1. Anasayfa
  2. Office Araçları

PDFgear İncelemesi: En İyi Ücretsiz PDF Düzenleyici

PDFgear İncelemesi: En İyi Ücretsiz PDF Düzenleyici

PDFgear, ücretsiz doğası, kullanım kolaylığı ve güçlü özellikleri nedeniyle büyük bir popülerlik kazanmıştır. PDFgear’ın kurulumunuza değip değmediğini görmek için incelememize bakın.

PDFgear: Herkes İçin En İyi Ücretsiz PDF Düzenleyici

PDF düzenleme ortamında, genellikle pahalı abonelik tabanlı bir seçeneği tercih etmeniz veya sınırlı işlevlere sahip ücretsiz veya uygun fiyatlı bir araçla yetinmeniz gerekir. Hem güçlü hem de uygun fiyatlı mükemmel bir PDF düzenleyici yok gibi görünüyor.

Bu gerçek artık değişti. Kısa süre önce Windows, Mac ve iOS için ücretsiz bir PDF düzenleme yazılımı olan PDFgear‘ı keşfettim. Belge yönetimi ihtiyaçlarınızı basitleştirmek için kapsamlı bir PDF araç paketi sunar.

Kullanıcı dostu arayüzü, sağlam özellikleri ve tamamen ücretsiz yapısı ile PDFgear, hem bireysel hem de profesyonel kullanıcılar arasında popülerlik kazanmıştır.

Temel düzeyden profesyonel düzeye kadar PDFgear, kullanıcıların PDF dosyalarını düzenlemesine, özetlemesine, birleştirmesine, bölmesine, sıkıştırmasına, dönüştürmesine, doldurmasına, imzalamasına ve açıklama eklemesine ve ayrıca filigran ve parola koruması uygulamasına olanak tanır.

PDFgear’ı Öne Çıkaran Nedir?

PDFgear, diğer PDF editörlerinde yaygın olarak görülmeyen bu özelliklerle diğer ücretsiz PDF editörlerinden sıyrılıyor.

Yapay Zeka Destekli PDF Çalışma Deneyimi

PDFgear, kullanıcıların PDF belgeleriyle etkileşim biçiminde devrim yaratmayı amaçlayan PDFgear Chatbot adlı bir yapay zeka özelliği sunar.

PDFgear Chatbot, kullanıcıların PDF dosyalarıyla “sohbet edebilecekleri” ve daha iyi anlayabilecekleri GPT-3.5 ile entegre bir araçtır.

Esas olarak denemeler, yasal sözleşmeler ve araştırma makaleleri gibi uzun PDF’lerden bilgileri özetlemeye veya çıkarmaya yardımcı olur.

Ayrıca, kullanıcıların PDF’leriyle PDF’yi slayt modunda görüntüleme, PDF’yi sıkıştırma, PDF’yi dönüştürme, belirli bir sayfaya çevirme gibi çeşitli görevleri gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için doğal dil işlemeyi (NLP) kullanan yapay zeka destekli bir asistandır.

Kullanıcıların yalnızca talimatları yazması ve gönder düğmesine basması yeterlidir ve PDFgear komutu anlayacak ve uygulayacaktır.

PDFgear İncelemesi: En İyi Ücretsiz PDF Düzenleyici

PDF metnini Word’deki gibi düzenleyin

PDF belge formatı düzenleme amaçlı olmasa da, PDFgear’ın PDF metin düzenleme aracı, kullanıcıların bir PDF dosyasındaki metni bir Microsoft Word belgesinde olduğu kadar kolay bir şekilde değiştirmelerine olanak tanır.

Bu özellik, kullanıcıların orijinal biçimlendirmeyi koruyarak metni değiştirmesine veya eklemesine olanak tanır. Bu özellik, ek metin kutuları eklemeden (taranmış PDF’lerle çalışmadığınız sürece) PDF dosyalarındaki mevcut metni düzenlemeniz için yeterince güçlüdür.

PDFgear İncelemesi: En İyi Ücretsiz PDF Düzenleyici

%100 Ücretsiz ve Doğru OCR

PDFgear’ın OCR (Optik Karakter Tanıma) özelliği, görüntülerden veya seçilemeyen belgelerden metin çıkarmak için tasarlanmıştır. OCR, Adobe Acrobat gibi birçok PDF düzenleyicide genellikle ücretli bir hizmettir, ancak PDFgear tarafından ücretsiz olarak sunulur.

PDFgear ile düzenlenemeyen PDF’yi düzenlenebilir belge biçimlerine (Word/TXT/Excel) dönüştürebilir veya PDF sayfasının belirli bir bölümünden panonuza metin çıkarabilirsiniz.

PDFgear İncelemesi: En İyi Ücretsiz PDF Düzenleyici

Toplu Modlar

PDFgear, PDF belgeleriyle uğraşırken kullanıcılara önemli ölçüde zaman ve emek tasarrufu sağlayabilecek bir dizi toplu işleme özelliği sunar.

Bu özellikler, kullanıcıların her biri ayrı dosya ayarlarına sahip birden çok PDF belgesini aynı anda dönüştürmesine, sıkıştırmasına, OCR’sine ve bölmesine olanak tanır.

Etkileyici bulduğum şey, ayrı sayfa aralıklarına sahip birden çok PDF dosyasından sayfa çıkarma yeteneğidir.

PDFgear ile PDF dosyasından sayfa çıkarma

PDFgear Fiyatlandırması

Kulağa şaşırtıcı gelse de, PDFgear’ın kullanımı tamamen ücretsizdir!

Çıktıda filigran yoktur, kullanım sırasında herhangi bir sınırlama yoktur ve premium sürümler, abonelikler veya gizli özellikler yoktur.

PDFgear Nasıl İndirilir?

PDFgear’ı edinmek için PDFgear resmi web sitesine gidin ve oradaki indirme düğmesine basın. PDFgear, Windows, Mac ve iOS ile uyumludur.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir