İşletim Sistemleri

Windows 10 , Android , iOs işletim sistemlerini içeren programlar ve uygulamalar.

22 Eyl, 2020

Android Akıllı Telefonunuzda ‘Yetersiz Depolama’ Hatasını Düzeltme

Akıllı telefonlar, aslında aradığınız her türlü ayrıntıyı sağladıkları için harika bir kullanım sunar.

21 Eyl, 2020

MSI Afterburner Windows 10 indir

GPU’nuzun zayıf yetenekleri ve oyunun yüksek GPU gereksinimleri nedeniyle bazen bir video oyunu oynamaktan zevk almak imkansızdır. Tüm grafik ayarlarını minimuma ayarlasanız bile, bu sorunu çözmek için yeterli olmayabilir.

20 Eyl, 2020

İşletim Sistemi Bulunamadı veya Eksik mi? Düzeltin!

“Operating System Not Found” hata mesajını aldığınızda, bilgisayarınız size ne gördüğünü çok sade bir İngilizce olarak anlatıyor. Siz başlattınız, sabit sürücünüzde bir işletim sistemi aradı ve başarısız oldu. Bunun gibi...

20 Eyl, 2020

iOS 14: Varsayılan Posta Uygulamalarını Nasıl Değiştirirsiniz?

iOS nihayet Apple dışı bir varsayılan tarayıcı ve e-posta uygulaması seçmenize izin veriyor. Bu makalemizde size nasıl olduğunu gösteriyoruz.

20 Eyl, 2020

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Ücretsiz bir Soft Organizer Pro lisansı edinin. Program, gereksiz uygulamaları ve dosya izlerini bırakmadan sistemden tamamen kaldırmanıza izin verir.

19 Eyl, 2020

WinUtilities Pro için Ücretsiz Lisans Alın

Windows çalıştıran bir bilgisayarı optimize etmek ve hızlandırmak için bir dizi araç sağlayan WinUtilities Pro için ömür boyu ücretsiz bir lisans alın.

19 Eyl, 2020

İOS 14: Turuncu ve Yeşil Noktalar neyi gösteriyor?

Apple kısa süre önce bir dizi iPhone ve iPad için iOS 14 güncellemesini yayınladı. Bu, Apple’ın gizlilik ve güvenlik açısından birçok yeni özellik sunan en son akıllı telefon işletim sistemidir.

IObit Malware Fighter Pro 8.1 – Ücretsiz Lisans
8.3
18 Eyl, 2020

IObit Malware Fighter Pro 8.1 – Ücretsiz Lisans

Bitdefender antivirüs motorunu kullanan ve bilgisayarınız için ek gerçek zamanlı koruma sağlayan IObit Malware Fighter 8.1 Pro programı için ücretsiz lisans.

17 Eyl, 2020

Reg Organizer – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı yapılandırmak, optimize etmek ve temizlemek için etkili Reg Organizer aracını kullanmak için ücretsiz bir ömür boyu lisans, sistem kaynaklarını boşaltmanıza ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .

12 Eyl, 2020

iOS 14: Google Chrome’u iPhone’da Varsayılan Tarayıcınız Olarak Ayarlama

iOS 14, üçüncü taraf web tarayıcılarının ve e-posta istemcilerinin varsayılan hale gelmesine izin verir, bu nedenle Safari ve Apple Mail’i gerçekten sevmiyorsanız, artık başka seçenekleriniz de var.