Windows 10

4 gün önce

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro 9.02 lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

4 gün önce

WinUtilities Pro için Ücretsiz Lisans Alın

Windows çalıştıran bir bilgisayarı optimize etmek ve hızlandırmak için bir dizi araç sağlayan WinUtilities Pro için ömür boyu ücretsiz bir lisans alın.

Seed4.Me VPN ve Proxy - 1 Yıllık ve 6 Aylık Ücretsiz Kupon Kodu
8.7
3 hafta önce

Seed4.Me VPN – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

6 ay boyunca ücretsiz Seed4.Me VPN lisansı. Windows, macOS, Android ve iOS işletim sistemlerinde anonim kullanım için internet bağlantılarını şifreleyen güvenilir bir VPN hizmeti olan Seed4.Me’den sınırsız trafik alın.

2 ay önce

Windows Bu ağın proxy ayarlarını Otomatik Olarak Algılayamadı Sorunu Nasıl Onarılır

Ağınıza her giriş yaptığınızda, bazen size “windows bu ağın proxy ayarlarını otomatik olarak algılayamadı” yazan sarı renkli bir uyarı imzası gözükür. Bu nedenle, sisteminizde bu tür bir uyarı ile karşılaşıyorsanız,...

2 ay önce

Privacy Protector for Windows 10 – Ücretsiz Lisans

Windows 10 işletim sisteminizin gizliliğini özelleştirmek için ücretsiz bir Privacy Protector for Windows 10 lisansı alın.

2 ay önce

Microsoft, Windows 10X’in piyasaya sürülmeyeceğini onayladı

Windows 10X hakkında söylenti doğrudur. Microsoft bugün, Windows 10X’in piyasaya sürülmeyeceğini doğruladı.

2 ay önce

Windscribe VPN – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Windscribe VPN lisansı alın. Windows, Mac ve Linux bilgisayarlarda, Android veya iPhone cihazlarında, Chrome, Firefox ve Opera tarayıcılarında 1 yıl boyunca her ay 20 gigabayt trafik kullanın. İnternet...

2 ay önce

Vulkaninfo.exe nedir ve Windows 10’da nasıl devre dışı bırakılır

Vulkaninfo.exe, grafik kartının düzgün çalışması için gerekli olan sisteminizin arka planında çalışan bir işlemdir. AMD ve NVIDIA gibi en yeni grafik kartları Vulkan Graphics API kullanır. Bu işlem, PC’niz tarafından...

3 ay önce

0xa00f4244 nocamerasareattached Kamera hata kodu Nasıl Onarılır

Bazı kullanıcılar, kamerayı pencerelerde başlatırken 0xa00f4244 nocamerasareattached hata kodunu görüyor. Bu hatayı aldıktan sonra cihazınızdan fotoğraf çekemezsiniz. Çünkü bu hatayı gördükten sonra Windows kameranız artık çalışmayacaktır.

3 ay önce

KineMaster Pro PC için nasıl indirilir

Telefonda video düzenlemeniz gerektiğinde, KineMaster Pro sizin için mükemmel bir uygulamadır. Peki ya PC’de de düzenlemek istiyorsanız? PC için KineMaster’ın nasıl kurulacağına dair bu kılavuzu okuyun!