1. Anasayfa
  2. Android

Twitter Aero v3.0 APK Son Sürüm indir

AeroWitter v3.5 APK indir
AeroWitter APK

AeroWitter APK olarak da bilinen Aero Twitter APK, temel olarak orijinal sosyal medya uygulamasının değiştirilmiş bir sürümüdür. Android akıllı telefonunuza kolayca kurabileceğiniz ve kullanabileceğiniz farklı renk modları ile piyasaya sürülmüştür.

Bu harika mod, aynı WhatsApp Aero ve Aeroinsta gibi uygulamaların geliştiricisi olan Hazar BOZKURT tarafından yapılmıştır.

En yeni Aero Twitter uygulamasını kullanarak videoları, fotoğrafları ve GIF’leri kolayca indirin. Aynı zamanda, Keşfet’teki sıkıcı afişlerin veya etkinliklerin resimlerini ve metinlerini de kaldırın. Sohbet sırasında yazma animasyonunu da gizleyebilirsiniz, böylece kişi yazdığınızı anlamaz.

Uygulama Adı AeroWitter
Güncellenme Tarihi 07.11.2023
Uyumluluk Android 9+
Son Sürüm V3.5
Boyut 88.2 MB
Kategori İletişim
Uygulama Geliştiricisi Hazar Bozkurt
Fiyat Ücretsiz

TwitterAero APK İndir

Android cihazlarınız için Aero Twitter Apk en son sürümünü ücretsiz indirin. Bu uygulama 3.Parti bir yazılımdır ve google play store’da mevcut değildir. Ancak Aero Twitter Apk’ı sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aero Twitter APK, Twitter’ın resmi sürümü için size yüksek kaliteli kullanıcı deneyimi sağlayacak en iyi alternatiftir.

TwitterAero APK İndir

Aero Twitter APK Özellikleri

Aero Twitter Apk Son Sürümün’de pek çok benzersiz ve heyecan verici özellikler bulunuyo. MOD versiyonu olduğu için resmi sürümde bulamayacağınız özellikler sağlar. Tüm bu özellikler aşağıda listelendi!

  • Fleets’leri gördüğümü gizle: Fleets sahiplerine asla fleets’lerini görüntülediğiniz konusunda bilgi verilmez. Bu şekilde, fleets sahiplerinin haberi olmadan fleets’lerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Mesajları okumak için gizleme seçeneği: 👀 Sohbet ettiğiniz kişiler, mesajlarının okunup okunmadığını bilmeyecek, ancak gönderdiğiniz mesajların okunup okunmadığını siz bilebilirsiniz.
  • Yazma animasyonunu gizleme seçeneği eklendi: Sohbet ettiğiniz kişiler, mesaj yazıp yazmadığınızı asla bilmeyecek.
  • Renk Teması Seçenekleri: Orijinal Renk Mavi, Altın, Kırmızı, Ekstra Karanlık, Mercan Pembesi, Yeşil, Açık Ton, Parlak Mor, Parlak Pembe gibi renk seçenekleri bulunuyor.

Yukarıda belirtilmiş olan tüm bu özellikler Android cihazlar için AeroWitter APK ile kullanılabilir. Geliştiriciler tarafından daha fazla seçenek eklenebilir. Anlık güncelleme notlarını takip etmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Aero Twitter APK Kırmızı Renk Teması

Sıkça Sorulan Sorular🤔

AeroWitter veri topluyor mu?

Verilerin için yaşadığın kaygıyı anlayabiliyoruz. AeroWitter, hesabına veya cihazına dair herhangi bir veri toplamaz, hatta Twitter’ın da sana dair bazı verileri toplamasının önüne geçer. 🛡️

Bu uygulama ücretli mi?

Hayır daima ücretsizdir. Gelirler, tamamen web sitesinde yer alan reklamlar aracılığıyla sağlanmaktadır.

Twitter hesabıma birşey olur mu?

Hayır. Bu uygulama Twitter hesabınıza zarar vermez.

Aero Twitter Apk Düzenli Olarak Güncellenir mi?

Uygulamayı düzenli olarak güncelliyorlar. Her yeni güncellemeyle yeni optimize edilmiş özellikler ve yeni özelleştirme özellikleri sağlarlar.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir