Yazılımlar

8 saat önce

TeraBox – Ücretsiz 1 TB bulut depolama alanı

1 TB (1024 GB) ücretsiz TeraBox bulut depolama alanı edinin. Android veya iOS çalıştıran bir mobil cihaz için bir tarayıcıdan veya uygulamadan veri indirerek belgelerinizi, resimlerinizi, medya dosyalarınızı ve diğer...

9 saat önce

Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary Limited Edition – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Paragon Hard Disk Manager 25 Anniversary Limited Edition lisansınızı alın. Sabit disk bölümlerini yönetmek, verileri kalıcı olarak silmek ve yedeklemek için üç araç içerir.

1 gün önce

Any Screen Recorder – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

1 yıllık ücretsiz Any Screen Recorder lisansı. Windows kişisel bilgisayarın ekranından ekran görüntüsü alma ve video kaydetme için hemen hemen tüm işlevleri içeren kullanışlı bir programdır.

1 gün önce

Sticky Password Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Tüm cihazlar için 1 yıl boyunca ücretsiz Sticky Password Premium lisansı alın. Bulut tabanlı senkronizasyonu ile gelişmiş şifre yöneticisini kullanın.

RecMaster Pro - 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Kodu
9.1
1 gün önce

RecMaster Pro – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Kodu

RecMaster Pro ücretsiz 1 yıllık lisans. Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarınızın monitör ekranında meydana gelen her şeyi kaydetmenize izin veren profesyonel uygulama.

1 gün önce

Donemax Data Recovery – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayarda silinen dosyaları, biçimlendirilmiş veya kaybolan verileri kurtarmanıza olanak tanıyan Donemax Data Recovery programı için ücretsiz lisans.

2 gün önce

Canva Pro 1 Aylık ve Sınırsız Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Canva PRO Nedir? Bugün Canva Pro ücretsiz bir şekilde 1 aylık veya ömür boyu nasıl kullanacağınız konusunda size rehberlik edeceğim. Canva , harika Çevrimiçi görüntü düzenleme araçları sağladığı için günümüzde...

3 gün önce

FoneLab Android Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Windows ve Mac bilgisayarlar için ücretsiz 1 yıllık FoneLab Android Data Recovery lisansı. Android işletim sistemini çalıştıran bir akıllı telefon veya tablet cihazda silinen verileri kurtarma programıdır.

3 gün önce

AweClone – Ücretsiz indirme ve yazılım incelemeleri

Windows ve macOS işletim sistemleri altındaki HDD veya SSD sürücüsünün türünden bağımsız olarak kişisel bir bilgisayarın disklerini kolayca klonlamanıza olanak tanıyan AweClone aracı için ücretsiz lisans.

3 gün önce

SUMo PRO (Software Update Monitor) – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz SUMo Pro lisansınızı edinin. Bilgisayarınızdaki en son sürümleri, mevcut yamaları ve yüklü programları güncellemenizi sağlayan bir araçtır.