1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Apple’ın yepyeni iMac’i, M1 destekli iPad Pro ve yeni Apple TV 4K, Cuma gününden itibaren satışa sunulacak

Apple’ın yepyeni iMac’i, M1 destekli iPad Pro ve yeni Apple TV 4K, Cuma gününden itibaren satışa sunulacak

Apple bugün, yepyeni iMac, M1 destekli iPad Pro ve yeni Apple TV 4K’nın 21 Mayıs Cuma gününden itibaren tüm dünyada satışa sunulacağını duyurdu.

Aşağıda bu yeni ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz:

iMac:

Tamamen yeni iMac çok daha kompakt ve son derece ince bir tasarıma ve güçlü performans atılımı için M1 çip ve muhteşem bir 4,5 kb Retina ekrana sahiptir. iMac yeşil, sarı, turuncu, pembe, mor, mavi ve gümüş gibi bir dizi canlı renkte gelir. Müşteriler, Touch ID ve Sayısal Tuş Takımlı Magic Klavye, Magic Mouse ve sektörün en iyisi Magic Trackpad dahil olmak üzere üç Magic Keyboard modelinden birini seçebilirler – hepsi aynı renkte.

M1 destekli iPad Pro:

Tarafından kompresörlü Apple tasarımlı M1 çip, iPad Pro türünün en hızlı cihazıdır. 12,9 inç iPad Pro, en zorlu HDR iş akışlarına daha gerçekçi ayrıntılarla çarpıcı bir görsel deneyim sunan, iPad Pro’ya aşırı dinamik aralık getiren yeni bir Liquid Retina XDR ekrana sahiptir. 5G’ye sahip hücresel modeller, hareket halindeyken daha da hızlı kablosuz bağlantı sağlar, Thunderbolt desteği, yüksek performanslı aksesuarlardan oluşan devasa bir ekosistem sunar ve tamamen yeni Ultra Geniş ön kamera, kullanıcıları otomatik olarak tutan görüntülü görüşmeler için yeni bir deneyim olan Center Stage’i etkinleştirir. çekimde mükemmel bir şekilde çerçevelenmiş.

Apple TV 4K:

Yenilikçi renk dengesi teknolojisi ve yüksek kare hızlı HDR özelliğine sahip yeni nesil Apple TV 4K , evde en iyi eğlence deneyimini sunar ve müşterileri en sevdikleri içeriklere en yüksek kalitede bağlar. Tamamen yeni Siri Remote, daha iyi doğruluk için beş yönlü gezinme sunan ve aynı zamanda Apple TV kullanıcılarının sevdiği hızlı yönlendirmeler için dokunmatik özellikli tıklama paneli kontrolüne sahiptir.

Yazı Kaynakları
Apple

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir