Multimedya

Multimedya Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. En iyi medya oynatıcıyı bulmak için hizmetleri sıralamanıza yardımcı olun; fotoğrafı, videoyu ve daha fazlasını düzenle…

26 Eyl, 2020

Google Meet Konferans Nasıl İndirilir ve Kullanılır?

Google Meet, popüler video konferans platformlarından biridir. Tüm Google uygulamaları gibi, Google Meet de birçok özellik ve gelişmiş gizlilik yükseltmeleri ile birlikte gelir.

17 Eyl, 2020

DoYourData Uninstaller Pro – Ücretsiz Lisans

DoYourData Uninstaller Pro için ücretsiz lisans. Araç, bilgisayarınızda yüklü programları ve Windows 10 işletim sisteminin yerleşik uygulamalarını tamamen kaldırmanız için kolay bir yol sağlar.

12 Eyl, 2020

RecMaster Pro – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Kodu

RecMaster Pro için 1 yıllık ücretsiz lisans. Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarınızın monitör ekranında meydana gelen her şeyi kaydetmenize izin veren profesyonel uygulama.

11 Eyl, 2020

JPG Dosyalarını Word Dosyalarına Dönüştürme

JPEG dosyalarını word dosyalarına dönüştürme işlemi oldukça basittir ve aynı zamanda zaman kazandırır. Bu dönüştürme, görüntü dosyasının içeriğini yazmaktan uzak durmanızı sağlar.

8 Eyl, 2020

Audials Music Tube 2020 – Ücretsiz Lisans

YouTube, Amazon Müzik, Soundcloud, Tidal, Deezer, Spotify ve diğer medya akış hizmetlerinden video klip indirmek ve müzik kaydetmek için Audials Music Tube 2020 aracı için ücretsiz bir lisans alın.

Files Inspector Pro Free License Key – Freeing Up Disk Space Tool
8.8
6 Eyl, 2020

Files Inspector Pro 2.0 Disk Alanı Aracı – Ücretsiz Lisans

Kullanımı kolay Files Inspector Pro disk analizörü için ücretsiz lisans. Program , bilgisayarınızda hangi verilerin yer kapladığını bulmanızı sağlayan kullanıcı dosya ve klasörleriyle çalışır.

Aiseesoft 4K Converter - 1 yıllık ücretsiz lisans
1
2 Eyl, 2020

Aiseesoft 4K Converter – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

1 Yıllık Aiseesoft 4K Converter Ücretsiz Lisansınızı Alın. 4K videoyu hızlı bir şekilde yüksek görüntü kalitesiyle 1080p, 720p HD ve SD’ye dönüştürmek için profesyonel yazılım.

31 Ağu, 2020

Windows 10’da 360 Derece Videolar Nasıl İzlenir?

Çevrimiçi eğlence için videolar bugünlerde büyük bir rol oynuyor. Bu nedenle YouTube’un medya ve web sitesi akış hizmetleri, Netflix günümüzde çok talep görüyor. Eğilimimiz için, bu sitelerdeki videoları sonsuz saatler...

20 Ağu, 2020

WinX HD Video Converter Deluxe – Ücretsiz Lisans

WinX HD Video Converter Deluxe Professional Media Converter için ücretsiz lisans. Program, videoları hızlı bir şekilde dönüştürmeye, yeniden boyutlandırmaya, kırpmaya ve indirmeye yardımcı olan, GPU hızlandırmalı 4K çözünürlüklü video materyallerini...

19 Ağu, 2020

Android için Degoo – 100 GB Depolama Alanı APK indir

Android için Degoo’dan 100 GB ücretsiz depolama alanı edinin. Güçlü şifrelemeli yapay zeka destekli bulut depolama, fotoğrafları, videoları, belgeleri ve müzikleri Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde güvenle saklamanıza yardımcı olur.