iOs

Seed4.Me VPN ve Proxy - 1 Yıllık ve 6 Aylık Ücretsiz Kupon Kodu
8.7
4 hafta önce

Seed4.Me VPN – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

6 ay boyunca ücretsiz Seed4.Me VPN lisansı. Windows, macOS, Android ve iOS işletim sistemlerinde anonim kullanım için internet bağlantılarını şifreleyen güvenilir bir VPN hizmeti olan Seed4.Me’den sınırsız trafik alın.

TunesKit iPhone Data Recovery - 1 Yıllık Ücretsiz Lisans
7.8
2 ay önce

TunesKit iPhone Data Recovery – Windows için 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Windows için ücretsiz 1 yıllık TunesKit iPhone Data Recovery Kurtarma lisansı. Araç, iPhone, iPad ve iPod’da kayıp veri kurtarma işlemini gerçekleştirmenize olanak tanır.

2 ay önce

Ücretsiz Apple Music Kodu – 4 Aylık Apple Music’i Ücretsiz Edinin

Ücretsiz Apple Müzik Kodları – iOs ve Android için Ücretsiz teklifini şimdi alın. 4 Ay boyunca kart bilgisi istemeden ücretsiz apple music dinlemenin keyfini çıkarın.

2 ay önce

Coolmuster iPhone Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Coolmuster iPhone Data Recovery 1 Yıllık ücretsiz bir lisans alın. iOS işletim sistemini çalıştıran iPhone, iPad veya iPod mobil cihazlarından veri kurtarmanıza izin veren bir Windows bilgisayar programıdır.

5 ay önce

T-Rex Dino Oyunu Chrome İPhone’da Nasıl Oynanır?

Google Chrome tarayıcısında internet bağlantısı olmadığında oynayabileceğiniz gizli bir oyun vardır. Bu oyun, internete bağlı olmadan bir web sayfasını açmaya çalıştığınızda otomatik olarak tarayıcınızda açılır. En son Microsoft Edge tarayıcısı...

5 ay önce

Apple’ın yepyeni iMac’i, M1 destekli iPad Pro ve yeni Apple TV 4K, Cuma gününden itibaren satışa sunulacak

Apple bugün, yepyeni iMac, M1 destekli iPad Pro ve yeni Apple TV 4K’nın 21 Mayıs Cuma gününden itibaren tüm dünyada satışa sunulacağını duyurdu.

5 ay önce

Windscribe VPN – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Windscribe VPN lisansı alın. Windows, Mac ve Linux bilgisayarlarda, Android veya iPhone cihazlarında, Chrome, Firefox ve Opera tarayıcılarında 1 yıl boyunca her ay 20 gigabayt trafik kullanın. İnternet...

5 ay önce

Coolmuster iOS Assistant for Windows – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Windows için 1 yıllık ücretsiz Coolmuster iOS Assistant lisansı. Kişisel bir bilgisayar ve iPhone veya iPad tablet ile dosya alışverişi yapmanızı, kişileri düzenlemenizi ve önemli bilgileri yedeklemenizi sağlayan bir araçtır.

6 ay önce

Apple ID Kimliği Şifre Sıfırlama

Yeni bir uygulamayı indirmeye veya başka bir görevi yerine getirmeye çalışırken hesabınızın kilitlenmesi gerçekten can sıkıcı olabilir. Şifreler gizliliği korumak içindir. Özellikle, bir Apple kullanıcısıysanız, bunun ne kadar can sıkıcı...

9 ay önce

ABBYY TextGrabber Premium (Android ve iOs) – 6 Ay Ücretsiz

Ücretsiz bir ABBYY TextGrabber Premium lisansı alın. Android ve iOS için mobil uygulama, fotoğraflar üzerinde OCR gerçekleştirmenize ve 100’den fazla dile çevirmenize olanak tanır.