1. Anasayfa
  2. Android

Vivaldi Tarayıcı: İnternet Tarayıcısı İnceleme ve İndirme

Vivaldi Tarayıcı: İnternet Tarayıcısı İnceleme ve İndirme
0

Vivaldi Tarayıcı, sadece bir tarayıcıdan daha fazlasına ihtiyaç duyanlar, seçenekleri özelleştirmek ve önceliklerini belirlemek isteyenler için tasarlanmıştır.

Ücretsiz Chromium web arayüzü ve Blink motoruna dayalı olarak Vivaldi Technologies tarafından geliştirilmiştir.

Opera tarayıcısının kurucu ortağı Jon Stephenson von Tetschner tarafından yapılan bir proje, kullanıcı ihtiyaçlarını ilk sıraya koyan yönetilen bir tarayıcı için trendi belirliyor.

Vivaldi’nin amacı interneti olabildiğince rahat ve güvenli hale getirmektir. Reklamları engeller ve gözetime karşı korur, cihazlar arasında güvenli ve güvenilir senkronizasyon sağlar ve herhangi bir kullanıcı talebi için görsel bölümü özelleştirmenize olanak tanır.

Vivaldi için Güvenlik

Vivaldi özel bir tarayıcıdır. Sitelerin kullanıcı aktivitesi için izlenmesini engeller, gizli verileri toplamaz, saklamaz veya iletmez, yüksek güvenlik sağlar.

Vivaldi’nin senkronizasyon sistemi üçüncü taraf sunuculara bağlı değildir. Bu, tarayıcının Google ile veri paylaşmadığı ve maksimum gizlilik sağladığı anlamına gelir . Tüm senkronizasyon verileri İzlanda’daki kendi sunucularımızda şifreli olarak saklanır. Uçtan uca şifreleme ve yalnızca kullanıcının bildiği bir parola ile korunurlar.

Vivaldi tarayıcısı, reklamları internette gezinmekten ve sayfanın yüklenmesini hızlandırmaktan rahatsız etmeden engeller. Bu, özel uzantılar veya ayrı bir yazılım gerektirmez – ayarlar tarayıcı arayüzünde mevcuttur.

Vivaldi için Kişiselleştirme

Vivaldi Browser, piyasadaki en özelleştirilebilir tarayıcıdır. Kullanıcı, sistemin görünümünü ve işlevselliğini ihtiyaçlarına göre kolayca uyarlayabilir.

  • Sekme yönetimi. Sekme grupları oluşturabilir, sıralayabilir, bir pencereye yerleştirebilirsiniz. Kapalı Sekmeler Çöp Kutusu, en son kapatılan sekmeleri hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar.
  • Önemli olana hızlı erişim. Favori sitelerinizi ve uygulamalarınızı kenar çubuğuna kaydedebilirsiniz. Ve eğer birçoğu varsa, birkaç panel kullanın.
  • Görünümü özelleştirin. Kullanıcı arka plan rengini, öğelerin düzenini ve çok daha fazlasını seçer. Vivaldi, koyu veya açık bir tema belirleme veya bunlar arasında geçiş yapmak için bir program oluşturma gibi trendlerde olmayı kolaylaştırır.
  • Sabitlenmemiş video. Açık pencereler üzerinden video görüntüsünü özelleştirme yeteneği, bir mesajı yanıtlamanız veya başka bir sekmeye gitmeniz gerektiğinde izlemekten rahatsız olmamanızı sağlar.

Android sürümü içinde mevcuttur, adres çubuğunu ve sekme çubuğunu aşağı taşımak için bir işlev ekler. Bu, tek elle çalıştırmayı kolaylaştırır.

Hızlı çalışma için Vivaldi

Vivaldi, kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şeyi kolayca bulabileceği hızlı bir tarayıcıdır.

Klavye kısayolları, tanıdık PC senaryolarını uyarlamak için kullanıcı tarafından yapılandırılabilir ve tek tuşlu komutlar daha hızlı ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olur.

Evrensel arama, geçmişte açık bölümleri, yer imlerini, siteleri birkaç saniye içinde hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.
Vivaldi tarayıcısı görsel çalışmayı kolaylaştırır. Örneğin, tek tıklamayla bir sayfanın tam ekran görüntüsünü alabilir veya işlenmiş fotoğrafları uzantı yüklemeden Instagram’a gönderebilirsiniz .

Vivaldi karşılaştırması – kullanıcı ihtiyaçları

Vivaldi bağımsız bir tarayıcıdır. Proje, şartlarını belirleyebilecek dış yatırımcılara sahip değil. Bu, projenin temel prensibidir.

Vivaldi ekibi, yalnızca kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanır ve rahat ve güvenli bir çalışma için kolayca uyarlanabilen ve bundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir tarayıcı oluşturur.

Vivaldi, aktif bir kullanıcı topluluğu sayesinde büyüyor. Geliştirme ekibi, kullanıcıların öneri ve önerilerine dikkat ediyor ve ürünü sürekli geliştiriyor. Amaç, İnternette güvenle gezinmek için ihtiyacınız olan her şeyi uygulayan gerçekten kullanışlı bir ürün yaratmaktır.

Kişisel bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınız, akıllı telefonunuz veya tabletiniz için kullanışlı ve kolayca özelleştirilebilir Vivaldi tarayıcısının son sürümünü indirin:

Vivaldi Tarayıcısını İndirin

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir