1. Anasayfa
  2. İnternet Araçları

Dreamweaver Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Peki, günümüzde oldukça sık tercih edilen yazılımlardan biri olan Dreamweaver nedir, nasıl satın alınır?

Dreamweaver Nedir, Nasıl Satın Alınır?
0

Dreamweaver programı sayesinde kullanıcılar, oldukça profesyonel bir şekilde web sitesi geliştirebilmektedir. İlk olarak Macromedia şirketi tarafından 1997 senesinde yayınlanan söz konusu yazılım, ilerleyen dönemlerde Adobe şirketi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Dreamweaver Nedir?

Dreamweaver, günümüzde Adobe şirketi tarafından kullanıma sunulan web sitesi geliştirme ve tasarlama aracıdır. Kullanıcılar, diğer HTML editörlerinde olduğu gibi yerel dosyaları, FTP ve SFTP sunucularına göndermektedir.

Kullanıcılar, söz konusu program içerisinde yaptıkları değişikleri an ve an canlı olarak takip edebilmektedir. Başta HTML, CSS ve JavaScript olmak üzere birçok yazılım dilini destekleyen program sayesinde kullanıcılar, dinamik bir şekilde web sitesi tasarlayabilmektedir.

Web sitesi geliştirme ve tasarlama aracı sayesinde yapılan web siteleri, tüm aygıtlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Yukarıda yer alan özelliklere ek olarak son derece gelişmiş bir arayüze sahip olan bu program da aynı zamanda çoklu monitör desteği de bulunmaktadır.

Web Sitesi Geliştirme ve Tasarlama Aracının Kullanım Alanları

Son dönemlerin en popüler web sitesi geliştirme ve tasarlama araçlarından biri olan farklı kullanım alanları ile dikkat çekiyor. Söz konu yazılım sayesinde kullanıcılar son derece profesyonel bir şekilde web sitesi geliştirebiliyor. Aynı zaman kullanıcılar, web sitesinin yanı sıra bu program ile web uygulamaları geliştirebiliyor ve çeşitli dosyaları kolaylıkla düzenleyebiliyor.

Web Sitesi Geliştirme ve Tasarlama Aracının Fiyatı Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Adobe şirketi tarafından satışa sunulan web sitesi geliştirme ve tasarlama aracı Dreamweaver fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sadece söz konusu yazılıma sahip olmak isteyen kullanıcılar aylık 132 TL ödeyerek bu yazılımı sınırsız bir şekilde kullanabiliyor.

Öğrenciler ve öğretmenler ise aylık 125 TL ödeyerek bu yazılıma sahip olabiliyor. Web sitesi geliştirme ve tasarlama programının yanı sıra diğer Adobe programlarına da sahip olmak isteyen kullanıcılar aylık 332 TL ödeyerek Adobe yazılımlarını sınırsız olarak kullanabiliyor.
Yukarıda yer alan paketlerin yanı sıra kurumsal şirketler bu yazılıma aylık 181 TL ödeyerek sahip olabiliyor. Sizlerde Adobe şirketinin geliştirdiği bu yazılıma sahip olmak istiyor iseniz aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir