1. Anasayfa
  2. Android

ABBYY TextGrabber Premium (Android ve iOs) – 6 Ay Ücretsiz

ABBYY TextGrabber Premium (Android ve iOs) – 6 Ay Ücretsiz
0

Ücretsiz bir ABBYY TextGrabber Premium lisansı alın. Android ve iOS için mobil uygulama, fotoğraflar üzerinde OCR gerçekleştirmenize ve 100’den fazla dile çevirmenize olanak tanır.

Basılı metin parçalarını kolayca ve hızlı bir şekilde dijitalleştirmenize ve tanınan sonucu eyleme dönüştürmenize olanak tanır: arama, e-posta gönderme, bağlantıları izleme, haritalarda arama, metni 100’den fazla dile çevirme, düzenleme, ses ve sizin için uygun olan herhangi bir şekilde değişim.

Mobil kameranızı yazılı metne yönelttiğinizde, TextGrabber, bir İnternet bağlantısına gerek kalmadan anında onu çevrimdışı (çevrimdışı) tarar ve tanır. Benzersiz gerçek zamanlı tanıma modu, bilgileri yalnızca belgelerden değil, aynı zamanda herhangi bir yüzeyden 60’tan fazla dilde çıkarır.

ABBYY TextGrabber Premium’in başlıca özellikleri

  • Çevrimiçi olarak 100’den fazla dile (tam metin çevirisi) ve çevrimdışı olarak 10 dilde (gerçek çeviri) fotoğraf çekmeden doğrudan kamera ekranında gerçek zamanlı çeviri.
  • ABBYY RTR SDK teknolojisine dayanan yenilikçi gerçek zamanlı tanıma modu, basılı metni fotoğraf çekmeden doğrudan kamera ekranında dijitalleştirmenize olanak tanır.
  • İnternet bağlantısı olmadan (cihazda çevrimdışı) Rusça, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Yunanca, Türkçe, Çince ve Korece dahil olmak üzere 60’tan fazla dilde OCR.
  • Çıkarıldıktan sonra tüm bağlantılar, telefon numaraları, e-posta adresleri, posta adresleri kullanılabilir hale gelir: bağlantıya tıklayabilir, arayabilir, bir e-posta yazabilir veya adresi haritada bulabilirsiniz.
    100’den fazla dile tam metin çevirisi (İnternet bağlantısı gereklidir).
  • Tanınan veya çevrilen metni otomatik olarak panoya kopyalar, böylece metin okuma (TTS) uygulamaları TextGrabber ekranındaki her şeyi yüksek sesle okuyabilir.
  • Sonuçları, paylaşım sistemi aracılığıyla cihazda yüklü herhangi bir uygulamayla paylaşın.
  • Yakalanan tüm metinler kaydedilebilir, düzenlenebilir, silinebilir veya bir not listesinde birleştirilebilir.

Ücretsiz ABBYY TextGrabber Premium lisansı

6 aylığına ABBYY TextGrabber Premium’un ücretsiz lisansını almak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

1. Android veya iOS için ABBYY TextGrabber uygulamasını indirin:

Android için ABBYY TextGrabber (Google Play) İOS için ABBYY TextGrabber (App Store)

Desteklenen İşletim Sistemleri: Android 4.4 ve üstü | iOS 12.0 veya üzeri

2. Premium lisansı etkinleştirin: Menü> Diğer bölümünde Hakkında tuşunu basılı tutun . Açılan pencerede aktivasyon kodunu girin:

TGDEC

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir