Multimedya

Multimedya Yazılımı için ücretsiz lisans anahtarı, kayıt kodu ve hediyeleri alın. En iyi medya oynatıcıyı bulmak için hizmetleri sıralamanıza yardımcı olun; fotoğrafı, videoyu ve daha fazlasını düzenle…

24 Ocak 2022

Ashampoo Snap 12 – Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızın ekranından ekran görüntüleri veya videolar çekebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz Ashampoo Snap 12 programı için ücretsiz lisans alın.

15 Ocak 2022

IObit Start Menu 8 Pro – Ücretsiz Lisans

Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarlarda Başlat menüsünün simgelerini ve stilini daha rahat kullanım ve daha iyi görüntü için değiştirmek üzere tasarlanmış IObit Start Menu 8 Pro aracı için ücretsiz lisans.

12 Ocak 2022

NVIDIA GeForce Game Ready 511.17 WHQL

NVIDIA GeForce Game Ready, Windows işletim sistemindeki PC oyunlarında en iyi ekranı sağlamanıza ve oyun gününde en iyi oyun deneyimi için grafik kartınızın performansını en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan...

Windows Aiseesoft FoneTrans - ücretsiz lisans
8.6
7 Ocak 2022

Aiseesoft FoneTrans – 1 Yıllık ücretsiz lisans

Aiseesoft FoneTrans programı için 1 yıllık ücretsiz lisans alın. Araç, iTunes uygulamasına bir alternatiftir. Fotoğrafları, müzikleri, videoları, kişileri ve sesli notları iPhone, iPad, iPod’dan Windows bilgisayara ve geriye aktarın.

7 Ocak 2022

Ashampoo WebCam Guard – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz Ashampoo WebCam Guard lisansı alın. Aygıtlara yetkisiz erişimi engellemek ve kendinizi casusluktan korumak için Windows bilgisayardaki bir web kamerasını veya mikrofonu kolayca açıp kapatmanıza yardımcı olan bir yazılımdır.

RecMaster Pro - 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Kodu
9.1
3 Ocak 2022

RecMaster Pro – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Kodu

RecMaster Pro ücretsiz 1 yıllık lisans. Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarınızın monitör ekranında meydana gelen her şeyi kaydetmenize izin veren profesyonel uygulama.

ApowerREC - 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Lisans
8.3
2 Ocak 2022

ApowerREC – 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Lisans

1 yıl boyunca ApowerREC programı için ücretsiz lisans alın. Bilgisayar ekranının aktivitesini kaydedin, oyunu çekin ve çekimler hakkında yorum yapın, video materyallerini internete yükleyin ve ekran görüntüleri alın.

26 Aralık 2021

DearMob iPhone Manager – Ücretsiz Lisans

Windows ve macOS işletim sistemlerini destekleyen DearMob iPhone Manager aracı için ücretsiz lisans. DearMob’un mobil yöneticisi, iTunes’u yüklemenize gerek kalmadan iOS cihazınızdaki dosyaları yedekler, şifreler, aktarır ve geri yükler.

Photo Stamp Remover - Ücretsiz Lisans
7.7
25 Aralık 2021

Photo Stamp Remover – Ücretsiz Lisans

Photo Stamp Remover için ücretsiz bir lisans alın. SoftOrbits şirketinin programı, fotoğrafları düzeltmek, filigranları, tarih damgalarını ve görüntülerde bulunan diğer istenmeyen nesneleri kaldırmak için tasarlanmıştır.

24 Aralık 2021

Revo Uninstaller Pro 3 – Ücretsiz Lisans

Revo Uninstaller Pro 3 programı için ücretsiz lisans, yazılımı bilgisayarınızdan kolayca ve artık kalmadan kaldırmanıza olanak tanır. Windows işletim sistemindeki olağan kaldırma işlevinin aksine, yardımcı program, kaldırma prosedürü sırasında tüm...