Yazılımlar

14 saat önce

Norton 360 – 90 Günlük Ücretsiz Lisans

Norton 360 Comprehensive Antivirus için 90 günlük ücretsiz bir lisans alın. Antivirüs çözümüyle bilgisayarınızı çeşitli virüslerden, tehlike amaçlı programlardan ve diğer İnternet tehditlerinden koruyun.

Photo Stamp Remover - Ücretsiz Lisans
7.7
20 saat önce

Photo Stamp Remover – Ücretsiz Lisans

Photo Stamp Remover için ücretsiz bir lisans alın. SoftOrbits şirketinin programı, fotoğrafları düzeltmek, filigranları, tarih damgalarını ve görüntülerde bulunan diğer istenmeyen nesneleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

20 saat önce

IObit Start Menu 8 Pro – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarlarda Başlat menüsünün simgelerini ve stilini daha rahat kullanım ve daha iyi görüntü için değiştirmek üzere tasarlanmış IObit Start Menu 8 Pro aracı için ücretsiz lisans.

2 gün önce

WonderFox Document Manager – Ücretsiz Lisans

Bir Windows bilgisayarda ofis belgelerini yönetmenize izin veren WonderFox Document Manager yazılımı için ücretsiz lisans alın. Mümkün olan en iyi gizlilik için listeler oluşturabilir, yedekler oluşturabilir, belgeleri şifreleyebilir ve gizleyebilirsiniz.

Reg Organizer - Ömür Boyu Lisans
8.3
2 gün önce

Reg Organizer – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı yapılandırmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili Reg Organizer aracını kullanmak için ücretsiz bir ömür boyu lisans, sistem kaynaklarını boşaltmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .

PDF Unshare Pro - Ücretsiz Lisans
7.5
2 gün önce

PDF Unshare Pro – Ücretsiz Lisans

PDF belgelerini yazdırmaya, düzenlemeye, kopyalamaya ve Windows bilgisayarınızda yetkisiz erişimi engellemeye yönelik tasarlanmış PDF Unshare Pro aracı için ücretsiz bir lisans alın.

2 gün önce

Acronis True Image Nedir? – Ücretsiz Sürümler

Bilgisayarınızda Seagate, Western Digital veya SanDisk’ten bir sabit disk varsa, Windows işletim sisteminizi yedeklemek ve geri yüklemek için özel bir teklif, ücretsiz Acronis True Image sürümlerini kullanabilirsiniz.

Files Inspector Pro (Disk Alanı Aracı) - Ücretsiz Lisans
8.8
3 gün önce

Files Inspector Pro (Disk Alanı Aracı) – Ücretsiz Lisans

Kullanımı kolay Files Inspector Pro disk analizörü için ücretsiz lisans. Program , bilgisayarınızda hangi verilerin yer kapladığını bulmanızı sağlayan kullanıcı dosya ve klasörleriyle çalışır.

Avira Antivirus Pro - Ücretsiz Lisans Kampanyası
9.4
3 gün önce

Avira Antivirus Pro – 3 Aylık Ücretsiz Kampanya

Güvenilir Avira Antivirus Pro çözümü için 3 ay ücretsiz lisans. Windows ve macOS bilgisayarınızı, Android ve iOS mobil akıllı telefonunuzu veya tabletinizi virüslerden koruyun.

3 gün önce

WinToHDD Professional – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sisteminizi bir disk sürücüye veya USB sürücüye ihtiyaç duymadan kolayca yeniden kurmanıza olanak tanıyan WinToHDD Professional için ücretsiz bir lisans alın.