Mobil

Akıllı cihazlar ile ilgili yeni incelemeler ve güncel içeriklerin yer aldığı bölümdür.

1 hafta önce

Vivo S10 Pro’nun Temel Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo S10 Pro akıllı telefon, Çinli düzenleyici TENAA’nın veri tabanında tespit edildi. Gadget’ın donanım tabanı MediaTek’in Dimensity 1100 yonga seti olacak. RAM miktarı 6, 8 veya 12 GB, depolama kapasitesi...

3 hafta önce

Lumia 950 XL akıllı telefona Windows 11 yüklendi

Windows 11, Lumia 950 XL akıllı telefona kuruldu. Yeni işletim sistemi, çeşitli cihaz form faktörleri için iyi bir şekilde optimize edilmiştir ve yeni yerleşik mod ve büyük ölçüde geliştirilmiş hareket...

1 ay önce

Samsung Galaxy S22 Serisi Ekran Boyutları Açıklandı

Samsung Galaxy S21 serisi henüz birkaç aylık olmasına rağmen Samsung Galaxy S22 sızıntıları şimdiden başladı ve bugün sızıntılar, önümüzdeki yılın başlarında bekleyebileceğimiz 3 farklı S22 modelinin ekran boyutlarını ortaya çıkardığını...

1 ay önce

Motorola Moto G100 – Yeni Akıllı Telefon

Motorola Moto G100 akıllı telefon geniş bir ekrana, güçlü bir işlemciye, iyi bir yazılıma ve geniş bir bataryaya sahip, gelin yeni mobil cihaza yakından bakalım.

1 ay önce

Samsung Galaxy A22 5G – Yeni bütçe dostu akıllı telefon

Samsung, 90 Hertz ekrana, 48 megapiksel üçlü kameraya ve hızlı şarjı destekleyen 5000 mAh kapasiteli pile sahip yeni bir bütçe dostu akıllı telefon Samsung Galaxy A22 5G’yi duyurdu.

2 ay önce

Android için CPUz Pro indir – Ücretsiz Lisans

İşlemciler ve diğer Android cihaz ekipmanlarıyla ilgili bilgileri teşhis etmenize ve analiz etmenize olanak tanıyan CPUz Pro aracı için ücretsiz bir lisans.

2 ay önce

Samsung, kendi Galaxy Tab A7 Lite tabletini sızdırdı

Görünüşe göre Samsung Galaxy Tab A7 Lite’ın dünkü sızıntıları, Samsung Letonya’yı, dünün tasarımını da doğrulayan ucuz tablet için aksesuar yayınladıkları cihazın zaten piyasaya sürüldüğünü ikna etti.

2 ay önce

Xiaomi, modüler bir akıllı telefonun patentini aldı

Çinli Xiaomi şirketi, birkaç modülden oluşan özel bir akıllı telefonun patentini aldı. Cihaz tam ekran tasarıma ve periskop zoom kameraya sahiptir.

2 ay önce

Infinix Türkiye’de Dev Bir Yatırım Gerçekleştiriyor

Oppo ve Xiaomi gibi Çin teknoloji devlerinin ardından Infinix de Türkiye teknoloji sektöründe üretime başlıyor. Infinix, İstanbul’da 1000 m²’lik bir alana sahip olan fabrikasında pilot üretim sürecine başladı.

2 ay önce

Google, Ekran Altı Kamera ile Google Pixel için benzersiz bir çözüm kullanabilir

Önümüzdeki yıl veya iki Ekran Altı Kameranın (UDC) norm haline gelmesi bekleniyor, ancak aktif piksellerin bulunduğu ekranın üstündeki ekran nedeniyle riskli fotoğraf kalitesiyle ilgili endişeler devam ediyor.