1. Anasayfa
 2. Office Araçları

Swifdoo PDF Pro: Ücretsiz Redeem Code – Ücretsiz PDF Yazılımı

PDF belgeleri oluşturmanıza, dönüştürmenize, birleştirmenize, küçültmenize, sıkıştırmanıza ve imzalamanıza olanak tanır.

Swifdoo PDF Pro: Ücretsiz Redeem Code – Ücretsiz PDF Yazılımı
0

SwifDoo PDF, PDF formatındaki elektronik belgelerle çok çeşitli görevleri gerçekleştiren çok işlevli bir programdır.

PDF dosyalarını bilgisayarda düzenlemeniz gerektiğinde, kesinlikle maksimum özellikler sunan bir PDF düzenleyiciyi tercih edeceksiniz, ancak bu tür programlar çevrimiçi olarak sınırlı özellikler sunuyor. Kaliteden ödün veremezseniz ve acil bir şeye ihtiyacınız varsa, SwifDoo PDF gibi işi kolayca halleden ücretsiz indirilebilir bir PDF düzenleyicisini kullanmak oldukça işinizi görecektir.

SwifDoo PDF Nedir?

SwifDoo PDF ücretsiz olarak mevcuttur ve size herhangi bir formatı PDF’ye dönüştüren güçlü bir araç içinde kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Ayrıca PDF’yi JPG, PNG, TIFF, PCX, PSD ve diğer birçok formata dönüştürmeye yardımcı olabilir. SwifDoo, kullanıcılarına karmaşık ve çeşitli ihtiyaçlarına göre mümkün olan en iyi şekilde hizmet vermeyi taahhüt eder.

SwifDoo PDF PRO 6 Aylık Lisans Key

 1. Öncelikle https://www.swifdoo.com/login adresindeki kullanıcı sayfasını ziyaret edin ve “Kodumu Kullan” seçeneğini belirleyin. (Kupon Kodu aşağıda verilmiştir)
 2. Bu aşamada, aldığınız aktivasyon kodunu kopyalayıp “Kodu Kullan” açılır penceresine yapıştırmanız ve ardından Gönder’e basmanız gerekir.
 3. Bunları yaparak manuel aktivasyonu tamamlamış olursunuz.
m-swifdoodeyi

SwifDoo PDF Sistem ve Donanım Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 ve XP (32 ve 64)
 • İşlemci: 1 Ghz işlemci veya üzeri
 • Sabit Disk Alanı: 150 MB veya üzeri
 • RAM: 1 GB RAM veya üzeri

SwifDoo PDF Nasıl çalışır?

PDF dosya türünü kullanmanın en büyük faydalarından biri, formatının ne olursa olsun değiştirilememesidir, ancak belgede birkaç değişiklik yapmak isteseydiniz? Bunu SwifDoo PDF ile yapmak mümkündür ve burada size bunu birkaç basit adımda nasıl yapacağınızı gösteriyoruz:

Adım 1 – PDF Dosyasını SwifDoo ile açın

Windows cihazınızda PDF düzenleyiciyi çalıştırın ve düzenlenmesi gereken PDF dosyasını içe aktarın. Şimdi, PDF dosyasını seçip yüklemek ve PDF’deki metni düzenlemeye başlamak için Ana penceredeki “Dosyayı Aç…” düğmesine tıklayın.

SwifDoo PDF Programı

Adım 2 – PDF’deki metni düzenlemeye başlayın

Üst menüde bulunan “Düzenle” düğmesine tıklayın ve ardından “Metin ve resim nesnesini düzenle” simgesine tıklayın. Artık değiştirmek istediğiniz metne tıklayarak düzenlemeye başlayabilirsiniz.

SwifDoo PDF Özellikleri

SwifDoo PDF’nin sunduğu güçlü video özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Çoklu Fonksiyonlar
 • PDF Belgelerinizi Paylaşmak İçin Kolayca Sıkıştırır
 • PDF İçeriğini Rahatça Düzenleyin
 • Özel Öğeler Ekleyin ve Dosyalarınızı Kırpın
 • Birden Fazla PDF Dosyasını Birleştirin
 • Taranan PDF Belgelerini Kolayca Düzenlenebilir Word Belgelerine Dönüştürür
 • Verileri Verimli Bir Şekilde Çıkarın ve Analiz Edin
 • PDF Belgelerini Sıkıştırın

1- Çoklu Fonksiyonlar

SwifDoo, aşağıda verilen birden çok işlevle PDF dosyalarınızı kolayca açmanıza ve düzenlemenize olanak tanır:

 • Düzenlemek
 • Açıklama Ekle
 • Filigran
 • Oluşturucu
 • Kaşe, imza
 • Böl ve Ayıkla
 • Resim ekle

2- PDF Belgelerinizi Paylaşmak İçin Kolayca Sıkıştırır

SwifDoo, herhangi bir PDF dosyasını daha yönetilebilir bir boyuta sıkıştırmanıza sorunsuz bir şekilde yardımcı olan ve dosyaları başkalarına iletmek için oldukça uygun hale getiren kompakt bir PDF programıdır. Ayrıca bilgisayarınızdan, Google Drive’dan ve/veya Dropbox’tan seçtiğiniz bir PDF dosyasını yüklemenizi ve sıkıştırmanızı da kolaylaştırır. Orijinal içeriğinizi mükemmel bir şekilde koruyacağınızdan eminiz.

Tüm bu prosedür hızlı ve basittir, Swifdoo PDF her seviyedeki kullanıcılar için oldukça pratiktir.

3- PDF İçeriğini Rahatça Düzenleyin

SwifDoo ile, herhangi bir PDF tarafından taşınan metin ve görüntüleri ekleme, silme ve düzenleme seçeneğiyle bir MS Word dosyasındaki herhangi bir PDF içeriğini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca metni kopyalayıp Word ve Office dosyalarına yapıştırabilir veya yazı tiplerini kolayca değiştirebilirsiniz.

4- Özel Öğeler Ekleyin ve Dosyalarınızı Kırpın

SwifDoo, kullanıcılarına dosyaya imzalarını ekleme veya filigran ekleme olanağı sunar. Ayrıca sayfa boyutunu ve kenar boşluklarını değiştirmek için PDF’nizi kırpma olanağına da sahip olursunuz.

5- Birden Fazla PDF Dosyasını Birleştirme

SwifDoo, insanlara birden fazla belge göndermek için kullanışlı olabilir; tüm dosyalarınızı tek bir PDF’de birleştirmek için mükemmel bir seçimdir. Ve bu, SwifDoo PDF’nin dosya birleştirme yetenekleri gibi işlemler kullanılarak yapılır. Program, kullanıcıların seçtiği dosyaları hem kullanışlı hem de hızlı hızlı bir prosedürle tek bir PDF’de birleştirir.

6- Taranan PDF Belgelerini Kolayca Düzenlenebilir Word Belgelerine Dönüştürür

SwifDoo, kullanıcıların taranmış herhangi bir PDF metnini ve görüntüsünü pdf’den görüntüye dönüştürücü aracılığıyla okumasını sağlayan yerleşik bir OCR teknolojisine sahiptir ve PDF-Word dönüştürme işlemini gerçekleştirir. Hızlı bir şekilde düzenlenebilir ve uygun şekilde güncellenebilen DOCX formatlarıda mevcuttur.

7- Verileri Verimli Bir Şekilde Çıkarın ve Analiz Edin

Çoğu zaman, önemli verileri bir Excel elektronik tablosu aracılığıyla analiz etmeniz gerekebilecek PDF’ler aracılığıyla alırsınız. İşte SwifDoo, PDF’yi kolayca dönüştürdüğü için bunun için nihai çözümünüz. XLSX ve PDF dosyalarınızdan herhangi bir veri çıkarmanızı sağlar.

8- PDF Belgelerini Sıkıştır

SwifDoo, PDF dosya boyutunu küçültmenin iyi bir yoludur. Bu, dosya aktarım hızını artırmanıza, depolama alanından tasarruf etmenize ve dosyanın genel boyutunu küçültmenize yardımcı olur.

SwifDoo PDF Fiyatlandırma Planları

Deneme Planı

SwifDoo, kullanıcılarına tüm planlara, hiçbir şey ödemenize gerek kalmayacağı kayıtsız misafir kullanıcılarına 7 günlük bir ücretsiz deneme sunuyor. Site üzerinden kayıt olan kullanıcılar ise 30 günlük bir deneme süresi alabiliyor.

SwifDoo PDF 30 Günlük Ücretsiz Kayıt Ol

Standart Planlar

 • Standart Planlar, kullanıcılardan yıllık 59$ ve kalıcı abonelikte 69$ ücret alır.

Profesyonel Planlar

 • Profesyonel Planlar, kullanıcılardan üç ayda bir 20$, yılda 69$ ve kalıcı abonelikte 119$ ücret alır.

Sonuç

PDF’leri düzenlemek için ücretsiz bir çevrimiçi program arayanlar için harika bir çözüm.

Acemi kullanıcıyı kolaylaştıran birkaç PDF düzenleme programı ile karşılaşabilirsiniz, bu yüzden seçim yapmak kafanızı karıştırabilir. SwifDoo PDF , makul fiyat noktalarında çok çeşitli işlevler ve ücretsiz deneme seçeneği sunar. Kendiniz kontrol etmek ve özellikleri kendiniz test etmek için ücretsiz denemeden yararlanın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir