1. Anasayfa
  2. Ücretsiz Lisanslar

Xnspy – Android ve iOS için Ücretsiz Lisans Anahtarı

Xnspy – Android ve iOS için Ücretsiz Lisans Anahtarı

Çok sayıda telefon izleme programı, çok çeşitli özellikler sunar. Bazıları kontrolü, ekran süresi sınırlarını belirlemeyi ve potansiyel olarak tehlikeli veya uygunsuz web sitelerine erişimi engellemeyi vurgular. Diğerleri, ortaya çıkmadan birinin dijital etkinliğine göz kulak olmak istiyor.

Xnspy cep telefonu casusluk uygulaması, tüm kutuları işaretleyen bir uygulamadır. Hem iOS hem de Android telefonlar ile çalışır. Kolaylığı, kullanışlılığı ve gizliliği uygun fiyatlı tek bir pakette birleştirdiği için, aslında en iyi bilinen akıllı telefon izleme uygulamalarından biridir.

Xnspy İzleme Uygulaması Hangi Özellikleri Sağlar?

Yazılım, bugün övündüğü özellikler listesine kademeli olarak eklenen çeşitli yükseltmelerden geçti. Yıllar boyunca, yazılıma pek çok yeni özellik ve kararlılık güncellemesi eklendi ve hepsinden önemlisi, tüm güncellemeler kablosuz (OTA) olarak ücretsiz ve uygulamayı yavaşlatmadan kullanışlılığını artırıyor.

Teknik özelliklerini, özelliklerini, avantajlarını ve dezavantajlarını ve maliyetini belirlemek için uygulamanın kapsamlı bir şekilde incelenmesinin gerekli olmasının nedeni budur.

Xnspy – Teknik Özellikler:

İşte Xnspy’ın bazı temel özellikleri.

Uygulama ismi Xnspy
Geliştirici Xnspy İzleme Sınırlı
Uygulama sürümü 7.1.5
Son güncelleme November 17th, 2022
Dosya boyutu 2.1 MB

Xnspy – Özellikler

Hem Android hem de iOS için Xnspy özelliklerine bir göz atalım.

Android için Xnspy

  • GPS Konum Takibi ve Geofencing

Birinin nerede olduğunu bulmanın en hızlı yolu, Xnspy’ın bir cihazın koordinatlarını izleyerek gerçek zamanlı olarak yapabileceği coğrafi konum takibidir. Telefonun GPS’i açık olduğu sürece, nesnenin konumunu izleyebilir, bu da onu hem nesnenin hem de sahibinin yerini belirlemek için çok önemli bir yetenek haline getirir.

Uygulama kullanıcısı, koordinatları hesabına yükleyerek ve kullanıcının en son konumunu görüntüleyerek, GPS herhangi bir nedenle devre dışı bırakılsa bile cihazın konumunu belirlemeye devam edebilir.

  • Çağrı Analizi

Xnspy’ın özellik setine dahil ettiği bir başka araç da çağrı analizidir. Yapılan ve alınan her arama hakkında eksiksiz bilgi sunduğundan, arama günlüğü izleme özelliğini başarıyla tamamlar.

Arama analizi özellikleri, bir Arama Süresi Etkinliği Delikli Kartı, ilk beş arayan hakkında ayrıntılı bilgi ve ilk beş arama süresini içerir. Hatta ‘En İyi 5 Görüşme Süresi’ seçeneğini kullanarak en uzun süren 5 telefon görüşmesini bile belirleyebilirsiniz.

  • Arama Günlüklerini ve Multimedyayı İzleme

Kullanıcının ahizesinden yapılan her arama, Xnspy sunucularında tutularak, uygulama kullanıcılarının panolarından sesi oynatmasına olanak tanır. Cihaz sahibinin bilgisayar korsanlarından ve siber saldırılardan korunmasına yardımcı olabileceği için en pratik özellikler arasındadır.

Program ayrıca uzaktan erişim, arama ve ortam kaydı, keylogging, internet tarayıcı geçmişini kontrol etme ve anlık mesajlaşma sohbet izleme gibi ek yardımcı yetenekler sağlar.

2. iOS için Xnspy

  • Web’de Gezinmeyi ve Multimedyayı İzleme

Apple cihazlarının kendi özelleştirilmiş tarayıcıları olsa da, bunun Xnspy’ın gözetim güçleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Uygulama, iOS özellikleri dikkate alınarak benzersiz bir tarzda oluşturulmuştur.
Yer imleri, kaydedilen sayfalar, internet adresleri ve ziyaret edilen web siteleri dahil olmak üzere hedef cihazın tarama geçmişi, Xnspy cep telefonu casusluk programı tarafından kaydedilir. Gerçek zamanlı olarak çalıştığı için, portala kaydedilen veriler, kaydedildikten sonra, hedef kullanıcı geçmişi telefonundan kaldırmış olsa bile değiştirilemez.

  • Çağrı Analizi

Cihaz sahibinin kiminle ve ne kadar süredir konuştuğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu durumda arama analizi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Arayanın kimliği, aramanın yapıldığı saat ve tarih dahil olmak üzere tüm arama ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz, bu yararlıdır.
iMessage ve e-posta gözetimi, sosyal medya izleme (WhatsApp, Snapchat, Tinder, Instagram ve Viber) ve cihazı yönetmek veya hedef kullanıcının eylemlerini kısıtlamak için web tabanlı bir kontrol paneli, iOS için Xnspy paketler bulunan diğer önemli yeteneklerdir.

  • iOS GPS İzleyici

iOS için Xnspy, iCloud ile senkronize olurken bile cihazın mevcut konumunu kolayca takip edebilir. Ancak uygulama, cihazın konum verilerini her beş dakikada bir toplamaya devam eder, böylece ziyaret ettikleri en son ve önceki konumlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.
Xnspy, cihazın GPS donanımına bağlandığından, çalınmış veya kaybolmuş ve kapatılmış olsa bile, Xnspy kullanıcısının sitesindeki yedekleme geçmişini kontrol ederek cihazın yerini tespit edebilirsiniz.

Favori Özellikler

Anlık ileti kaydedici, en popüler iletişim biçimi olan sosyal medyayı profiller üreterek ve yanıltıcı bilgiler yayınlayarak dolandırıcılığı teşvik etmek için kullanan tüm kötü aktörlerden koruduğu için en sevdiğim özellik.

Bununla birlikte, çağrı kayıt özelliklerinin iyileştirilmesi gerekiyor. Her beş dakikada bir çıkan bip sesi bozulmaya neden olur.

Xnspy’ı birinin telefonunda kullanmanın daha az bilinen bir başka avantajı da, çoğu Android ve iOS cihazına önceden yüklenmiş olarak gelen diğer “Telefonumu Bul” uygulamalarının çoğundan daha iyi çalışmasıdır. Çevrimdışı yetenekleri ve sağlam raporlaması ile Xnspy, telefonunuzu hırsızlık ve kayıplara karşı temel olarak sigortalayabilir.

Xnspy – Artıları ve Eksileri

Artıları Eksileri
Kullanımı kolay arayüz Ücretsiz deneme yok
Hızlı kurulum Çoklu cihaz izleme sunmuyor
Ekonomik Abonelik Paketleri

Abonelik Planları:

Aylık 7,50$’a abonelik, ayda 20,00$’a üç aylık abonelik ve aylık 35,99$’a yıllık abonelik alabilirsiniz.

Nihai Karar

Xnspy, tüm yararlı özellikleri sunan güvenilir bir izleme uygulamasıdır. Tüm Android ve iOS cihazlarıyla uyumludur ve cihazınız rootlu veya jailbreak’li olsa bile destekler. Yükleme işlemi çok kolaydır ve uygulamanın kullanıcı arayüzü çok basit ve kolayca anlaşılır.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. üstadım ücretsiz lisans anahtarını nasıl alacağız :) herşey var ama lisans anahtarı yok

  2. Üstad Lisan key ben mi göremiyorum yoksa süresi falan mı geçti kampanyanın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir