Teknoloji

Bu bölümde, çok çeşitli yüksek teknoloji alanlarında geliştiricilere, bilim adamlarına, üreticilere ve sıradan insanlara yardımcı olan teknolojilerle ilgili her şeyi bulacaksınız.

3 gün önce

Corsair, Dominator Platinum RGB DDR5 RAM’i tanıttı

Corsair, göze çarpmayan siyah soğutma bloğu tasarımına ve markalı RGB aydınlatmaya sahip yeni Dominator Platinum DDR5 RAM modüllerini tanıttı.

1 hafta önce

AMD Radeon RX 6600 Ekran kartının özellikleri

AMD Radeon RX 6600’ün piyasaya sürülmesi beklentisiyle, yeni video kartının özellikleri internete sızdırıldı. Grafik bağdaştırıcısının saat hızları ve diğer parametreleri bilinir hale geldi.

2 hafta önce

XPG hız aşırtmalı DDR5 RAM’i 8118 MHz’e yükseltti

Oyuncular, e-spor profesyonelleri ve bilgisayar meraklıları için hızla büyüyen bir sistem, bileşen ve çevre birimi tedarikçisi olan XPG, bugün XPG Laboratuvarı’nın (XOCL) yaklaşan DDR5 RAM modülünü 8118 MHz’e hız aşırttığını...

2 hafta önce

Colorful, V-Color DDR5 6333 modüllerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Colorful yakında, modül başına 16 GB kapasiteli hız aşırtmalı V-Color DDR5 RAM kitini piyasaya sürecek. Kit, JEDEC 4800 spesifikasyonunun oldukça üzerinde olan 6333 MHz’de çalışacak.

2 hafta önce

Corsair, Beyaz K65 RGB Mini Kompakt Oyun Klavyesini Piyasaya Sürüyor

Corsair, şimdiden 110 dolar tahmini bir fiyatla ön siparişe sunulan K65 RGB Mini White mekanik klavyesini duyurdu.

2 hafta önce

Kablosuz şarj cihazına ve standa sahip MagSafe taşınabilir pil tanıtıldı

Japon akıllı telefon aksesuarları üreticisi CIO, dünyanın ilk Hibrit Kablosuz Bataryası olan Indiegogo’da ilginç bir yeniliği tanıttı. Cihaz, genişletilmiş işlevselliğe sahip bir yedek pildir.

3 hafta önce

MSI, MEG CoreLiquid S280 ve S360 Sıvı Soğutucularını Tanıttı

Tayvanlı elektronik şirketi MSI, yeni 12. Nesil Intel işlemcileri desteklemek için MEG CoreLiquid S280 ve S360 sessiz sıvı soğutucularını tanıttı.

3 hafta önce

MSI, hızlı SPATIUM M390 katı hal sürücüsünü duyurdu

Tayvan merkezli MSI, en hızlı PCI Express 3.0 için optimize edilmiş SPATIUM M390 SSD’sini tanıttı.

3 hafta önce

DeepCool AK620: Yeni yüksek performanslı CPU soğutucusu tanıtıldı

DeepCool, çift soğutuculu ve fanlı klasik bir kule tasarımına sahip yeni AK620 yüksek performanslı CPU soğutucusunu duyurdu.

4 hafta önce

Yeni Sony PS5 için Optimize Edilmiş A95 SSD, 7,4 GB/sn’ye Varan Olağanüstü Hızlar Getiriyor

15 Eylül’de Sony, PlayStation 5 için NVMe SSD’lerin yeni nesil konsolda kurulmasına ve kullanılmasına izin veren bir ürün yazılımı güncellemesi yayınladı.