1. Anasayfa
  2. Sistem Araçları

Secure Eraser Professional – Ücretsiz Lisans Key

Secure Eraser Professional – Ücretsiz Lisans Key
0

Secure Eraser Professional için ücretsiz lisans alabilirsiniz. Windows çalıştıran bir kişisel bilgisayar kullanıcılarının etkinliğini temizlemek için bir bileşenle desteklenen, sonraki veri kurtarmayı hariç tutan dosya ve klasörlerin kalıcı olarak yok edilmesi için bir araçtır.

Secure Eraser Professional, Windows tabanlı gelişmiş bir bilgisayar silme yöntemi kullanır, gizli bilgilerin üzerine özel yazılımlarla bile kurtarılamayacak şekilde en güvenilir şekilde yazar. Secure Eraser Professional, verileri kesin olarak yok eder.

Sabit disk düzeni tablonuzda silinen dosyaların izlerini bırakabilir. Araç yalnızca rastgele verileri kullanarak üzerine yazma işlemini gerçekleştirmekle kalmaz, aynı zamanda ABD Savunma Bakanlığı’nın onaylı US DoD 5220.22-ME ve US DoD 5220.22-MECE standartlarını, Alman endüstri standardını ve Peter Gutmann standardını da sunar.

Bilgisayar izlerini temizlemek için bir bileşen içerir. Son çalışan dosya ve uygulamalarla ilgili bilgileri silme desteği vardır, tarayıcı geçmişini temizleyerek İnternet izlerini kaldırır . Windows kayıt defterini temizler, bölümleri ve diskleri siler, kurtarmanın ötesinde sürücüden önceden silinmiş dosyaların üzerine yazar.

Secure Eraser Professional Key

Secure Eraser Professional kalıcı temizleme aracını tamamen ücretsiz kullanmak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekiyor;

  1. Öncelikle buradan Promosyon Sayfasını veya alternatif promosyon sayfasını ziyaret edin.
  2. Adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi girin, ülkenizi ayarlayın ve “Send” düğmesini tıklayın.
  3. Mail adresinize gelen bağlantıyı takip edin veya daha önce kaydolduysanız, kişisel hesabınıza giriş için daha önce kayıt olduğunuz verileri kullanarak giriş yapın.
  4. Sağ üst kısımda bulunan “Customer ID” ni kopyalayıp not defterine kaydedin.
  5. Programı başlatın ve beliren pencerede, önceden kaydedilmiş “Customer ID” kullanarak profesyonel özelliklerin kilidini açın.

İşletim sistemi desteği: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32 veya 64-bit)

Secure Eraser Professional Lisans Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans verilmektedir.
  • Kişisel hesabınız aracılığıyla ücretsiz güncellemeler mevcuttur.
  • Yalnızca kişisel kullanım içindir.
  • Teknik destek sağlanmaktadır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir