1. Anasayfa
  2. Oyun

Fortnite: Gelecek hafta yeni bir güncelleme gelecek mi?


Son iki yılda Epic, Fortnite oyuncularını şımarttı ve düzenli olarak yeni güncellemeler sağladı. Bu hafta, her halükarda, Fortnite Bölüm: 2 Sezon: 2’nin başlangıcını 20 Şubat’a ertelemekle kalmadı, bir güncelleme bile yayınlanmadı. Sonuncusu, 15 Ocak’a kadar uzanan 11.40 güncellemesi.

Bunun sebebi? Yeni sezon başlamadan önce Epic Games , fizik motorunu mevcut Fortnite’a Unreal Engine’in en güçlü Kaosuyla değiştirmeyi planlıyor . Uygulanması resmi olarak “ Şubat ayının başlangıcı ” için planlanan güncelleme olan 11.50’de yapılacak güncelleme ile yapılacaktır . Amerikan şirketi, yeni motoru resmi olarak kullanıma sunulmadan önce seçilen bir grup oyuncu ile iyice test edebilmek için ara verdi.

Şu anda, her durumda, yeni içerik eksik. Veri madencisi, oyun dosyalarını inceleyerek, kodda önümüzdeki birkaç gün içinde gizli ve potansiyel olarak “aktive edilmiş” hiçbir şey olmadığını keşfettiler . Epic’in oyuncuların tüm bu süre boyunca kurumasına izin vermeye karar vermesi olası değildir, bu nedenle, oyuncuların güncellemenin başlatılmasıyla ilgilenmeye devam etmek için önümüzdeki hafta boyunca bir “ara” güncellemesi yayınlanması mümkündür. , 11.50 yeni fizik motoru ile. Hipotezin doğru olduğu kanıtlanırsa, genellikle Epic Games tarafından yeni içerik başlatmak için seçilen günler 29 Ocak Çarşamba ile 30 Ocak Perşembe arasında daha fazla şey bileceğiz. Bu arada, Epic Games, Harley Quinn’in oynadığı film olan Brids of Prey ile bir etkinlik geçişi hazırlıyor gibi görünüyor.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir