Mobil

25 Eyl, 2020

Cihazınızı konum izleyicilerden nasıl korursunuz?

Çoğumuz verilerimizi korumak için telefonlarımızı telefon bulucular tarafından izlenmekten korumak istiyoruz, ancak günümüzün dijital dünyasında bu biraz zorlaştı.

24 Eyl, 2020

Vivo V20 SE Orta Sınıf Akıllı Telefon Temel Özellikleri

Vivo, V20 SE’nin piyasaya sürülmesiyle orta sınıf V serisini bir kez daha yeniledi. Şirket kısa süre önce uluslararası pazarda standart ve Pro modelinden oluşan Vivo V20 serisini piyasaya sürdü.

18 Eyl, 2020

Apple, katlanabilir iPhone’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor!

Samsung, ikiden fazla katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonları piyasaya sürdü. Buna göre, Apple’ın katlanabilir ekranlı iPhone’u da piyasaya sürmeye hazırlandığı yönünde haberler var .

18 Eyl, 2020

Realme Narzo 20 Pro Arka Tasarım Çevrimiçi Sızıntılar

Realme Narzo 20 serisi duyurusundan sadece birkaç gün önce, yaklaşan bu akıllı telefonların tüm ayrıntılarını ortaya çıkaran birkaç sızıntı ve spekülasyonla karşılaşıyoruz.

15 Eyl, 2020

Eylül Ayı Boyunca Sürecek Olan Free Fire x La Casa de Papel Etkinliği Bugün Başlıyor!

Garena Free Fire, 111 Dots Studio tarafından geliştirilen ve Garena tarafından Android ve iOS için yayınlanan bir battle royale oyunudur. 2019’da dünya çapında en çok indirilen mobil oyun olan Garena...

14 Eyl, 2020

Huawei, Petal Search Arama Motoru

Huawei akıllı telefonlarını kullanmasanız bile, AppGallery’nin Google Play’in yerini almak için başlattığı Çinli şirketin kendi uygulama mağazası olduğunu biliyorsunuzdur . Geçtiğimiz yıl oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmasına rağmen, ABD...

13 Eyl, 2020

Realme 7 Firmware Güncellemesi Yayınlandı

Realme’nin en son uygun fiyatlı akıllı telefon teklifi Realme 7 serisidir. Bu ayın başlarında duyurulan yeni akıllı telefon serisinde standart ve Pro model olmak üzere iki model bulunuyor. Realme 7’nin...

12 Eyl, 2020

HTC Wildfire E Lite Tasarımı Belli Oldu

Geçen ay Wildfire E Lite adlı yeni bir HTC akıllı telefon çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Cihaz, tasarımla birlikte temel özelliklerinin ima edildiği Google Play Console’da görüldü. Tanınmış bir ihbarcı, temel...

9 Eyl, 2020

Vivo, RGBW kamera sensörünü duyurdu

Vivo,% 160 daha iyi ışık maruziyetine sahip yeni bir RGBW kamera sensörü geliştiriyor. Önümüzdeki yıl yeni telefonlarla lanse edilmesi bekleniyor.

7 Eyl, 2020

Snapdragon 662 Yonga Seti ile Realme 7i 17 Eylül’de Çıkacak

Realme, Realme 7 serisinin üçüncü telefonunu tanıtmaya hazır. Şirket yakın zamanda Hindistan’da Realme 7 ve Realme 7 Pro’yu duyurdu .