1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Snapchat Hesap Silme Linki 2024

Snapchat Hesap Silme Linki 2024
0

Bu makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Snapchat hesap silme veya kapatma nasıl yapılır sorusuna elimizden geldiğince yanıtlar vereceğiz. Bildiğimiz gibi artık sosyal medya sistemlerinde yenilenen ve sürekli gelişen seçenekler söz konusu.

Üyelik açmak var olduğu gibi bu üyeliklerinizi kapatmak ve hatta silmek birçok sosyal medya sisteminin içerisinde mevcut. Tabi ki bu durum aynen Snapchat içinde geçerli. Ancak bu sistemde snapchat hesap kapatma ya da silme işlemlerinin prosedürü biraz daha farklı şekilde işliyor demek de yanlış olmaz sanıyorum. Bu anlamda Snapchat hesabı nasıl silinir sorunuza hemen resimli bir anlatım ile cevap vermek istiyoruz.

Snapchat Hesap Kapatma (Silme) İşlemi

Çok zor bir işlem değil ancak birkaç adım ile bunu sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Klasik sosyal medya sistemlerine nazaran biraz daha karmaşık. Dolayısı ile dikkat ile üzerinde durmamız gerektiğini söyleyelim. Sırası ile işlemleri anlatıyoruz.

Öncelikle silme işlemini bilgisayarımızdan ya da telefonumuzdan tarayıcı kullanarak yapmak durumundayız. Aşağıdaki butondan Snapchat Destek sayfasına giriş yapıyoruz.

Snapchat Hesap Silme Linkine Gidin

Burada sizden Snapchat için kullandığınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecektir. Bu bilgileri girerek LOG IN (GİRİŞ) ekranına tıklayın. Siyah bir ekranda tekrardan bilgilerinizi girmenizi isteyecektir. Bu ekranda da bilgilerinizi yeniden girerek CONTINUE (DEVAM ET) sekmesine tıklayarak bir sonraki aşamaya geçin.

Evet burada ki bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra aşağıdaki gibi bir ekran bizleri karşılamış oluyor. Bu ekranda SNAPCHAT HESABINIZ BAŞARI İLE SİLİNDİ uyarısını İngilizce dil seçeneği ile görebilirsiniz. Bu aşamanın ardından herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.

Snapchat Hesap Silme ve Kapatma işlemi 2023

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir