1. Anasayfa
  2. Veri Kurtarma

FoneLab iPhone Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key

FoneLab iPhone Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key
0

iPhone Data Recovery programı için ücretsiz lisans key alabilirsiniz. iPhone kullanıcılarının silinen veya kaybolan verilerini kurtarmak için kullanılan bir yazılımdır. Bu tür bir araç veya hizmet, kullanıcıların yanlışlıkla silinen mesajlar, fotoğraflar, videolar, kişiler, notlar ve diğer önemli verilerini geri getirmelerine yardımcı olur.

FoneLab, iOS cihazı kullanıcıları için kullanışlı bir araçtır. Jailbreak, iOS yükseltmeleri, sistem çökmeleri ve daha fazlası nedeniyle kaybolan verileri kolayca kurtarabilir.

Bir iOS cihazından veri kurtarma söz konusu olduğunda, FoneLab çeşitli iPhone modellerini, tüm iPad’leri ve iPod Touch modellerini destekler. Bir iTunes Yedekleme Dosyasından kurtarma yapıyorsanız, FoneLab, yedekleme dosyalarını şimdiye kadar senkronize ettiğiniz herhangi bir cihazdan görüntüleyebilir.

FoneLab iPhone Data Recovery Lisans Key

Aşağıda verilen butondan FoneLab iPhone Data Recovery yazılımının çekiliş sayfasına gidin. Promosyon bağlantısına tıkladıktan sonra, adınızı ve e-posta adresinizi girin, “Registrierungscode senden” düğmesine tıklayın; birkaç dakika içinde yıllık lisansa sahip bir e-posta alacaksınız.

Lisans kodunuzu aldıktan sonra kurulum dosyasını resmi web sitesinden indirin ve bilgisayarınıza yükleyin. Açılan pencerede Kayıt Ol butonuna tıklayın. Daha sonra “iPhone Data Recovery” seçeneğinin yanındaki Kayıt Ol butonuna tıklayın. E-posta adresinizi ve e-postayla aldığınız kayıt kodunu girin ve tam erişim elde etmek için Tamam düğmesine basın.

FoneLab iPhone Data Recovery Çekiliş Sayfası

Umarım bu makaleyi beğenmişsinizdir ve ücretsiz hediye olan iPhone Veri Kurtarma programına sahip olmuşsunuzdur. Bu aracı kullanarak silinen veya kaybolan veri dosyalarınızı geri alabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir