Yazılımlar

8 Mar, 2020

Xvirus Personal Firewall PRO – Ücretsiz Lisans

Xvirus Personal Firewall PRO için ücretsiz lisans. Windows güvenlik duvarı için, tüm etkin İnternet bağlantılarını yönetmenize ve ağa erişimi denetlemenize olanak tanıyan, ek olarak kötü amaçlı yazılımlara ve fidye yazılımlarına...

8 Mar, 2020

Smart Game Booster Pro – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Smart Game Booster Pro lisansınızı alın. Yardımcı program, Windows’un ve ekran kartınızın (AMD veya NVIDIA) çalışmasını optimize ederek oyunun FPS’sini otomatik olarak artırır ve ayrıca donanım bileşenlerinin sıcaklığını kontrol...

8 Mar, 2020

ESET NOD32 Internet Security – Ücretsiz Lisans

ESET NOD32 Internet Security için ücretsiz lisans alın. Bilgisayarınızı virüslere, ağ saldırılarına ve kötü amaçlı uygulamalara karşı korur.

8 Mar, 2020

ESET NOD32 Mobile Security – Ücretsiz Lisans

Android için ESET NOD32 Mobile Security için ücretsiz lisans alın. ESET NOD32 Mobile Security, cihazınızın güvenliğini sağlar, kötü amaçlı uygulamalardan ve tehlikeli sitelerden korur.

8 Mar, 2020

IObit Driver Booster PRO 7.3 – Ücretsiz Lisans

IObit Driver Booster PRO Sürücü Güncelleme Aracı için ücretsiz lisans alın. Yardımcı program, bilgisayarınızın eski sürücülerini güncellemeye ve güvenilirliği artırmaya yardımcı olacaktır.

30 Oca, 2020

Avast: Kullanıcı Web Tarama Verilerini Sattığını Bildirildi

Popüler antivirüs uygulaması Avast ve yan kuruluşu AVG, milyonlarca kullanıcısının son derece hassas tarama geçmişlerini satmakla suçlanıyor.

29 Oca, 2020

Ashampoo Privacy Protector – Ücretsiz Lisans

Önemli ve hassas bilgisayar verilerini şifrelemenizi ve Internet’teki dosyaları ve etkinlik izlerini güvenli bir şekilde silmenizi sağlayan Ashampoo Privacy Protector programı için ücretsiz bir lisans.

29 Oca, 2020

Auslogics BitReplica Programı için Ücretsiz Lisans Anahtarı

Ücretsiz bir Auslogics BitReplica lisansı edinin. Araç, işletim sistemi olan bir bilgisayarda depolanan dosyaları yedeklemek için tasarlanmıştır.

28 Oca, 2020

Hasleo BitLocker Anywhere Home – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Hasleo BitLocker Anywhere Home lisansı edinin. Program, Windows 10, 8.1, 7 Home ve Windows 7 Professional’da Microsoft BitLocker Sürücü Şifreleme teknolojisinin özelliklerini kullanmanıza izin verir.

28 Oca, 2020

Dr.Web Security Space – 3 Aylık Ücretsiz Lisans Kampanyası

Doctor Web, kapsamlı antivirüs ürünü Dr.Web Security Space’in 3 ay boyunca deneme sürümünü şimdi indirin. Virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara, Windows, macOS ve Linux çalıştıran bilgisayarlarınızı koruyun.