1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya
 3. WhatsApp Aero APK indir v8.61 Anti-ban (Resmi Son Sürüm)

WhatsApp Aero APK indir v8.61 Anti-ban (Resmi Son Sürüm)

WhatsApp Aero APK indir v8.61 Anti-ban (Resmi Son Sürüm)

Her halükarda, şu anda, WhatsApp Aero 2019’da piyasaya sürüldüğünde ve neden buna bir şans vermeyiz? Bu raporda, “WhatsApp Aero arayüzü incelemesi ve ücretsiz indirmeyi” keşfedeceksiniz. Bu son WhatsApp Aero mod APK hakkında ihtiyacınız olduğu kadar bilmek için makalenin tamamını okuduğunuzdan emin olun. Whatsapp aero nedir ne işe yarar hepsini bu makalede öğrenebilirsiniz.

WhatsApp Aero APK hakkında

WhatsApp için en son ayarlanmış uygulama olan 2019’da yayınlanan bir diğer uygulamadır. Bozkurt Hazar, tarafından tasarlandı. WA Aero modeli, diğer WhatsApp modlarının sahip olduğu benzer özellikler içerir.

Bununla birlikte, makalede WhatsApp Aero’da keşfedeceğiniz diğerinden tamamen farklı. Aynı şekilde bir Instagram modu arıyorsanız, WhatsApp modları gibi en güncel ve çalışan Instagram’ı verdiğimiz için sitemizi kontrol etmeyi öğrenin.

Özellikleri

WhatsApp Aero, Fouad modlarının neredeyse ilgili özelliklerine sahiptir, ancak daha az hata ve hata vardır ve özelliklerin her biri olağanüstü çalışır. Ayrıca üretim olağanüstü. Kullanıcı arayüzünün yeni görünümü, WhatsApp Aero’yu şu an için son derece övgüye değer şekilde çalıştıran şeydir. Bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

 • Yeni çekici Kullanıcı Arayüzü
 • Çok sayıda konu ve çıkartma paketi
 • Anti-Restrict WhatsApp modu
 • Diğer bazı WhatsApp modlarından daha hızlı performans
 • Aero Temaları kuruldu
 • Ana ekran özelleştirmeleri
 • Diğer özelleştirmeler
 • Dahili depolama ile daha iyi güvenlik
 • WhatsApp Aero modellerinin diğer harika özellikleri

İndirme: WhatsApp Aero APK

WhatsApp Aero APK indir

WhatsApp Aero’yu neden indirmelisiniz?

Her birinizin yeni WhatsApp Aero APK’sini düşündüğü gibi, indirmeye değer olmasının belirli bir nedeni budur. Bu mod, bize iyi bir görünüm veren benzersiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca, Aero modeli sadece görünüşü değil, sunumuyla da ilgili. Bu modun kararlılığı, şu anda mevcut olan herhangi bir WhatsApp modundan daha ileride. Bozkurt Hazar, bu APK’yı WhatsApp moduyla ilgili olarak tamamen yeni bir metodoloji ile oluşturdu.

Yükleme Rehberi

Bu kılavuzda, WhatsApp Aero Hazar APK’sinin kurulum süreciyle ilgili her veriyi alma özgürlüğüne sahipsiniz. Daha sonra bu siteyi durdurmadan önce basit rehberimizi inceleyebilirsiniz. | WhatsApp Aero’yu uygun şekilde tanıtmak için bu kolay adımları izleyin.

Bilinmeyen kaynağa izin verin. Kuruluma gizli kaynaklardan izin vermek istiyorsunuz. WhatsApp Aero, yetkili Uygulama mağazalarında bulunmadığından, dışarıdan gelen bir uygulamadır. Gizli kaynak kurulumunu etkinleştirmek için> ayarlar> güvenlik> izinler> belirsiz kaynağı etkinleştir seçeneğine gidin.

Yüklemeye dokunun. Bilinmeyen bir kaynaktan yüklemeyi etkinleştirirken, gadget’ınızda WhatsApp Aero APK’sini almanız yeterlidir. Bu> cihaz depolama> indirmeler> WhatsApp Aero APK’sini izleyerek bulabilirsiniz. Ardından, APK’yi açın ve yükleme düğmesine dokunun ve birkaç dakika bekleyin. Kurulum göz açıp kapayıncaya kadar yapılacaktır.

Hesabınızı oluşturun. WhatsApp Aero’nun kurulumu tamamlandı. APK’yi başlatın ve hesabınızı oluşturun. OTP’yi doldurun ve cep telefonu numarasını WhatsApp Aero’ya bağlayın. Dosyaların yedeğine sahipseniz eski kayıtları geri yükleyebilirsiniz.

WhatsApp Aero güvenli midir?

WhatsApp Aero mod APK’sini kullanmak gadget’ınız için güvenlidir. Bazı üçüncü taraf modların aksine, WhatsApp Aero’nun öne çıkan özelliklerinden yararlanmak için Root’lu bir cihaza ihtiyacınız yok. “Cihazımızı Rootlamanın ne kadar riskli olduğunu” tamamen biliyoruz. Virüs de içermez. Bu şekilde, WA Aero’yu cihazınız için can sıkmadan kullanabilirsiniz, çünkü% 100 güvenli.

WhatsApp Aero’yu güncelleyin

Instagram ve WhatsApp dahil olmak üzere modlarımızın çeşitli yeni varyantlarını sunduğumuz için. İndirme düğmesine ilerleyin ve düğmeye dokunun. Her durumda, bunu yapmadan önce son güncelleme zamanına ve APK sürümüne de bakmalısınız. En güncel sürüm hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. En güncel sürümü indirmeyi tamamladığınızda, eski formu kaldırabilir veya APK’yi değiştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

WhatsApp Aero’yu nasıl kurarım?

Bilinmeyen kökene izin verin. Bilinmeyen kaynaklardan kuruluma izin vermeniz gerekiyor. WhatsApp Aero’ya yetkili Uygulama mağazalarında erişilemediğinden, bu bir uzaylı uygulamasıdır. Bilinmeyen kaynak kurulumunu etkinleştirmek için > ayarlar> güvenlik> izinler> belirsiz kaynağa izin ver seçeneğine gidin. Yüklemeye dokunun. Anonim bir kaynaktan kuruluma izin verdiğinizde, gadget’ınızda WhatsApp Aero APK’sini bulun. Bunu, bu> cihaz depolama alanı> indirmeler> WhatsApp Aero APK’sini takip ederek bulabilirsiniz. Ardından, APK’yi başlatın ve yükleme düğmesine dokunun ve birkaç dakika sıkıca bekleyin. Kurulum göz açıp kapayıncaya kadar yapılacak.

WhatsApp Aero’yu nasıl indirebilirim?

En güncel WhatsApp Aero mod APK’sini sadece aşağıdaki indirme tuşuna dokunarak indirin. Bu WA modunu doğru şekilde bağlamak için kurulum kılavuzunu incelemeyi unutmayın.

WhatsApp Aero’yu nasıl güncellerim?

Instagram ve WhatsApp dahil olmak üzere modlarımızın en son değişikliğini sunduğumuz için. İndirme anahtarına gidin ve düğmeye dokunun. Her durumda, yukarıda belirtilenleri yapmadan önce, son güncelleme zamanına ve APK sürümüne bakmalısınız. Bu, en son sürüm hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. En güncel sürümü indirmeyi bitirirken, eski modeli kaldırabilir veya APK’yi değiştirebilirsiniz.

WhatsApp Aero güvenli midir?

WhatsApp Aero mod APK’sini kullanmak, cihazınız için güvenilirdir. Bazı üçüncü taraf modellerin aksine, WhatsApp Aero’nun özelliklerini deneyimlemek için köklü bir cihaza ihtiyacınız yoktur. Hepimiz “cihazımızı köklendirmenin ne kadar riskli olduğunu” biliyoruz. Kötü amaçlı yazılım da taşımaz. Bu şekilde, WA Aero’yu cihazınız için can sıkmadan kullanabilirsiniz, çünkü% 100 güvenli.

WhatsApp Aero nedir?

WhatsApp Aero APK, WhatsApp için en son ayarlanmış uygulama olan 2019’da yayınlanan bir diğer uygulamadır. Bozkurt Hazarr, Fouad Mods’un yardımıyla geç saatlerde tasarladı. WA Aero modu, diğer WhatsApp modlarının sahip olduğu benzer özelliklere sahiptir.

Sonuç

Whatsapp, tema ve özelleştirme için en iyi modu olan WhatApp Aero arasında popülerdir. Daha fazla beklemeyin ve daha fazla aramanıza gerek yok. Şimdi denemek için bu APK’yı indirin ve yükleyin! Sorularınız için aşağıdaki yorum kutusuna bir mesaj bırakın.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap