İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Multimedya
  3. Aiseesoft 4K Converter – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Aiseesoft 4K Converter – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans

Aiseesoft 4K Converter - 1 yıllık ücretsiz lisans

1 Yıllık Aiseesoft 4K Converter Ücretsiz Lisansınızı Alın. 4K videoyu hızlı bir şekilde yüksek görüntü kalitesiyle 1080p, 720p HD ve SD’ye dönüştürmek için profesyonel yazılım.

Temel işlevselliğine ek olarak, Aiseesoft 4K Converter sağlar dönüştürmek için 4K TV veya 4K oyuncu için en iyi destek için 4 K ile SD / HD videolar.

4K videoyu 1080p, 720p HD veya SD

Çözünürlüğe dönüştürün 4K videoyu, HD TV’ler, Mac, Bilgisayarlar, iPhone, iPad, Android akıllı telefonlar, tabletler ve PSP gibi diğer cihazlarda görüntülemek için hızla 1080p, 720p HD veya SD videoya dönüştürün …

4K videoyu diğer popüler formatlara dönüştürün

Profesyonel olarak 4K filmleri veya video klipleri bir video formatından diğerine dönüştürün. MP4, MKV, FLV, AVI, TS ve WebM gibi birçok 4K video formatı desteklenir.

Hızlı ve Güvenilir 4K Video Dönüştürme

Aiseesoft’un aracı, hızlı bir dönüştürme hızına sahiptir ve uygun cihazlarda filmleri veya klipleri hemen izlemeye başlamanızı sağlar.

Aiseesoft 4K Converter Ücretsiz Lisansı Nasıl Alınır?

  1. Buradan teklif sayfasına gidin , e-posta adresini adınızı girin, gizlilik politikasını kabul edip “Register” butonuna tıklayın.
  2. Lisans anahtarını e-posta ile alın.
  3. Aiseesoft 4K Converter sürüm 9.2.32’yi (İngilizce) indirin ve bilgisayarınıza kurun
Aiseesoft 4K Converter’ı İndirin

İşletim sistemi desteği : Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (32 veya 64-bit)

4 . Programı çalıştırın, anahtar resminin bulunduğu simgeye tıklayın ve adınızı ve alınan lisans kodunu belirterek aktivasyonu gerçekleştirin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap