1. Anasayfa
  2. Ücretsiz Lisanslar

iTop Okula Dönüş Hediyesi 2023: 649.400 $’lık Yazılım Hediyeleri Çekilişi

iTop Okula Dönüş Hediyesi 2023: 649.400 $’lık Yazılım Hediyeleri Çekilişi
0

31 Ağustos 2023 iTop, yeni okul yılının başlangıcını tüm öğrencilerle kutlamak ve okula dönüş gününü daha heyecanlı hale getirmek için büyük “Okula Dönüş Hediyesi 2023” etkinliğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Bu hediye, iTop Screen Recorder, iTop PDF, IObit yazılımı, Amazon eGift kartları ve okul için popüler teknoloji araçları ve öğeleri gibi iTop yazılımı için özel ömür boyu kodlar da dahil olmak üzere toplam 649.400 $ değerinde hediye gönderecek.

Hediye etkinliği 31 Ağustos 2023 tarihinde 16:00 ‘da başlayacak ve 15 Eylül 2023 tarihinde saat 07:00 ‘da sona erecektir. Katılımcılar sanal bir gizemli sırt çantası açarak hediye ödülü kazanmak için resmi hediye web sayfasını ziyaret edebilirler. Ayrıca, başka bir teknoloji hediye seti kazanmak için bir Facebook yarışmasına katılabilirler.

İlk hediye: iTop Web Sitesinde Gizli Ödüller için Açık Gizemli Sırt Çantaları

Hediye ürünlerini kazanmak için, her katılımcının resmi hediye web sitesi sayfasını ziyaret etmesi gerekir:

iTop Okula Dönüş 2023 Hediyesi Çekilişine Katılın!

Bu gizemli sırt çantalarından herhangi birini açarak hediye ödülleri kazanabilirsiniz. Her gizemli sırt çantasının içinde bir veya iki rastgele hediye sizi bekliyor. iTop yazılımı, IObit yazılımı, Amazon eGift kartları, Bluetooth Klavyeler ve Akıllı Masa Lambaları ve lisans anahtarları olabilirler.

İkinci hediye: 360 $ değerinde bir Ödül Paketi için Facebook Yarışmasına katılın

Facebook yarışması için, katılımcıların yarışma gönderisini takip etmeleri ve beğenmeleri gerekir; Gönderinin altında iki arkadaşınıza yorum yapın ve etiketleyin; iTop, 100 dolarlık bir Amazon kartı, şık bir Fjallraven Sırt Çantası ve en popüler iTop yazılımının bir koleksiyonu da dahil olmak üzere şanslı bir kazanan inanılmaz bir ödül paketine sahip olacaktır.

Yararlı iTop yazılımları ve teknoloji araçları kazanmak için iTop Okula Dönüş çekilişine katılma şansını kaçırmayın.

iTop Hakkında

2016 yılında kurulan iTop, hem masaüstü bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda bulunan ve şu anda 20 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan ve güvenilen çok yararlı yazılımlar yaratıyor. iTop, kullanıcılara güvenli ve daha keyifli bir dijital yaşam sunmayı amaçlamaktadır. Her zaman sezgisel, akıllı, istikrarlı ve güvenli yazılım ürünleri yaratarak, iTop teknoloji odaklı bir şirket olarak gururunu koruyor.

Daha fazla bilgi için: https://www.itopvpn.com/

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir