1. Anasayfa
  2. Oyun

Call of Duty: Mobile, Task Force 141 – 23 Şubat’ta çıkacak

Call of Duty: Mobile, Task Force 141 – 23 Şubat’ta çıkacak

İkonik Task Force 141 haritası, 23 Şubat 2022 günü yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile’ın ikinci sezonunda geri dönüyor.

Call of Duty: Mobile’ın ikinci sezonu, yeni bir haritanın yanı sıra silahlar ve çeşitli temalı etkinlikler gibi her türlü heyecan verici yeni içeriği içerir.

Oyuncular, 50 yeni seviye dövüş deneyimi ödülü kazanma şansına sahip olacaklar. Yeni ücretsiz ve premium içerik, dizinin hayranlarının favori karakteri Simon “Ghost” Riley ve Kyle “Gas” Garrick gibi operatörleri içeriyor. İçeriğin geri kalanı yeni JAK-12 işlevsel silahı, yeni Chopper Gunner gözlük serisi, silah planları, arama kartları ve tılsımlar tarafından sağlanıyor.

Call of Duty Mobile Sezon 2: Task Force 141, 23 Şubat 2022’de Android ve iOS cihazlarda yayınlanacak.

Call of Duty Mobile: Task Force 141 (Görev Gücü) Harita İçeriğinde Öne Çıkanlar

Call of Duty: Mobile'da Task Force 141 haritası
Call of Duty Mobile Sezon 2

Harita ilk olarak Call of Duty Modern Warfare 3’te tanıtıldı ve hızla hayranların favorisi haline geldi. Hardhat, yeni bir iş kompleksinin şantiyesinde gerçekleşir.

Oyuncular yakın dövüşte savaşmak zorunda kalacaklar ve hayatta kalmanın tek yolu tetiği çekip mümkün olduğunca çabuk ateş etmek.

Yeni temalı etkinlik: Counter Intel

Teröristler şehrin kontrolünü ele geçirdi ve oyuncular görevleri tamamlayarak şehri serbest bırakmalı ve haritayı yavaş yavaş bir seviye ele geçirmelidir. Stratejik seçimler, görev başarısı için kritik öneme sahiptir, ardından oyuncular cesaretleri için ödüllendirilecektir.

Renkler Festivali ve Karnaval setleri

Call of Duty: Mobile, Renk Festivali ve Karnaval paketlerini sunacak. Bu paketlerin her birinde temalı silahlar, avatarlar ve daha fazlasıyla tarzınızı kutlayın.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir