İşletim Sistemleri

Windows 10 , Android , iOs işletim sistemlerini içeren programlar ve uygulamalar.

1 gün önce

Android için Pro CPU Identifier APK Ücretsiz İndir

Android akıllı telefonunuz veya tabletinizin işlemcisi ve diğer donanımları hakkında bilgi sağlayan CPU Identifier Pro APK uygulaması için kısa süreli indirme teklifini sakın kaçırmayın.

1 gün önce

PowerAudio Pro Music Player Android APK – Ücretsiz Lisans

Android için PowerAudio Pro Music Player ‘ın ücretsiz lisansını alın. Kendi kategorisinde basit bir arayüze ve mükemmel ses kalitesine sahip bir müzik çalar.

7 gün önce

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro 8.18 lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

2 hafta önce

Windows’ta Karakter Eşlem Nasıl Kullanılır?

Windows 10 bilgisayarlar, özel bir emoji paneliyle birlikte gelir. Bu emoji panelini “Win Logo + Nokta” kısayol tuşunu kullanarak hızlıca açabilir ve en sevdiğiniz emojiyi herhangi bir uygulamaya ekleyebilirsiniz.

Seed4.Me VPN ve Proxy - 1 Yıllık ve 6 Aylık Ücretsiz Kupon Kodu
8.7
2 hafta önce

Seed4.Me VPN ve Proxy – 1 Yıllık ve 6 Aylık Ücretsiz Kupon Kodu

6 Ay boyunca Seed4.Me VPN ve Proxy Premium Aboneliği için ücretsiz lisans. İnternet bağlantılarını şifreleyerek güvenilir bir VPN hizmeti için 6 aylık sınırsız trafik elde edin.

2 hafta önce

Bluetooth Çalışmıyor Sorunu ve Çözümü

Windows 10‘da Bluetooth Çalışmıyor sorununu nasıl düzelteceğiniz konusunda bir çözüm bulmak için bu kılavuzu sonuna kadar okuyun. Bluetooth, herhangi bir akıllı cihazı herhangi bir kablo veya başka işlem yapmadan anında...

2 hafta önce

Windows 10 Ağ Bağlantısı Sorunları Nasıl Giderilir

Bilgisayarınızdaki ağ cihazlarına bağlanırken Windows 10 PC’de ağ bağlantısı sorunları mı yaşıyorsunuz? O zaman bu sorun için endişelenmenize gerek yok. Neden Ağ Bağlantısı Sorunları hatası alıyorum? Bazen ağ sürücüleriniz bilgisayarınızda...

2 hafta önce

Windows 10’da Mouse Çalışmıyor hatası ve çözümü

En hassas ve en çok kullanılan parçalardan biri, dizüstü bilgisayarınıza bağlı dokunmatik yüzeyinizdir veya harici fareyi kullanıyorsanız, bazı sürücülerin yanlış yapılandırılması ve bazı donanım değişiklikleri nedeniyle bazen hataya neden olduğunu...

2 hafta önce

Microsoft: Windows 10 Zaman Çizelgesi özelliği ortadan kalkmıyor

Windows 10 201H2 yapı 21359 için blog duyuru gönderisinde, microsoft hesabı kullanıcıları için zaman çizelgesi eşitlemesinin kaldırılacağından bahsetti.

2 hafta önce

Ashampoo Droid Optimizer – Android Performansını İyileştirin

Ashampoo Droid Optimizer, Android cihazınızın performansını artırmaya yardımcı olur. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi gereksiz dosyalardan ve etkinlik izlerinden temizleyin, belleği boşaltın, performansı optimize edin ve pil gücünden tasarruf edin.