1. Anasayfa
 2. İnternet Araçları

SurFast Video Downloader for Mac – 3 Aylık Ücretsiz Lisans Key

SurFast Video Downloader for Mac – 3 Aylık Ücretsiz Lisans Key

SurFast Video Downloader for Mac, özellikle Mac kullanıcıları için tasarlanmış olağanüstü ve son teknoloji bir çözümdür. Bu video indirme yazılımı, favori videolarınızı Twitch, Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Vimeo, Dailymotion ve MySpace gibi çok sayıda çevrimiçi platformdan indirmenizi sağlar. Görsel olarak sezgisel arayüzü ile SurFast, videoları indirmeyi zahmetsiz ve eğlenceli bir deneyim haline getiriyor.

Kullanıcı dostu arayüzü ile Mac için SurFast Video Downloader, kullanıcıların video URL’sini kolayca kopyalayıp yazılıma yapıştırmasına izin vererek süreci basitleştirir ve gerisini bu güçlü video indirme aracına bırakır. Bu araç ayrıca indirme deneyiminizi geliştirmek için bir dizi ek özellik sunar.

SurFast Video Downloader for Mac İndir

Mac için SurFast Video Downloader yalnızca video indirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli web sitelerinden müzik veya ses de indirebilirsiniz. Ayrıca, videoları olağanüstü ses kalitesiyle MP3 formatına dönüştürmenizi sağlar. Ayrıca, bu yazılım videoları zahmetsizce toplu olarak indirmenize olanak tanıyarak değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Mac SurFast Video Downloader 3 Aylık Lisans Key

Aşağıdaki hediye lisans kodunu kullanarak programın tam sürümü etkinleştirebilirsiniz.

782B854C-6C0C-6639-6373-0444FBDF6805

Herhangi Bir Siteden İstediğiniz Bir Videoyu İndirin

SurFast Video Downloader, çeşitli sitelerden video indirebilir. YouTube, TikTok, Facebook ve Twitter gibi en popüler web sitelerinden videolar indirilebilir.

YouTube Video İndirici

SurFast video indirici, hem YouTube video indirici hem de YouTube’dan MP3’e dönüştürücü işlevlerine hizmet eder. Bu, YouTube videolarını PC’ye veya Mac’e indirebileceğiniz ve YouTube’u kolaylıkla toplu olarak MP3 veya WAV’a dönüştürebileceğiniz anlamına gelir. Videolardan bahsetmişken, hem yüklenen öğeler hem de canlı yayınlar desteklenir. Bununla birlikte YouTube küçük resimlerini de indirebileceğinizi belirtmekte fayda var.

TikTok Video İndirici

SurFast video indirici ayrıca TikTok için özel bir desteğe sahiptir. TikTok videolarını PC’ye indirmek veya TikTok canlı akışlarını indirmek isteyip istemediğinize göre, bu TikTok video indiricisi işinizi görecektir. Ayrıca, çevrimiçi videolardan zahmetsizce ses yakalamak için TikTok’u MP3’e dönüştürmenize de olanak tanır.

Facebook Video İndirici

Facebook’tan video indirmek istediğinizde, SurFast Video Downloader yardımınıza koşacaktır. Facebook videolarını PC’ye nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız, bu Facebook indirici size kolay bir cevap verir. Bilgisayarınızda yüklü olan bu Facebook video indiricisiyle, ihtiyacınız olan tek şey video URL’sini kopyalamak ve ardından video indiricinin gerisini halletmesine izin vermek

Çevrimdışı Dinleme için Web Sitelerinden Müzik veya Ses İndirin

SurFast Video Downloader ayrıca çok sayıda web sitesinden çevrimiçi müzik, şarkı ve ses indirecek bir ses indiricisi rolünü oynar.

 • YouTube’dan müzik indirin
 • SoundCloud’dan müzik indirin
 • Instagram’dan ses indirme
 • TikTok’tan ses indirin

Çevrimdışı Dinleme için Web Sitelerinden Müzik veya Ses İndirin

Videodan Sesi Çıkarmak için Videoyu MP3’e Dönüştürün

Video indiricideki çevrimiçi videoyu indirip MP3’e dönüştürme özelliğinden farklı olarak video to MP3 converter, yerel videoları MP3’e dönüştürmeyi amaçlar. Bu, video dosyalarından beğendiğiniz ses dosyalarını ayırmanızı ve yakalamanızı kolaylaştırır.

 • Videoları yüksek kalitede MP3’e dönüştürü
 • PC ve Mac’te videoyu MP3’e dönüştürün
 • MP3 bit hızını özelleştirin

Neden SurFast Video İndiriciyi Seçmelisiniz?

Bu harika özelliklerin yanı sıra, video indirme yardımcınız olarak SurFast Video Downloader’ı seçmeniz için daha fazla neden var.

Hızlı indirici

Çevrimiçi video indiriciler ve video indirici uzantılarıyla karşılaştırıldığında, SurFast Video Downloader gibi bir masaüstü video indirici daha hızlı indirme hızına sahiptir ve daha kararlı çalışır.

Yüksek kalite

Bu video ve ses indirici ile videoları 8K ve 4K gibi yüksek kalitede indirebilir ve 320kbps hızında ses indirebilirsiniz.

Toplu İndirme

Birden çok YouTube videosunu veya ses dosyasını aynı anda indirebilirsiniz . Bunu yapmak için URL’leri toplu olarak ekleyebilir veya bir oynatma listesinin veya kanalın URL’sini indiriciye ekleyebilirsiniz.

Küçük Resim İndirme

Beğendiğiniz bir video küçük resmi ile karşılaştığınızda, küçük resmi YouTube veya diğer sitelerden bilgisayarınıza en yüksek kalitede kaydetmek için küçük resim indirme özelliğini seçebilirsiniz.

Altyazı İndir

Hedef videonun bağımsız bir altyazı dosyası varsa, Altyazı seçeneğini işaretleyerek YouTube videolarını altyazılı olarak indirebilirsiniz .

Özelleştirilmiş İndirme

YouTube ve TikTok gibi web sitelerinden video indirirken, hedef dosya formatını ihtiyacınıza göre MP4 veya WebM, MP3 veya WAV olarak seçebilirsiniz. Ayrıca tercih ettiğiniz video veya ses kalitesini özelleştirebilirsiniz.

Video İndirici Sürümü Karşılaştırması

Aşağıda, genel bir özet olarak basit fiyatlandırma planları verilmiştir. Ancak, gerçek fiyatlandırma ve plan detayları için söz konusu web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Deneme Sürümü:

 • Video/Ses İndirme: 5 ürüne kadar sınırsız indirme.
 • Toplu İndirme: En fazla 3 öğeye kadar sınırsız indirme.
 • En Yüksek Video Kalitesi: 720p.
 • Oynatma Listesi/Kanal İndirme.
 • Altyazı İndirme: 5 ürüne kadar sınırsız indirme.
 • Küçük Resim İndirme.

Ücretli Sürüm:

 • Video/Ses İndirme: Sınırsız indirme.
 • Toplu İndirme: Sınırsız indirme.
 • En Yüksek Video Kalitesi: 8K’ya kadar destek.
 • Oynatma Listesi/Kanal İndirme.
 • Altyazı İndirme: Sınırsız indirme.
 • Küçük Resim İndirme.

Fiyatlandırma ve diğer ayrıntılar, web sitesinin resmi kaynaklarına göre değişebilir. Bu nedenle, ilgili web sitesini ziyaret ederek tam ve güncel bilgilere erişmenizi öneririm.

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ve Windows 11 macOS 10.15 ve sonrasını destekler.

Video İndirici Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

PC için en iyi video indirici hangisidir?

Özelliği, hızı ve kararlılığı göz önüne alındığında, SurFast Video Downloader, çeşitli sitelerden bilgisayarınıza video ve ses indirmeye yardımcı olan PC için en iyi video indirici olabilir.

Herhangi bir Chrome video indiricisi var mı?

Aslında, Chrome için İnternetten video indirmenize izin veren bir video indirici yoktur. Olsa bile, kolayca yasaklanabilirler ve aniden hiç çalışmadıklarını görebilirsiniz. Bu nedenle, bunun yerine masaüstü video indiricisini kullanmanız önemle tavsiye edilir.

iPhone için video indirici var mı?

Ne yazık ki, iPhone için çevrimiçi videoları doğrudan iPhone’a indirmenizi sağlayan bir video indirici yoktur. Neyse ki, videoları iPhone’a indirmenin hala yolları var: Videoları bilgisayara indirebilir ve ardından mobil cihazınıza aktarabilirsiniz.

Instagram için bir video indirici var mı?

Instagram için birden fazla video indirici var. SurFast Video İndirici bunlardan biridir. Instagram videolarını, reels’lerini ve seslerini bilgisayarınıza indirebilir.

Herhangi bir video indirme uzantısı var mı?

Bir video indirici uzantısı kullanarak videoları herhangi bir yazılım olmadan indirebileceksiniz. Böyle bir aracı bulmak için tarayıcınızın web mağazasına gidin ve ihtiyacınız olan aracı arayın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir