1. Anasayfa
  2. Veri Kurtarma

Aiseesoft Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key

Aiseesoft Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key

Aiseesoft Data Recovery için 1 yıllık ücretsiz lisans alın. Windows işletim sistemi çalıştıran bilgisayarınızdan kaybolan verileri kurtarmak için tasarlanmış güçlü ve verimli bir programdır.

Aiseesoft Data Recovery, bir bilgisayardan, sabit sürücüler , hafıza kartları, akıllı telefonlar ve kameralar. Verilerinizin olası bir sistem çökmesi, program hatası, disk biçimlendirme veya virüsler nedeniyle kaybedilmesine bakmaksızın verilerinizi kurtarın.

Aiseesoft Data Recovery Lisans Anahtarı

Aşağıda verilen Aiseesoft Data Recovery promosyon sayfası, Aiseesoft şirketinin veri kurtarma yazılımına özel bir kampanya sunan web sayfasını ifade eder.

  1. Buradan Promosyon Sayfasına ziyaret edin.
  2. Adınızı ve e-posta adresinizi girin, gizlilik politikasını kabul edin ve “Registrierungscode senden” butonuna tıklayın.
  3. Mail adresinize gelen kodu alın.
  4. E-posta adresini ve etkinleştirme kodunu kullanarak programı kaydettikten sonra 1 yıl boyunca artık tamamen full sürüm ücretsiz olarak kullanabiliriz.

Aiseesoft Data Recovery Özellikleri

Bilgisayarın sabit diski, harici disk, USB sürücüler, bellek kartları, dijital kameralar gibi farklı depolama aygıtlarından veri kurtarabilir. Unutmayın ki yazılımın özellikleri sürüme bağlı olarak değişebilir, bu nedenle en güncel bilgileri resmi Aiseesoft Data Recovery kaynaklarından kontrol etmek her zaman önemlidir.

Başlıca özellikleri şunlardır; Her durum için kolay veri kurtarma. Yerleşik işlevselliği kullanarak silinen dosyaları hızlı arama. Yüksek tarama hızı ve güvenilir veri kurtarma. Geri dönüşüm kutusundan silinen verileri kurtarma, bilgisayar bölümlerini geri yükleyebilme gibi özellikleri bulunuyor.

Aiseesoft Data Recovery Tarama işlemi

Aiseesoft Data Recovery Lisans Özellikleri

  • Bir yıllık kullanım lisansı vardır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yeni sürümlerde güncellemeler sağlandı.
  • Sadece evde kullanım içindir.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir