İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sistem Araçları
  3. Ashampoo WinOptimizer 2021 – Ücretsiz Lisans

Ashampoo WinOptimizer 2021 – Ücretsiz Lisans

Ashampoo WinOptimizer 2020

Ashampoo WinOptimizer 2021 için ücretsiz lisans. Bilgisayar iyileştirici, performansı artırmaya, sistemi yapılandırmaya ve temizlemeye, gizlilik ayarlarını değiştirmeye, silinen dosyaları şifrelemeye ya da geri yüklemeye ve analiz etmeye yardımcı olacaktır.

Ashampoo WinOptimizer 2021, donanım ve yazılım hakkında ayrıntılı bilgi sağlamak için güçlü sistem analiz araçlarına sahiptir. Etkili gizlilik koruması iki modül aracılığıyla sağlanır. Birincisi telemetriyi devre dışı bırakır, sistemin Microsoft sunucularıyla bağlantısını keser, ikincisi önemli verilerinizi şifreler ve parolayla korur.

Bilgisayarınızın performansını belirli parametreleri optimize etme, verileri kalıcı olarak temizleme, bileşenleri test etme, İnternet kullanımının izlerini kaldırma, veri şifreleme ve çok daha fazlası gibi işlevlerle geliştirmek için yardımcı programını kullanın.

Diğer araçlar arasında bir sabit sürücü test aracı, bir bağlam menüsü öğe yöneticisi bulunmaktadır. Tüm temizleme modülleri en son yazılımları destekleyecek şekilde güncellenmiştir. Ve ilk kez, yüksek performanslı Windows ile birlikte SSD sürücülerinizin çalışma süresini uzatmak için bir SSD kurulum sihirbazı içerir.

Ashampoo WinOptimizer 2021’i nasıl ücretsiz alabilirim?

  1. Uygulamayı indirin ve bilgisayarınıza kurun:
  2. Kurulumdan sonra, tam sürümü almak için yeni bir Ashampoo hesabı oluşturun veya mevcut bir hesabınızla giriş yapın.
Ashampoo WinOptimizer 2020 İndir

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 10 / 8.1 / 8/7

Ashampoo WinOptimizer 2021 Lisans Özellikleri

  • Bu, yalnızca evde kullanım için bir ömür boyu lisanstır.
  • Yeni sürümlerde ücretsiz güncelleme yok.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Lisans aldıktan sonra, programı istediğiniz sayıda yeniden yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için lisans verilerini ve dağıtımını kaydedin.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap