Teknoloji

Bu bölümde, çok çeşitli yüksek teknoloji alanlarında geliştiricilere, bilim adamlarına, üreticilere ve sıradan insanlara yardımcı olan teknolojilerle ilgili her şeyi bulacaksınız.

4 gün önce

MSI, MPG Quietude 100S PC kasasını tanıttı

Tayvan merkezli MSI, çeşitli gürültü engelleme özellikleri ve birinci sınıf malzemeler içeren ilk MPG QUIETUDE 100S Sessiz Oyun Bilgisayarı Kasasını tanıttı.

1 hafta önce

EVGA Z590 Dark Anakart Tanıtıldı

EVGA Z590 DARK, Intel işlemciler için diğer anakartlardan sıyrılıyor, yeni ürün rakipsiz bir güce sahip ve Z590 yonga setinin yeteneklerini tamamen ortaya koyuyor.

1 hafta önce

GIGABYTE Yeni Aorus WaterForce Serisini Tanıttı

GIGABYTE, işlemciniz için en iyi sıvı soğutucuyu seçmenize yardımcı olmak için üç soğutucu boyutunda mevcut olan yeni Aorus WaterForce serisi su soğutucularını duyurdu.

1 hafta önce

Intel Core i9-12900K, AMD Ryzen 9 5950X’ten daha iyi performans gösterecek

Intel Core i9-12900K, AMD Ryzen 9 5950X’ten daha iyi performans gösteren 8 yüksek performanslı çekirdeğe ve 8 yüksek verimli çekirdeğe ve hibrit bir tasarıma sahip yeni amiral gemisi 12. Nesil...

2 hafta önce

ARCTIC Liquid Freezer II 360 RGB Su Soğutucusunu Tanıttı

Bilgisayarlar için düşük gürültülü soğutucuların ve bileşenlerin önde gelen üreticilerinden biri olan İsviçreli şirket ARCTIC, yakın zamanda popüler Liquid Freezer II 360 RGB ve A-RGB su soğutma serileri için aydınlatma...

2 hafta önce

Thermalright, Frost Spirit 140 BLACK V3 CPU soğutucusunu duyurdu

Thermalright hayranları, orijinal olarak 2019’da piyasaya sürülen Thermalright Frost Spirit 140 CPU soğutucusunun artık siyah bir versiyonunu satın alınabilir.

2 hafta önce

TEAMGROUP Üç Yeni USB Sürücüsünü Piyasaya Sürüyor

TEAMGROUP, çeşitli depolama gereksinimlerini karşılayan üç yeni USB sürücüsünü piyasaya sürdü. Bunlardan bazıları C212 Extreme Speed ​​​​Drive, sektörün en hızlı 1 TB USB sürücüsü, M211 OTG Flash Sürücü ve özel...

2 hafta önce

MSI, SPATIUM M Serisi M.2 NVMe SSD’lerini Tanıttı

MSI, SPATIUM markası altında yeni bir katı hal sürücüleri (SSD) serisi sunuyor. İlk teklif, PCIe NVMe Gen4 ve Gen3 protokollerinde çalışan M480, M470 ve M370 depolama cihazlarını içerecek.

3 hafta önce

3D Yazıcı Filament

3D Yazıcı filament bilindiği üzere 3d yazıcılar için vazgeçilmez hammaddelerdir. Katmanlı üretim denilen bu 3 boyutlu yazıcı teknolojisi sayesinde insanlar istedikleri ürünleri kendi evlerinde bu yazıcılarla basabilmekte. Kendi tasarımlarınız veya...

3 hafta önce

Gigabyte, X570S AERO G Anakartını Duyurdu

Tayvan merkezli GIGABYTE, oyunculara ve birinci sınıf masaüstü bilgisayar üreticilerine yönelik yeni bir X570S AERO G anakartı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.