Windows 10

Bu bölümde, en iyi geliştiricilerden Windows’unuz için Ücretsiz Premium yazılım sunuyoruz.

21 Eyl, 2020

MSI Afterburner Windows 10 indir

GPU’nuzun zayıf yetenekleri ve oyunun yüksek GPU gereksinimleri nedeniyle bazen bir video oyunu oynamaktan zevk almak imkansızdır. Tüm grafik ayarlarını minimuma ayarlasanız bile, bu sorunu çözmek için yeterli olmayabilir.

20 Eyl, 2020

İşletim Sistemi Bulunamadı veya Eksik mi? Düzeltin!

“Operating System Not Found” hata mesajını aldığınızda, bilgisayarınız size ne gördüğünü çok sade bir İngilizce olarak anlatıyor. Siz başlattınız, sabit sürücünüzde bir işletim sistemi aradı ve başarısız oldu. Bunun gibi...

20 Eyl, 2020

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

19 Eyl, 2020

WinUtilities Pro için Ücretsiz Lisans Alın

Windows çalıştıran bir bilgisayarı optimize etmek ve hızlandırmak için bir dizi araç sağlayan WinUtilities Pro için ömür boyu ücretsiz bir lisans alın.

IObit Malware Fighter Pro 8.1 – Ücretsiz Lisans
8.3
18 Eyl, 2020

IObit Malware Fighter Pro 8.1 – Ücretsiz Lisans

Bitdefender antivirüs motorunu kullanan ve bilgisayarınız için ek gerçek zamanlı koruma sağlayan IObit Malware Fighter 8.1 Pro programı için ücretsiz lisans.

17 Eyl, 2020

Reg Organizer – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı yapılandırmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili Reg Organizer aracını kullanmak için ücretsiz bir ömür boyu lisans, sistem kaynaklarını boşaltmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .

29 Ağu, 2020

Windows 10 Görev Çubuğuna Bir Web Sitesi Nasıl Sabitlenir?

Favori web sitelerimizi her zaman tekrar tekrar ziyaret etmeye çalışırız, ancak çok fazla web sitesi olduğundan, onları yer imlerine eklemek her zaman daha iyidir. Web sitelerine erişimi çok kolay hale...

OkayFreedom VPN Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans
8.7
26 Ağu, 2020

OkayFreedom VPN Premium – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Sınırsız kullanım için bir yıllık ücretsiz lisans OkayFreedom VPN Premium. Program ağdaki gerçek IP adresinizi gizler ve ayrıca güvenli 256-bit AES şifreleme kullanarak tüm bağlantıları şifreler.

Seed4.Me VPN ve Proxy - 6 AY Hediye Kodu (Giveaway)
8.7
21 Ağu, 2020

Seed4.Me VPN ve Proxy – 6 AY Hediye Kodu (Giveaway)

6 Ay boyunca Seed4.Me VPN ve Proxy Premium Aboneliği için ücretsiz lisans. İnternet bağlantılarını şifreleyerek güvenilir bir VPN hizmeti için 6 aylık sınırsız trafik elde edin.

11 Ağu, 2020

Windscribe VPN – 50 GB Ücretsiz Kupon Kodu

Windscribe VPN için ücretsiz lisans, her ay süresiz olarak 50 gb’lık trafik kullanın. Windscribe VPN kimliğinizi İnternet’te gizler ve engellenen sitelere erişim sağlar.