1. Anasayfa
 2. Veri Kurtarma

Reg Organizer 9.11 – Ücretsiz Lisans Key

Reg Organizer 9.11 – Ücretsiz Lisans Key
0

Reg Organizer programı için ücretsiz lisans alabilirsiniz. Windows işletim sisteminin kaynaklarını boşaltmanıza ve performansı en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan, bilgisayarınızı ayarlamak, temizlemek ve optimize etmek için etkili bir programdır.

Reg Organizer Lisans Key

 1. Programı aşağıdaki bağlantıdan indirin ve bilgisayarınıza yükleyin.
 2. Yardım> Lisans anahtarını girin menüsünden aşağıdaki kodla tam sürümü etkinleştirin.
AEESYA-ABPZK4-47WKW2-ZSHLQN-46GERJ-HJ2T3D-U2PMZA-CFDLNB-7CGA

Reg Organizer Özellikleri

Reg Organizer’ın Temel Özellikleri

 • Hızlı Kontrol: Hızlı Kontrol aracı, örneğin disklerde gereksiz dosyalar olup olmadığı gibi sistem parçasının durumlarını görüntüleyebileceğiniz bir “kontrol merkezini” temsil eder ve Reg Organizatör tarafından önerilen eylemleri sağlar. Araç, deneyimsiz kullanıcılar için idealdir.
 • Sistem Temizleme: Sistem Temizleme aracı, yer açmanıza ve bilgisayarın sabit disklerindeki gereksiz dosyalardan kurtulmanıza yardımcı olur. Kayıt defterinde ve sistemdeki farklı türden sorunları arayacak ve çözecektir. Yeni başlayanlar aracı kullanabilir.
 • Özel Veri Temizleme: Özel Veri Temizleme aracı, bilgisayarla yapılan çalışma izlerini sistemden kaldırır. Bu izler, kullanıcı hakkında kişisel nitelikteki verileri içerir. Araç, yüklü uygulamaların çalışma izlerini (önbellek) temizler. Deneyimsiz kullanıcılar da bu aracı kullanabilir.
 • Kayıt Defteri Optimizasyonu: Reg Organizer, kayıt sıkıştırma ve birleştirme işlemleri gerçekleştirerek sistem performansını artırabilir. Sıkıştırma, gereksiz bilgileri kayıt defteri dosyalarından kaldırır. Birleştirme, kayıt defteri dosyalarının tüm parçalarını bir araya getirerek kayıt defteri ve sistem performansını hızlandırır. Kayıt Defteri Optimizasyonu, çoğunlukla Windows XP ve önceki işletim sistemleri için etkilidir. Bu aracı gerçekleştirmek kolaydır, bu nedenle yeni başlayanlar için idealdir.
 • Başlangıç ​​Uygulamaları: Başlangıç ​​Uygulamaları, sistemle birlikte otomatik başlatma için kayıtlı uygulamaların listesini dikkatinize sunar. Bu uygulamaları görüntüleme ve kaldırmanın yanı sıra, gerekli olmayan bazı uygulamaları sistem yüklendikten hemen sonra geciktirerek bilgisayarın başlama süresini hızlandırır. Bu tür uygulamalar, sistem başladıktan sonra biraz gecikmeli olarak yüklenecektir.
 • Uygulamalar: Bu aracı kullanarak kurulu uygulamalarınızı güncelleyebilir, gereksiz olanları temiz ve eksiksiz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Yeni bir program yüklediğinizde, Reg Organizer sistemi izleyerek yükleme sırasında programda meydana gelen değişiklikleri algılar. Yüklü uygulamayı kaldırmanız gerekirse, bu veriler tamamen kaldırılması için kullanılacaktır. Böylece, uygulamanın kendi kaldırma aracı tarafından kaldırılmamış olanlar da dahil olmak üzere, bir uygulamanın tüm izleri sistemden temizlenecektir.
 • Kayıt Defteri Düzenleyicisi: Anahtarları ve değerleri oluşturmak, düzenlemek, kopyalamak ve silmek ve ayrıca kayıt defterinde arama yapmak için düzenleyiciyi kullanabilirsiniz. Bu araç ayrıca kayıt defteri verilerini dışa veya içe aktarabilir. Kayıt defterini düzenlerken kullanılan arayüzün aynısını kullanarak kayıt defteri dosyalarını görüntülemek ve değiştirmek için kullanılabilen .reg dosya düzenleyicisiyle birlikte gelir.
 • Önemli Kayıt Defteri Parçaları: Bu özellik, kayıt defterinin en önemli anahtarlarından bilgi alır ve görsel olarak görüntüler. Bu araç kullanıldığında, artık anahtarları aramanız ve kayıt defteri düzenleyicisinde açmanız veya girişlerin doğruluğunu kontrol etmeniz gerekmez. Önemli Kayıt Bölümleri tüm bilgileri kendi bünyesinde toplar, analiz eder ve size görsel olarak sunar. Örneğin, çeşitli uygulamalarda en son açılan belgelerin listesini incelemek ve düzenlemek veya sistem kitaplıklarında kayıtlı dinamik bağlantı kitaplıklarını (DLL) araştırmak için bu aracı kullanabilirsiniz. Program, öğeleri farklı gruplara ayırarak bu bilgilerin gözden geçirilmesini kolaylaştırır. Örneğin, hatalı girişleri veya kayıt defterine yeni eklenen girişleri gruplandırabilirsiniz.
 • Sistem Ayarları: İşletim sisteminin performansını veya görünümünü kişisel tercihlerinize göre ince ayar yapabilirsiniz. Örneğin, programı daha fazla önbellek kullanacak şekilde ayarlayarak sistemi hızlandırabilir veya Windows Gezgini’nde bir dosyanın içerik menüsüne yeni komutlar ekleyebilirsiniz.
 • Kayıt Defteri Anlık Görüntüleri: Değişiklikleri belirlemek için farklı zaman dilimlerinde kayıt defterinin anlık görüntülerini oluşturmak ve karşılaştırmak için bu aracı kullanabilirsiniz.

Reg Organizer Lisans Özellikleri

 • Ömür boyu lisans yalnızca 9.11 sürümü için mevcuttur.
 • Bir ev bilgisayarında kullanım için.
 • Ücretsiz teknik destek yoktur.
 • Yardımcı programı yıl boyunca güncelleme.
8.3
İncelemeye Genel Bakış

Kullanıcıların kayıt defterini düzenlemesine, temizlemesine ve korumasına, sistemdeki hataları düzeltmesine ve bilgisayar performansını sağlamlaştırmasına yardım eder.

 • Genel 8.8
 • İşlevsellik 8.5
 • Kullanım Kolaylığı 8
 • Müşteri Desteği 8

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir