1. Anasayfa
  2. Mobil

En İyi Al Sat Uygulaması: iloon

En İyi Al Sat Uygulaması: iloon

Günümüzde neredeyse bilgisayar ve cep telefonu üzerinden yapılamayan bir işlem kalmadı diyebiliriz.
Taksi çağırmaktan tutunda, online eğitimlere kadar birçok içerik internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Durum böyle olunca hem tüketicilerin hem de ticaret yapan kişilerin işleri hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Toplum olarak alışverişi seven, yeni trendleri takip eden, modaya ayak uydurmaya çalışan bir hal almış durumdayız.

Durum böyle olunca da, sürekli giderlerimiz maalesef artmaktadır.

Peki artık durumu tersine çevirmek ister misiniz? Daha önce satın aldığınız ve artık kullanmadığınız ürünleri bir başka kişiye satarak hem para kazanıp hem de alandan tasarruf etmek istemez misiniz?

Şayet sizinde benzer bir sorundan şikayetiniz varsa, tam da bu konuyla ilgili olarak mükemmel bir yazı hazırladık sizin için.

Alım Satım Uygulamaları

Neredeyse her aile bireyinin elinde mutlaka bir tane cep telefonu artık var. Çok kolay bir şekilde, ürünlerinizi satmak, yeni alıcılar bulmak artık çok kolay.

Kısaca bu şekilde izah etmek istiyoruz.

Türkiye’nin en genç mühendisleri tarafından 2019 yılında hayata geçirilen iloon mobil uygulaması ile, saniyeler içinde ürünlerinizi mobil uygulamaya yükleyerek ister bulunduğunuz şehirde ister Türkiye genelinde satışa çıkartabiliyorsunuz.

Ürünlerinizi veya eşyalarınızı satışa çıkarttıktan sonra, profil bilgileri doğrulanmış alıcılar anlık olarak iloon mobil uygulaması üzerinden sizinle iletişim kurabiliyor.

Böylelikle, hem elinizde bulunan kullanmadığınız ürünleri nakite çevirerek para kazanıyorsunuz hem de evinizde veya işyerinizde alandan kazanmış oluyorsunuz.

İkinci El Alım Satım

Ticareti veya pazarlığı çok fazla bilmeyen biri olabilirsiniz. Belki de daha önce hiçbir ürününüzü satmamış olabilirsiniz. Böyle bir durumda da, yine tek yapmanız gereken iloon mobil uygulamasını cep telefonunuza ücretsiz olarak indirerek size ait olan ürün/ürünlerin piyasasını takip edip satış fiyatınızı ona göre belirleyebilirsiniz.

Satış fiyatınızı belirledikten sonra da, ikinci el olan ürünlerinizi ister makul fiyatlarla isterseniz değerinde bir fiyatla alıcılara sunabilirsiniz.

Alıcı kişiler ise, yine iloon mobil uygulamasından ürününüzü inceler, fotoğraflarına bakar, ürününüze ait varsa yüklemiş olduğunuz videoyu izleyip size bir fiyat teklifi yapabilir.

Eğer bir noktada anlaşırsanız, güvenli bir buluşma ortamı ayarlayıp ürün satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Not: her gün sizin gibi binlerce farklı ikinci el alışveriş tutkunu, ürünlerini bu şekilde iloon üzerinden alıp satıyor.

2. El Alım Satım Siteleri

Dünya genelinde ve ülkemizde birçok kullanıcı cep telefonu kadar bilgisayar veya notebook’lar üzerinden de işlemlerini yapmaktadırlar.

Kimi insanlar fırsatları takip ederler, kimi insanlar da gerçekten ihtiyacı olan içerikleri araştırmak için çok fazla zaman harcarlar.

Yapmış olduğumuz tespitlerde, genellikle ikinci el alım satım sitelerinde vakit geçiren kullanıcılar;
araba, emlak, arsa, yeni ürünler, teknolojik aletler gibi vb. birçok konuda araştırma yapmaktadırlar.

Sizde boş zamanlarınızda veya ihtiyaç araştırması yaptığınızda sıfır ürünler yerine ikinci el daha uygun fiyatlı alışveriş yapmayı tercih edenlerdenseniz eğer, iloon’un web sitesini de keşfetmenizi tavsiye etmekteyiz.

Her gün binlerce farklı alıcı ve satıcının uğrak noktası olan iloon web sitesi üzerinden de, ikinci el ürünlerini yüz yüze veya güvenli alışveriş olarak satışa çıkartabilir aynı zamanda bir alıcı olarak indirimli ve en ucuz ürünleri araştırabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: iloon web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alım Satım Uygulamasında Ne Satılabilir?

Öncelikle bu durumu belirtmekte fayda var: sadece alım satım uygulamalarında değil gündelik ticaret hayatında da yasaklı olan tüm ürünlerin alışını veya satışını yapmak suçtur.

Yukarıdaki durum dışında, Ticaret Bakanlığı tarafından onayı olan birçok ürünün satışı ve tanıtımı alım satım mobil uygulamalarında yapılabilir.

Bunlara örnek olarak;

Araba, motosiklet, yedek parça, beyaz eşya, giyimi elbise, kıyafet, çocuk bebek ürünleri, kozmetik ürünleri, kişisel bakım ekipmanları, kitap, film, dvd, müzik ekipmanları, bisiklet, spor ürünleri, antika ürünler, hediyelik eşyalar, promosyon ürünleri gibi vb. dahar birçok kategoride ürünler satılabilir.

Al Sat Uygulaması İndirmek

İster cep telefonunuza ister tabletinize iloon mobil uygulamasını ücretsiz indirerek sizde hızlı ve kolay bir şekilde alım satıma başlayabilirsiniz.

iloon’un sunduğu birçok avantajdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Üstelik rakiplerine göre çok büyük ekstra özellikleri de mevcut.

Üye profili doğrulama, online güvenli alışveriş sistemi, canlı yayında ürün alış ve satış özelliği, 7/24 destek alma, detaylı filtreleme gibi daha birçok özelliğe iloon mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Üstelik tüm platformlardan (app store, play store, appgallery) cihazlarınıza en iyi al sat uygulaması olan iloon’u ücretsiz indirebilirsiniz.

Tıkla İndir

Ürün pazarlama ve sosyal medya danışmanlığı yapan bir yazarım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir