Ashampoo WinOptimizer 2021 – Ücretsiz Lisans

Ashampoo WinOptimizer 2021 için ücretsiz lisans. Bilgisayar iyileştirici, performansı artırmaya, sistemi yapılandırmaya ve temizlemeye, gizlilik ayarlarını değiştirmeye, silinen dosyaları şifrelemeye ya da geri yüklemeye ve analiz etmeye yardımcı olacaktır.

1 ay önce

FileMenu Tools 7.8 (Ücretsiz Lisans Anahtarı)

Lopesoft FileMenu Tools 7.8 tam sürümünü bir lisans anahtarıyla ücretsiz edinin!. LopeSoft tarafından geliştirilen araç, Wndows işletim sistemini çalıştıran bir bilgisayarda gezgin içerik menüsünü özelleştirmek için kullanılabilir.

1 ay önce

AIDA64 Extreme – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir AIDA64 Extreme lisansı alın. Araç, Windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayarın bileşenleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlar, donanım üzerinde stres testleri gerçekleştirir, performansı ölçer ve bileşen sıcaklıklarını ve fan...