1. Ana Sayfa
  2. Yazılımlar

AllMyNotes Organizer Deluxe – Ücretsiz Lisans

AllMyNotes Organizer Deluxe – Ücretsiz Lisans
0

Değerli bilgilerinizi kaydetmenize, notlar oluşturmanıza, günlükler tutmanıza, e-kitap yazmanıza, belgeleri yönetmenize ve kataloglar oluşturmanıza olanak tanıyan AllMyNotes Organizer Deluxe yazılımı için ücretsiz lisans alın.

AllMyNotes, notlarınızı yazmaya ve düzenlemeye odaklanmanıza izin vererek, onları her gün daha fazla kullanmanızı sağlayan çekici bir arayüze ve birçok farklı temaya sahiptir.

Çeşitli bilgileri yazın örnek vermek gerekirse: notlar, günlükler, düşünceler, fikirler, mektuplar, bağlantılar, hedefler, olaylar, ünlü alıntılar ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Yerleşik bir şifre üreticisi oluşturun, belgeleri koruyun veya web sitelerinde hesap oluşturmak için kullanın.

Kağıt belgeleri tarayın, iş yükünü azaltın, anında erişim için bunları izleyin ve sınıflandırın. Kişileri, arama özetlerini, adresleri, sohbetleri ve bunlarla ilgili notları kaydedin.

Bir URL girdiğinizi ve bunu otomatik olarak bir bağlantıya dönüştürdüğünü veya girdiğiniz anda canlı bir bağlantı haline gelen bir e-posta adresi yazdığınızı hayal edin. AllMyNotes Organizer Deluxe programından çıktığınızda yedekleme otomatik olarak gerçekleşir.

Organizatördeki güçlü global arama işlevi sayesinde, ihtiyacınız olan bilgiyi her zaman bulacaksınız. Ayrıca tüm notlarınız RTF, HTML veya düz metin formatlarına aktarılabilir.

AllMyNotes Organizer Deluxe, notlarınızda tamamen sıralanabilir, düzenlenebilir ve birleştirilebilir tablolar oluşturmayı kolaylaştırır. Dosyaları belgelere kolayca ekleyin ve görüntü iseler bunları önizleyin.

AllMyNotes Organizer Deluxe Ücretsiz Lisans

  1. AllMyNotes Organizer Deluxe’ü indirin, arşivi açın ve bilgisayarınıza kurun.
  2. Program otomatik olarak aktif hale gelecek ve hemen ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

İşletim sistemi desteği : Windows 11/10 / 8.1 / 8 / Vista / 7 / XP (32 veya 64-bit)

AllMyNotes Organizer indir

AllMyNotes Organizer Deluxe Ücretsiz Lisans Özellikleri

  • Bir kişisel bilgisayar için sürüm 3.48 için kalıcı lisanstır.
  • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmaz.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Sadece kişisel kullanım.

7.3
Editör Puanı

Her türlü değerli bilgilerinizi güvenli bir yerde saklayın, bu yazılım size bu tür bir ortam sağlar.

  • İşlevsellik 7
  • Kullanım Kolaylığı 7.5

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap