1. Anasayfa
 2. Sistem Araçları

Abelssoft CheckDrive 2023 – Ücretsiz Lisans Key

Abelssoft CheckDrive 2023 – Ücretsiz Lisans Key
0

Abelssoft CheckDrive 2023 için ücretsiz lisans kayıt kodu alın. Program, Windows işletim sistemine dayalı bir bilgisayarın sabit sürücülerindeki veya SSD sürücülerindeki hataları algılamak için tasarlanmıştır ve sorunları gerçek sorunlar ortaya çıkmadan önce gidermenizi sağlar.

Abelssoft CheckDrive, hataları düzeltmenin yanı sıra, bir Windows bilgisayarın sabit disklerini ve SSD sürücülerini otomatik olarak izleyerek, depolama ortamını temizleme veya birleştirme ihtiyacını belirlemenize olanak tanıyan ayrıntılı bilgiler sağlar.

Bilgisayarınızın sabit sürücüsünü sadece birkaç dakika içinde tarayabilir ve kontrol edebilir ve ayrıca sabit sürücünün modeli, seri numarası, üretici hakkında yararlı bilgileri görebilirsiniz.

Abelssoft CheckDrive, sabit sürücü değerlerini sürekli olarak izler ve hataları anında uyarır sorunu çözer. Programın manuel bir tarama modu, bir görev zamanlayıcısı, SMART göstergelerinin teşhisi, sürücünün boyutunu, üreticisini, bölüm sayısını ve dosya sistemini belirler.

Abelssoft CheckDrive 2023 Key

CheckDrive’ın hediye sürüm yükleyicisini aşağıdaki butondan indirin

Abelssoft CheckDrive 2023 İndir

Program önceden etkinleştirilmiştir ve herhangi bir lisans koduna ihtiyacınız yoktur.

Programı açtığınızda kayıt penceresini göreceksiniz. Adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi girin ve şartları kabul edin. Ardından “Get free unlock mail now” seçeneğini tıklayın.

Abelssoft’tan bir onay e-postası alacaksınız. Tam sürümün kilidini açmak için onay bağlantısını tıklayın.

Abelssoft CheckDrive 2023 Özellikleri

Abelssoft CheckDrive 2023, bilgisayar kullanıcıları için oldukça faydalı bir araçtır ve genellikle bilgisayarın sabit disk sürücüsünün sağlığını kontrol etme, hata tespiti ve düzeltme gibi işlevlere odaklanır. Disk kontrol yazılımında bulunan başlıca yaygın özellikler şunlardır;

 • Sabit Disk Sağlığı Kontrolü: CheckDrive, sabit disk sürücüsünün sağlığını düzenli aralıklarla kontrol eder ve olası sorunları tespit eder.
 • Hata Tespiti ve Düzeltme: Yazılım, diskteki hataları tespit edebilir ve bu hataları düzeltebilir.
 • Disk Performansı İzleme: CheckDrive, sabit disk performansını izleyebilir ve performans düşüklüğüne neden olabilecek sorunları belirleyebilir.
 • SMART (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology) Bilgileri: Bu teknolojiyi kullanarak, yazılım, disk sürücüsünün kendisi tarafından sağlanan önemli verilere erişebilir. Bu, kullanıcıya disk durumu hakkında detaylı bilgi sağlar.
 • Kullanıcı Dostu Arayüz: Genellikle kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, böylece kullanıcılar kolayca disk kontrolü ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilirler.
 • Otomatik Planlı Tarama: Kullanıcılar genellikle yazılımı belirli aralıklarla otomatik olarak disk taraması ve kontrolü için ayarlayabilirler.

Bu özellikler, tipik olarak disk sağlığını izlemek ve olası sorunları önceden tespit etmek isteyen bilgisayar kullanıcıları için önemli olabilir. Ancak, Abelssoft CheckDrive’nin en güncel özellikleri için, yazılımın resmi web sitesi veya güncel kullanıcı kılavuzları gibi kaynaklar incelenmelidir.

Abelssoft CheckDrive 2023 Lisans Özellikleri

 • Bir kişisel bilgisayar için ömür boyu lisans.
 • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmamaktadır.
 • Teknik destek yok.
 • Yalnızca evde kullanım.
7.8
Editör Puanı

CheckDrive, sabit disklerinizin kullanım ömrünü kontrol eder ve bir sabit disk arızalanmadan önce sizi zamanında uyarır

 • Genel 7.8
 • İşlevsellik 7.5
 • Kullanım Kolaylığı 8
 • Müşteri Desteği 8

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir