1. Anasayfa
 2. IObit

Advanced SystemCare Ultimate 16 PRO Key – Ücretsiz Lisans Kodu

Potansiyel virüsleri engelleyin, gizliliğinizi koruyun ve Windows performansını tamamen gerçek zamanlı olarak iyileştirin.

Advanced SystemCare Ultimate 16 PRO Key – Ücretsiz Lisans Kodu
4

IObit Advanced SystemCare Ultimate PRO 16 Antivirüs programı için ücretsiz lisans key kodu alın. Bu yazılım bilgisayarınızda bulunan zararlı yazılımları tespit etme ve temizleme işlemi yapar. Advanced SystemCare Ultimate PRO windows işletim sistemi üzerinde çalışır.

Advanced SystemCare Ultimate 16 PRO Key

Advanced SystemCare Ultimate 16 pro aboneliğini ücretsiz kullanmak için aşağıdaki lisans kodunu kullanın.

5F5F1-FD691-960C3-9A61N
FE2AC-0D2B2-7D82C-1171N

Advanced SystemCare Ultimate Nedir?

Advanced SystemCare Ultimate 16.6 Key, güçlü ve tam ölçekli bir PC güvenlik ve optimizasyon programıdır. Büyük ölçüde genişletilmiş antivirüs ve sörf koruma veritabanı ile kullanıcıların bilgisayarlarını her türlü siber tehdide karşı korur.

Advanced SystemCare Ultimate 16 indir

Advanced SystemCare Ultimate 16 PRO Key

Geliştirilmiş Gizlilik Kalkanı ve E-posta Koruması, kullanıcı tarafından belirlenen hassas verileri ve web e-posta güvenliğini spam, kimlik avı dolandırıcılığı ve diğer e-posta kaynaklı tehditlere karşı korur. Bir bilgisayar koruyucusundan daha fazlası olan Advanced SystemCare Ultimate 16, kullanıcılara sistemi büyük ölçüde hızlandırmak ve temizlemek için tek tıklamalı yaklaşımlar sunar.

Yeni bir basit UI ile bilgisayarı her açıdan tamamen optimize edebilir. PC’yi her zamankinden daha hızlı ve daha temiz hale getirin. Bitdefender teknolojilerine dayanan bir antivirüs ile desteklenmektedir. Advanced SystemCare PRO bileşenleriyle gizliliği korumaya yardımcı olur.

thumbnail
Önerilen Yazı
Advanced SystemCare PRO 17.4 Key – Ücretsiz Lisans Kodu 2024

Advanced SystemCare Ultimate Antivirüs Özellikleri

 • Bilgisayarınızın virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruması.
 • Kullanıcının kişisel verilerinin çoğu tehdide karşı güvenliği.
 • Kripto madenciliğinden zararlı siteler aracılığıyla koruyucu işlevler.
 • Verileri otomatik olarak temizleyerek gözetlemeyi önleyin.
 • Parmak izinizi koruyun ve tarama verilerinizi silin.
 • Tarayıcı ana sayfasındaki bir değişikliğin bildirilmesi.
 • İnternette sörf güvenliğini sağlama.
 • Windows OS Güvenlik Duvarı Ayarlarını Yönetin.
 • Hızlı, eksiksiz ve nokta kontrol sistemi.
 • Bilgisayarın optimizasyonu ve hızlandırılması.
 • İnternet bağlantınızı geliştirme.
 • Sörf ve e-posta koruması.
 • Gizliliği sağlanması.
 • Eski programları güncelleme.
 • Bilgisayarınızı hatalardan temizlemek.

Antivirüs özellikli Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayarınızı virüslerden ve diğer kötü amaçlı programlardan korumanıza, sisteminizi optimize etmenize ve performansı artırmanıza, gereksiz artık klasörleri temizlemenize, güvenlik açıklarını ortadan kaldırmanıza ve casus yazılımları kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Dünyanın önde gelen Bitdefender fidye yazılımı ve antivirüs yenilikleriyle Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayar güvenliğini yeni zirvelere taşıyor. Bu iki araç, bilgisayar korsanlarının yalnızca dosyaları şifrelemesini veya üçüncü taraf programlara yasa dışı olarak erişmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda bilgisayarı gerçek zamanlı olarak çeşitli virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korur.

Bu yeni sürümde Advanced SystemCare Ultimate, hassas verilere tüm gizli erişimi algılayabilir, Gizlilik modülü Kalkanındaki Hassas Veri Koruma ve Güvenilmeyen Program Engelleyici ile birlikte güvenilmeyen programlardan erişimi otomatik olarak engelleyebilir. Advanced SystemCare Ultimate PRO key sistem yazılımı ayrıca Dijital Parmak İzi Koruması ile web’in dijital bilgilerinizi çalmasını otomatik olarak engelleyebilir.

Advanced SystemCare Ultimate 16 Sıkça Sorulan Sorular

Advanced SystemCare Ultimate 16 programını kullanmadan önce ziyaretçilerin sorduğu sıkça sorulan soruların başlıkları aşağıda verilmiştir.

Diğer Antivirüs Ürünleriyle Uyumlu Mu?

Evet. Anti-virüs, anti-malware, güvenlik duvarı gibi diğer güvenlik yazılımlarıyla uyumludur. Ancak, bilgisayarınızı yavaşlatacağından, bir bilgisayara birden fazla virüsten koruma programı yüklemenizi önermiyoruz.

Bitdefender Antivirüsünü Uygular Mı?

Evet. Ayrıca, kullanıcılar IObit fidye yazılımına karşı koruma motoru, kötü amaçlı yazılıma karşı koruma motoru ve son derece geniş çevrimiçi virüsten koruma veritabanından yararlanabilir.

Advanced SystemCare 16 PRO ile Arasındaki Fark Nedir?

Advanced SystemCare Ultimate 16, hem bilgisayar korumasında hem de optimizasyonda başarılı olan hepsi bir arada yazılımdır, Advanced SystemCare 16 ise esas olarak sisteminizi temizler ve optimize eder.

IObit Malware Fighter PRO ile Arasındaki Fark Nedir?

Advanced SystemCare Ultimate 16, hem virüsten koruma hem de bilgisayar optimizasyonu için hepsi bir arada yazılımdır, IObit Malware Fighter PRO ise çoğunlukla kötü amaçlı yazılımdan koruma için kullanılır.

Windows 11 Destekler Mi?

Evet. Windows 11 / Windows10 / Win8.1 / Win8 / Win7 / Vista / XP üzerinde sorunsuz çalışır.

Özet

Bu makalemizde sizlere Advanced SystemCare Ultimate 16 için serial license key, giveaway, pro lisans key kodu paylaşılmıştır. Programı ücretsiz indirdikten sonra yukarıda verilen pro lisans key anahtarıyla programı full sürüm olarak kullanabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. 5 Ocak 2023

  Teşekkürler.Lisansı ilk kullanan değilimdir lakin ilk teşekkür eden olmak isterim.Emeğine sağlık..

 2. çok tesekkürler.elinize saglık

 3. çok teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir