1. Anasayfa
 2. Rehber

VK Video İndirme Nasıl Yapılır?

VK Video İndirme Nasıl Yapılır?
1

Bugün ki makalemizde sizlerle birlikte VK video indirme nasıl yapılır sorusuna yanıt verecek ve aşama aşama işlem uygulamaları yapacağız. Dünya genelinde en çok kullanılan video izleme sitelerinden birisi olan VKontakte, YouTube gibi insanlara sunduğu para kazanma seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı demek yanlış olmaz sanıyorum.

Rusya merkezli bir sistem olarak dikkat çeken ve her geçen gün kendisini geliştiren bu şirket, Türkiye genelinde çok fazla olmasa da bazı Avrupa ülkelerinde öncelikli video izleme platformu olarak dikkat çekiyor. YouTube üzerinde bulamadığınız videoları ve filmleri bu site üzerinden izleme şansına da sahip olabileceğinizi net olarak söyleyebiliriz. Şimdi sizlere alternatifli olarak farklı farklı seçenekler sunacak ve aşamaları inceleme yoluna gideceğiz.

VK (VKontakte) Nedir?

VK (VKontakte), 2006 yılında Rusya merkezli olarak kurulmuş olan bir online video içerik paylaşım ve sağlayıcılık sistemi olarak dikkat çeker.

Rusya, özellikle Google şirketleri için kurduğu rakip sistemler ile insanları kendisine doğru çekme yoluna gitse de ne yazık ki bunda başarılı olamadılar. YouTube için rakip olarak VK, Google için rakip Yandex ve bunun gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı seçenek kendisini net olarak gösteriyor demek yanlış olmaz sanıyorum. Bu anlamda VK yine de sektörde Yandex’e göre çok daha uzun süre durabildi.

VK Video İndirme Nasıl Yapılır?

VK, en çok dikkat çeken şirketlerden birisi olarak dikkatleri çekerken video indirme ile alakalı olarak da pratik seçenekler kendisini gösteriyor diyebiliriz.

Türkiye geneline baktığımız zaman da kullanım oranı belli şekilde yükselmiş bir sistem demek de yanlış olmaz kanaatindeyim. Şimdi sizlere bu aşamaları anlatacak ve fikir edinme yoluna gideceğiz.

 1. VK üzerinden indirmek istediğiniz bir videonun URL adresini kopyalayın.
 2. Ardından aşağıda vermiş olduğum VK video indirme web sitelerinden birini seçin.
 3. Video URL’sini ilgili boş alana yapıştırıp indir butonuna tıklayın.
 4. Daha sonrasında videonuzu 1080p yani FULL HD yüksek kalite olarak indirin.
VK Video İndiricisi
Vkontakte’den videoları kolayca cihazlarınıza indirin ve kaydedin!

VK Video İndirme Siteleri 2024

Aşağıda popüler VK video indirme siteleri listesi verilmiştir. İhtiyacınız olan siteye gidip VK üzerindeki videoları ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 1. https://steptodown.com/tr/vk-video-indirici/
 2. https://youtube4kdownloader.com/tr49/download-vk-video.html
 3. https://ytvideoindirici.com/vk-video-indirici/
 4. https://www.downloadvideosfrom.com/VK.php
 5. https://scloudtomp3downloader.com/af/vk-video-downloader/

VK (VKontakte) Video İndirme Chrome Eklentisi

VK için bu anlamda geliştirilmiş olan VK Chrome Eklentisi ile de sorunsuz bir şekilde bu işlemi tek tıklama sayesinde yapabilirsiniz. Daxab Ultime eklentisi ile videoyu izlerken indirmek istediğiniz video kalitesini seçiyorsunuz. Sonrasında indirme butonuna basıyorsunuz ve herhangi bir sorun olmaksızın videoyu indiriyorsunuz.

Altyapıları aynı olduğundan dolayı Edge Chromium web tarayıcısını kullanarak da sorunsuz bir şekilde bu eklentiyi değerlendirme şansına erişebilirsiniz.

Daxab Ultime Chrome Eklentisi indir

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Faydalı bir site tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir