Windows 10

Bu bölümde, en iyi geliştiricilerden Windows’unuz için Ücretsiz Premium yazılım sunuyoruz.

25 Oca, 2020

Microsoft, Windows 10’da Reklamlarını Tanıttı

Bu kez microsoft yazılım devi, yine şeridin hemen altında görünen bir şerit kullanarak WordPad’de Office Online reklam uygulamalarını tanıtmaya başladı.

21 Oca, 2020

F-Secure SAFE – Tek Cihaz için 1 Yıl Ücretsiz Lisans Teklifi

F-Secure SAFE’nin 1 yıl boyunca kapsamlı korumasını ücretsiz alın. Tek bir çözümle cihazınızı koruyun.F-Secure SAFE, bilgisayar kullanıcıları için bir güvenlik aracıdır.

21 Oca, 2020

Seed4.Me VPN ve Proxy – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

1 yıl boyunca Seed4.Me VPN ve Proxy Premium Aboneliği için ücretsiz lisans. İnternet bağlantılarını şifreleyerek güvenilir bir VPN hizmeti için bir yıllık sınırsız trafik elde edin.

19 Oca, 2020

Webroot SecureAnywhere AntiVirus – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı İnternet tehditlerinden, Webroot SecureAnywhere AntiVirus bulut tabanlı virüsten koruma programı ile koruyun ve ücretsiz lisans alın.

15 Oca, 2020

IObit Malware Fighter Pro 7.5 – Ücretsiz Lisans

Bitdefender antivirüs motorunu kullanan ve bilgisayarınız için ek gerçek zamanlı koruma sağlayan IObit Malware Fighter Pro programı için ücretsiz lisans.

11 Oca, 2020

Ashampoo Taskbar Customizer – Ücretsiz Lisans

Ashampoo Taskbar Customizer için ücretsiz lisans alın. Program, masaüstü duvar kağıdınızla en iyi kombinasyon için Windows 10 görev çubuğunun herhangi bir rengini ayarlamanıza, saydamlık seviyesini ayarlamanıza ve tamamen görünmez hale...

5 Oca, 2020

WinUtilities Pro için Ücretsiz Lisans Alın

Windows çalıştıran bir bilgisayarı optimize etmek ve hızlandırmak için bir dizi araç sağlayan WinUtilities Pro için ömür boyu ücretsiz bir lisans alın.

4 Oca, 2020

SUMo PRO (Software Update Monitor) – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz SUMo Pro lisansınızı edinin. Bilgisayarınızdaki en son sürümleri, mevcut yamaları ve yüklü programları güncellemenizi sağlayan bir araçtır.

3 Oca, 2020

EaseUS Partition Master Professional – Ücretsiz Lisans

Bilgisayar diski bölümlerini yönetmede uzmanlaşmış EaseUS Partition Master Professional programı için ücretsiz lisans. Bölümleri genişletebilir, bölebilir, birleştirebilir ve biçimlendirebilirsiniz.

1 Oca, 2020

Reg Organizer – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı yapılandırmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili Reg Organizer aracını kullanmak için ücretsiz bir ömür boyu lisans, sistem kaynaklarını boşaltmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .