İşletim Sistemleri

Windows 10 , Android , iOs işletim sistemlerini içeren programlar ve uygulamalar.

Cleaner by Augustro for Android - Ücretsiz Lisans
1
8 Mar, 2020

Cleaner by Augustro for Android – Ücretsiz Lisans

Android için ücretsiz Cleaner by Augustro lisansını edinin. Android işletim sistemini otomatik bakım işlevselliğiyle verimli bir şekilde temizlemek için güçlü bir uygulamadır.

30 Oca, 2020

Apple 2020 Platformlarına Gelen 117 Yeni Emojiye Göz Atın

Apple’ın iOS ve macOS gibi platformlarına bu yıl eklenecek 117 yeni emojiyi duyurdu. 2020 yılı için emoji listesi tamamlandı.

29 Oca, 2020

Apple, iPhone için iOS 13.3.1 Güncellemesini Yayınladı

Apple, 2020’nin ilk iOS güncellemesini yayınladı. İOS 13.3.1, çip tarafından konum hizmetlerinin kullanımını kontrol etmek için bir ayar eklemek de dahil olmak üzere bir dizi hatayı düzeltir.

26 Oca, 2020

Google, Apple tarayıcısında güvenlik açıkları buldu

Google’daki siber güvenlik ekibi, Safari’de bir dizi büyük güvenlik açığı keşfetti. Uzmanlara göre, Apple’ın tarayıcısında yerleşik olan anti-izleme sistemi olan Akıllı İzleme Önleme (ITP) ‘de “çok sayıda” kusur bulundu.

26 Oca, 2020

Apple Bilgisayarlarını En Çok Etkileyen Virüs Ortaya Çıktı

Kaspersky Lab uzmanları , 2019’da macOS kullanıcıları için en yaygın tehdidi seçti . Dünyanın her onuncu Apple bilgisayarına çarpan Shlayer adware Trojan olduğu ortaya çıktı.

25 Oca, 2020

Microsoft, Windows 10’da Reklamlarını Tanıttı

Bu kez microsoft yazılım devi, yine şeridin hemen altında görünen bir şerit kullanarak WordPad’de Office Online reklam uygulamalarını tanıtmaya başladı.

21 Oca, 2020

F-Secure SAFE – Tek Cihaz için 1 Yıl Ücretsiz Lisans Teklifi

F-Secure SAFE’nin 1 yıl boyunca kapsamlı korumasını ücretsiz alın. Tek bir çözümle cihazınızı koruyun.F-Secure SAFE, bilgisayar kullanıcıları için bir güvenlik aracıdır.

21 Oca, 2020

Seed4.Me VPN ve Proxy – 1 Yıl Ücretsiz Lisans

1 yıl boyunca Seed4.Me VPN ve Proxy Premium Aboneliği için ücretsiz lisans. İnternet bağlantılarını şifreleyerek güvenilir bir VPN hizmeti için bir yıllık sınırsız trafik elde edin.

19 Oca, 2020

Webroot SecureAnywhere AntiVirus – 6 Aylık Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızı İnternet tehditlerinden, Webroot SecureAnywhere AntiVirus bulut tabanlı virüsten koruma programı ile koruyun ve ücretsiz lisans alın.

16 Oca, 2020

Android Kullanıcıları için Sahte Antivirüs Uygulamaları

VPNPro uzmanları, Android için çok sayıda popüler anti-virüs programı keşfetti, bu aslında kullanıcı tarafından cihazlardan bilgi okumak için casus yazılım programları olduğu ortaya çıktı. Bu tür programlar, geleneksel telefon antivirüs...