Windows 10

2 gün önce

Windows 10 Bilgisayar Sıfırlama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Windows 10 bilgisayar sıfırlama yöntemi, özellikle flash bellek gibi aygıtlarla uğraşmak istemeyenler için büyük kolaylık sağlıyor. Bu işlem sayesinde kullanıcılar cihazlarını birkaç adım uygulayarak tamamen sıfırlayabiliyorlar. Normal şartlarda bilgisayara format...

4 hafta önce

Windows 10’da MOV Video Dosyası Oynatma ve Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Video izlemek insanların yaptığı en eğlenceli aktivitelerden biridir. Ancak, tüm video dosyaları bir bilgisayarda , özellikle de bunun için doğru oynatıcı veya codec bileşenine sahip değilseniz, kolayca izlenmez.

Seed4.Me VPN ve Proxy - 1 Yıllık ve 6 Aylık Ücretsiz Kupon Kodu
8.7
4 hafta önce

Seed4.Me VPN – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

6 ay boyunca ücretsiz Seed4.Me VPN lisansı. Windows, macOS, Android ve iOS işletim sistemlerinde anonim kullanım için internet bağlantılarını şifreleyen güvenilir bir VPN hizmeti olan Seed4.Me’den sınırsız trafik alın.

2 ay önce

TeamViewer 15 Windows 10 için Ücretsiz İndir (Tam Sürüm)

TeamViewer 15, dünyadaki en popüler uzaktan erişim yazılımının en son sürümü olan TeamViewer’dır. Yeni TeamViewer 15 bir ton yeni geliştirme ve birkaç yeni özellik getiriyor. Yazılım, kişisel kullanım için ücretsiz...

2 ay önce

Webroot SecureAnywhere Antivirus – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı İnternet tehditlerinden, Webroot SecureAnywhere AntiVirus bulut tabanlı virüsten koruma programı ile koruyun ve ücretsiz lisans alın.

3 ay önce

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro 9.02 lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

3 ay önce

WinUtilities Pro için Ücretsiz Lisans Alın

Windows çalıştıran bir bilgisayarı optimize etmek ve hızlandırmak için bir dizi araç sağlayan WinUtilities Pro için ömür boyu ücretsiz bir lisans alın.

5 ay önce

Windows Bu ağın proxy ayarlarını Otomatik Olarak Algılayamadı Sorunu Nasıl Onarılır

Ağınıza her giriş yaptığınızda, bazen size “windows bu ağın proxy ayarlarını otomatik olarak algılayamadı” yazan sarı renkli bir uyarı imzası gözükür. Bu nedenle, sisteminizde bu tür bir uyarı ile karşılaşıyorsanız,...

5 ay önce

Privacy Protector for Windows 10 – Ücretsiz Lisans

Windows 10 işletim sisteminizin gizliliğini özelleştirmek için ücretsiz bir Privacy Protector for Windows 10 lisansı alın.

5 ay önce

Microsoft, Windows 10X’in piyasaya sürülmeyeceğini onayladı

Windows 10X hakkında söylenti doğrudur. Microsoft bugün, Windows 10X’in piyasaya sürülmeyeceğini doğruladı.