İşletim Sistemleri

Windows 10 , Android , iOs işletim sistemlerini içeren programlar ve uygulamalar.

4 gün önce

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro 9.02 lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

4 gün önce

WinUtilities Pro için Ücretsiz Lisans Alın

Windows çalıştıran bir bilgisayarı optimize etmek ve hızlandırmak için bir dizi araç sağlayan WinUtilities Pro için ömür boyu ücretsiz bir lisans alın.

1 hafta önce

En Güncel APK Oyun ve Uygulama indir

Teknoloji her geçen gün gelişiyor. Birçok teknolojik alet hayatımızın büyük kısmını kaplamış vaziyette. Yediden yetmişe birçok kişinin elinde ise akıllı telefonlar yer alıyor. İnsanlar akıllı telefonlar sayesinde tüm görüşmeleri yapmayı...

1 hafta önce

TPM 2.0, Windows 11’i daha güvenli hale getirecek

TPM 2.0, Windows 11 işletim sistemini kurmak için ön koşullardan biridir, bu nedenle Microsoft, kişisel bilgisayarların güvenliğini iki katına çıkaracaktır.

2 hafta önce

Equalizer FX Pro Android – Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Equalizer FX Pro lisansı alın. Uygulama, Android’de etkili bir ekolayzır, bas güçlendirici ve ses yükseltici uygulayarak önemli bir ses kalitesi elde etmenizi sağlar.

2 hafta önce

Zedge Wallpapers & Ringtones Mod APK 7.10.7 indir (Reklamsız)

Akıllı telefonunuzu kişiselleştirmek istediğinizde Zedge’i indirin! Bir sürü yeni duvar kağıdı, harika zil sesleri, canlı duvar kağıtları, bildirim sesleri, oyunlar, simgeler ve daha fazlasını ücretsiz edinin.

2 hafta önce

ExpressVPN Mod APK 10.5.0 (Sınırsız deneme etkinleştirildi)

ExpressVPN için Android Mod APK en son sürüm indirin. IP adresinizi hırsızlardan, bilgisayar korsanlarından ve verilerinizi çalmaya çalışan şirketlerden güvenle gizleyin!

3 hafta önce

Microsoft, yeni Windows 11 klavye kısayollarını tanıttı

Windows 11 işletim sisteminin ön yapıları uzun süredir piyasada. Sistem hala Microsoft tarafından aktif olarak geliştirilmektedir, ancak Windows 10’a kıyasla daha fazla değişiklik ve özelliğin ekleneceği şimdiden bellidir. Bir başka...

Seed4.Me VPN ve Proxy - 1 Yıllık ve 6 Aylık Ücretsiz Kupon Kodu
8.7
3 hafta önce

Seed4.Me VPN – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

6 ay boyunca ücretsiz Seed4.Me VPN lisansı. Windows, macOS, Android ve iOS işletim sistemlerinde anonim kullanım için internet bağlantılarını şifreleyen güvenilir bir VPN hizmeti olan Seed4.Me’den sınırsız trafik alın.

3 hafta önce

Windows 7 ve Windows 8.1’den Windows 11’e doğrudan yükseltme kullanılamayacak

Windows 7 ve Windows 8.1 işletim sistemlerini çalıştıran cihazlar doğrudan Windows 11’e yükseltilemez. Doğrudan güncellemeler yalnızca Windows 10 cihazlarda kullanılabilir.