1. Anasayfa
  2. Android

Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici APK indir

Cymera – Kamera ve Fotoğraf Düzenleyici APK indir

Dünya çapında 300 milyon kullanıcısıyla Cymera, gerçek zamanlı filtre kamerası, güçlü düzenleme araçları ve küresel bir fotoğraf trendi izleyici sağlayan bir Fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Piyasadaki en popüler fotoğrafçılık uygulamalarından biri olan Cymera, resim düzenleme konusunda çok çeşitli seçenekler sunuyor.

Uygulama, lekeli cildi örtmeyi zahmetsiz hale getirir ve tartışmalı şekillendirme aracıyla kullanıcıların vücutlarını esnetip inceltmelerini sağlar. 100’den fazla filtre ile fotoğraflarınızı parlatın, çıkartmalarla süsleyin, maskeleme, çerçeveleme seçenekleri ve el yazısı mesajları doğrudan fotoğraflarınıza uygulayın. Cymera, en saplantılı selfie meraklılarını bile tatmin edecek.

1. Adım: Cymera.apk dosyasını cihazınıza indirin

Aşağıdaki indirme aynalarımızdan herhangi birini kullanarak bunu hemen yapabilirsiniz. Apk dosyasını bir bilgisayara indirirseniz, onu android cihazınıza taşıdığınızdan emin olun.

2. Adım: Cihazınızda Üçüncü Taraf uygulamalarına izin verin.

Cymera.apk dosyasını yüklemek için, üçüncü taraf uygulamaların şu anda bir yükleme kaynağı olarak etkinleştirildiğinden emin olmalısınız. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yüklemesine izin vermek için Menü> Ayarlar> Güvenlik> seçeneğine gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin.

Android 8. 0 Oreo’da, bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin vermek için genel bir ayarı kontrol etmek yerine, ilk kez yapmaya çalıştığınızda tarayıcınızın veya dosya yöneticinizin APK’ları yüklemesine izin vermeniz istenir.

3. Adım: Dosya yöneticinize veya tarayıcı konumunuza gidin

Şimdi indirdiğiniz Cymera.apk dosyasını bulmanız gerekecek.
Tercih ederseniz, buradan bir dosya yöneticisi uygulaması da indirebilirsiniz, böylece Android cihazınızdaki dosyaları kolayca bulabilirsiniz.

Cymera.apk dosyasını bulduğunuzda, üzerine tıklayın ve normal kurulum sürecini başlatacaktır. Herhangi bir şey sorulduğunda “Evet” e dokunun . Ancak, ekrandaki tüm istemleri okuduğunuzdan emin olun.

4. Adım: Keyfini çıkarın

Cymera artık cihazınıza yüklenmiştir.

APK Dosyaları Güvenli mi?

Aksini söyleyen herhangi bir söylenti veya siteyi dikkate almayın. APK dosyaları genellikle bir .exe windows pc dosyası kadar güvenlidir, bu nedenle unutulmaması gereken en önemli şey, onu her zaman güvenilir sitelerden indirmeniz gerektiğidir. Aşağıdaki Apk indirme aynalarımızda en güvenli sitelerden bazılarını sunduğumuz için genellikle endişelenecek bir şeyiniz yoktur.

Bu öğreticiyi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Uygulamanızı aşağıdan indirin!

Cymera – Camera & Photo Editor APK indir

Cymera v4.0.3’teki yenilikler

  • Çıkış tarihi: 2019-09-02
  • Mevcut sürüm: 4.3.0
  • Dosya boyutu: 217.26 MB
  • Geliştirici: SK COMMUNICATIONS Co., LTD
  • Uyumluluk: iOS 9.0 veya üstünü gerektirir. veya Android KitKat 4.4, Lollipop 5.0, Marshmallow 6.0, Nougat 7.0, Oreo 8.0, Android P 9.0 veya üstü

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir