1. Anasayfa
  2. Multimedya

KineMaster Pro PC için nasıl indirilir

KineMaster Pro PC için nasıl indirilir

Telefonda video düzenlemeniz gerektiğinde, KineMaster Pro sizin için mükemmel bir uygulamadır. Peki ya PC’de de düzenlemek istiyorsanız? PC için KineMaster’ın nasıl kurulacağına dair bu kılavuzu okuyun!

Facebook, Instagram, Twitter, YouTube ve hatta TikTok gibi sosyal medya sitelerinin yükselişiyle, insanlar videolara her zamankinden daha fazla yöneliyor. Araştırmaya göre, videolar genellikle bu sosyal medya sitelerinde daha fazla insana ulaşıyor ve bu da sayılarındaki hızlı artışlarını açıklıyor.

İçerik ihtiyacının artmasıyla birlikte profesyonel videoların da yükselişi beraberinde geliyor. Bu zamanlarda, önce düzenlemeden video yayınlayamayız. Bu yüzden insanlar özellikle telefonlarında video düzenlemenin daha uygun yollarını arıyorlar. KineMaster, Android için bir video düzenleme uygulamasıdır ve popülaritesi yıllar içinde artmıştır. Ancak videoları PC’de düzenlemek istiyor ancak nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, işte PC için KineMaster‘ı nasıl indireceğinizle ilgili bir makale!

KineMaster Nedir?

Videolara olan ihtiyaç arttıkça, kaliteli bir video düzenleme uygulamasına olan ihtiyaç da artmaktadır. Bu nedenle geliştiriciler, içerik oluşturucuların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yüksek kaliteli video düzenleme uygulamaları oluşturuyorlar. Video düzenleme uygulamalarını ister profesyonel olarak ister kişisel kullanım için kullanmak istiyor olun, güvenilir bir şeye ihtiyacınız var.

KineMaster PRO

KineMaster, Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirilen Android için bir video düzenleme uygulamasıdır! Bu uygulamayı, ihtiyacınız olan nihai video düzenleme uygulaması olarak düşünün! Kes, döndür, katmanlar, ses, ses ve daha fazlası gibi ihtiyacınız olan tüm temel özelliklere sahiptir. Ardından, çarpıcı videoları kolaylıkla oluşturmanıza olanak tanıyan gelişmiş özelliklere sahiptir!

Hepsinden iyisi, çok katmanlı projeleri destekler! Artık hareket halindeyken PC veya dizüstü bilgisayara ihtiyaç duymadan videoları rahatça düzenleyebilirsiniz. Artık profesyonel olmayan videolar için endişelenmenize gerek yok, özellikle de KineMaster Pro sayesinde bir dizüstü bilgisayar veya video düzenleme yazılımı alamıyorsanız. Daha fazlasını merak ediyorsanız, aşağıyı okuyun.

PC için KineMaster Özellikleri

Piyasada tonlarca video düzenleme uygulaması olmasına rağmen, KineMaster türünün tek örneği. İşte özellikleri:

Çok Katmanlı Düzenleme – KineMaster’ın diğer uygulamalara göre avantajı, aynı anda birden fazla katmana sahip olabilmesidir. PC için bir video düzenleme yazılımı kullanıyorsanız, çok katmanlı desteğe sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bu olmadan, videolarınıza çok fazla efekt ve müzik ekleyemezsiniz. Dışarıdaki çoğu düzenleme uygulaması bu özelliğe sahip değil çünkü yapması zor. Ama KineMaster bunu sizin için sunuyor!

Anında Önizleme – KineMaster’ın sunduğu bir diğer harika özellik, düzenlediğiniz şeyi anında önizleyebilmektir. Hata yapılmadığından emin olmak için sık sık neleri düzenlediğimizi görmenin önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak diğer video düzenleme uygulamaları, videolarınızı yalnızca zahmetli bir şekilde oluşturduktan sonra önizlemenize izin verir. Ancak KineMaster ile, yapmak istediğiniz şeyi başardığınızdan emin olmak için videonuzun her saniyesini titizlikle düzenleyebilirsiniz.

Çok Kanallı Ses – KineMaster pro , çok kanallı sesi destekler. Çok kanallı bir kayıt, bir ses alanında tanımlanmış konumlar olmadan birden fazla ayrı ses akışından oluşur. Bu özellik, sınır tanımayan çarpıcı videolar oluşturmanıza olanak tanır! Bu, bu uygulamanın sahip olduğu yenilikçi özellikler sayesinde elde etmek istediğiniz her şeyi sanal olarak oluşturmanıza olanak tanır.

Tonlarca düzenleme kontrolü – KineMaster’da, temelden ileri düzeye kadar değişen tonlarca düzenleme kontrolü verilir. Temel özellikler arasında kırp, döndür, ters çevir, medya ekle ve daha fazlası gibi düğmeler bulunur. Ardından, karıştırma modları, renk düzeltme, çıkartmalar, özel efektler, hız kontrolü, EQ ön ayarları, ana kare animasyon aracı ve daha fazlası gibi gelişmiş özelliklere sahipsiniz! Bu özellikler, teknik uzmanlığa ihtiyaç duymadan çarpıcı videolar oluşturmanıza olanak tanır. Sadece buna göre düzenlemeniz gerekiyor ve çok kısa sürede güzel videolara sahip olacaksınız!

Sosyal medya sitelerinde paylaşın – Doğrudan sosyal medya hesaplarınızla paylaşma yeteneği şu anda neredeyse bir ihtiyaçtır. Bir düğmeye dokunarak videolarınızı paylaşın!

PC için KineMaster Nasıl İndirilir?

Bazen telefonlarda düzenleme gittikçe daha kolay hale gelse bile, bilgisayarda düzenleme yapmak daha kolaydır. Bununla birlikte, KineMaster’ı PC için şu şekilde indirebilirsiniz:

Adım 1 :

  • Sahip olmanız gereken ilk şey bir Android emülatörüdür. Bilmiyorsanız, emülatörler telefonunuzda bulunan uygulamaları PC’nizde görüntülemenize izin verir! Piyasada birçok emülatör var ama en çok tavsiye edilen Bluestacks.

kinemaster-pc-nasıl-indirilir

  1. Bluestacks’ı bilgisayarınıza indirin ve yükleyin : Buraya tıklayın
  2. Ardından, PC için KineMaster’ı indirin ve tamamen kurulmasını bekleyin.

Adım 2 :

  • Bu yöntem için, önce PC’nize Nox Player’ı indirmelisiniz .
  • İndirdikten sonra PC’nize kurun.
  • Uygulamayı açın ve Kinemaster APK’sını arayın ve indirin.
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, artık KineMaster’ı PC için kullanabilirsiniz!

Sonuç

Gördüğünüz gibi PC için KineMaster’ı indirmek zor değil. Bilgisayarımıza KineMaster’ın kurulu olması, videoları daha hassas ve hızlı bir şekilde düzenlememizi sağlar. Pahalı düzenleme yazılımları için ödeme yapmak istemiyorsanız, sahip olmanız gereken en iyi şey bu!

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir