1. Anasayfa
  2. Yazılımlar

XNSPY Telefon Takip Uygulaması Pro 6.5 Anahtar

XNSPY Telefon Takip Uygulaması Pro 6.5 Anahtar

XNSPY, birçok yıllık güncelleme alan bir Android akıllı telefon izleme ve takip aracıdır. Her yeni güncelleme hata düzeltmeleri, performans iyileştirme, kararlılık yenileme, daha yüksek yükleme hızları ve daha iyi erişilebilirlik getiriyor.

Geliştiriciler yakın zamanda pro APK için yeni bir güncelleme yayınladılar ve yeni kullanıcıların denemesi için birkaç anahtar verdiler. Eklenen yeni özelliklere/iyileştirmelere, nasıl indirebileceğinize ve uygulamanın genel incelemesine bakalım.

XNSPY’ye Kısa Bir Giriş

XNSPY, birinin akıllı telefon aktivitesini takip etmek için en akıcı yöntemlerden biridir. Akıllı telefonu uzaktan o kadar hassas bir şekilde izlemenizi sağlar ki, akıllı telefonu sanki cihazı kendiniz tutuyormuşsunuz ve anında çalıştırıyormuşsunuz gibi kullanmanıza benzer.

Cihazı uzaktan takip edebilir çünkü cihaza yüklendikten tüm telefon verilerini alır, kamera ve depolama alanı gibi donanımları ve üzerinde yüklü tüm uygulamaları alır. Bu sayede ekran görüntüsü alabilir, e-postaları, metinleri ve arama kayıtlarını görüntüleyebilir, cihazın gerçek zamanlı konumunu görüntüleyebilir, mikrofonu uzaktan açarak çevresini dinleyebilir, internet geçmişini görüntüleyebilir ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Uygulamaya kurulum sırasında sınırsız erişim verilir, bu da akıllı telefonu günün her saati izlemesine olanak tanır ve maskelenmiş rastgele bir işlem olarak işletim sistemi katmanının altında süresiz olarak kendini gizler.

XNSPY Pro APK Nasıl İndirilir ve Kurulur?

XNSPY için kurulum süreci oldukça basit ve sezgiseldir, bu da izleme uygulaması hakkında sevdiğimiz şeylerden biridir. Sadece aşağıdaki adımlarla devam edin ve işiniz bitecek:

Adım 1: XNSPY web sitesine gidin ve gereksinimlerinize uygun bir abonelik seçeneği seçin. Her abonelik planında bulunan özelliklerin listesini kontrol ettiğinizden emin olun. Her abonelik planı farklı bir dizi izleme özelliği sunar, bu nedenle ihtiyaçlarınızı karşılayan birini seçin.

Adım 2: Yazılımı ve kurulum talimatlarını indirmek için URL için e-postanızı kontrol edin.

Adım 3: Uygulamayı takip etmek istediğiniz cihaza yükleyin. Yazılımı yüklemek için fiziksel erişime ihtiyacınız olacak ve bu işlem birkaç dakikadan fazla sürmeyecektir. XNSPY yüklendikten sonra tamamen gizlenecektir.

Adım 4: 24 ila 48 saat içinde, uygulama yüklendiği telefondan ilgili tüm verileri çıkarmaya başlayacaktır. XNSPY kontrol paneli, çıkarılan tüm kullanıcı verilerine erişmenizi sağlar. Kontrol paneline erişmek için, size e-posta ile gönderilen kimlik bilgileri aracılığıyla kontrol paneli hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir.

Adım 5: Örneğin, kullanıcının telefonunda depolanan tüm fotoğrafları web tarayıcınızdan izlemek istiyorsunuz. Menüden Fotoğraflar’a tıklayın. Fotoğraf Galerisine gireceksiniz. Daha sonra görüntülemek için her bir fotoğrafa tıklayabilir ve fotoğrafı disk sürücünüze kaydetmek için sağ tıklayıp “resmi farklı kaydet “i seçebilirsiniz.

XNSPY Pro 6.5 Anahtar

Uygulamanın temel sürümüne sahipseniz, aşağıda belirtilen XNSPY Pro 6.5 APK lisans anahtarlarından herhangi birini kopyalayabilir ve akıllı telefon izleme ve takip aracının Pro sürümünü etkinleştirebilirsiniz.

4Fd0DJsVk5
V0BQiNEQUk
Di5bfK8MO1
iL7tcMSDAe

Şimdi gelişmiş özelliklerine geçelim. Tartışacağımız özellikler şunlardır:

  • Coğrafi konum izleme
  • Ekran kaydı
  • Uzaktan kumanda özellikleri
  • Metin izleme

XNSPY Özellikleri

XNSPY Pro 6.5 APK’sının en kullanışlı dört özelliğini tartışalım.

1. Coğrafi Konum Takibi

XNSPY’nin coğrafi konum izleyicisi, kullanıcıların bir hedef cihazın gerçek zamanlı konumunu görüntülemesine olanak tanır. Ayrıca her konum için zaman/tarih damgalarını görüntüleyebilir ve hedef cihazın konum geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

Tam konumu gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir ve herhangi bir nedenle konum verileri yüklenmiyorsa, hedef cihazın kapalı olması veya internet bağlantısının olmaması nedeniyle, XNSPY verileri yedekler ve bir internet bağlantısı kurulduğunda sunucularına yükler.

En iyi yanı, XNSPY telefonun GPS verilerini sunucularına yönlendirdiği için ekstra donanıma veya özel izinlere ihtiyaç duymamanızdır.

XNSPY: Coğrafi Konum Takibi

2. Ekran Kaydı

Bu, uygulamanın şimdiye kadarki en güçlü özelliklerinden biri ve tüm sosyal medya uygulamalarının ve anlık mesajlaşma uygulamalarının verilerini görüntülemenize olanak tanıdığı için kişisel olarak bizim favorimiz. Telefon kullanıcısının kişisel sosyal medya hesaplarını tam olarak nasıl kullandığını gösterir ve silinmiş olanlar da dahil olmak üzere cihazda paylaşılan tüm mesajları görmenizi sağlar.

Bu, uygulamanın her uygulamanın şifreleme ve diğer güvenlik algoritmalarının da üstesinden gelmesini sağlar. Bunun nedeni, uygulamanın veri değişkenlerini çıkarmaması, bunun yerine her 5 saniyede bir ekran görüntüsü alarak her sosyal medya platformunun uygulama içi deneyimini yakalamasıdır.

XNSPY: Ekran Kaydı

3. Uzaktan Kumanda Özellikleri

Bu, cihazı uzaktan kontrol etmenizi ve yerleşik donanım özelliklerini kullanmanızı sağlayan özellik setidir. Anlık izleme uygulamasının uzaktan kontrol özellikleri arasında Record Surround, Wipe Phone, Lock Phone ve Take Screenshot bulunmaktadır.

Record Surround, uygulamanın bir telefonun mikrofonunu uzaktan etkinleştirerek çevresini dinlemesini sağlayan bir ortam sesi kayıt özelliğidir. Telefonu Sil özelliği yazılım, uygulamalar, paylaşılan medya vb. dahil olmak üzere tüm telefon verilerini kaldırır. Bu, cihazın fabrika ayarlarına sıfırlanmasına neden olur. Telefonu Kilitle özelliği cihazınızı sizin için uzaktan kilitleyecek veya kilidini açacaktır. Ekran Görüntüsü Al özelliği ise düğmeye bastığınızda cihazın ekran görüntüsünü yakalar.

XNSPY Remoet Commands

4. Metin İzleme

Bu özellik Telefon Günlükleri altında bulunur ve saat, tarih, isim ve numara dahil olmak üzere hedef cihazda kayıtlı tüm metin mesajlarını gösterir. Mobil internetin ne kadar uygun fiyatlı olduğu ve anlık mesajlaşma uygulamalarının ne kadar popüler hale geldiği nedeniyle çok az akıllı telefon kullanıcısı metin gönderdiğinden, bu oldukça az önemsenen bir özelliktir.

Ancak yine de, gözden kaçabilecek ve cihaza zarar verebilecek ya da kötü niyetli kişiler tarafından son kullanıcıdan finansal avantaj sağlamak için kullanılabilecek kötü niyetli metinler olabilir. Bu özellik, sürekli metin taraması sağlayarak bu sorunlara karşı korunmaya yardımcı olur.

XNSPY: Metin İzleme - Text Messages Logs

XNSPY Artıları ve Eksileri

XNSPY’nin artıları eksilerinden çok daha ağır basıyor, bu da uygulamayı bence adil bir satın alma haline getiriyor.

Artıları Eksiler
Kolay kurulum PC desteği yok
Fiyatına göre muhteşem özellikler Tek bir abonelikte birden fazla cihaz izlenemiyor
Kolay kurulum süreci Aktif internet bağlantısı gerekir

XNSPY Performans

XNSPY kullanmanın en büyük avantajlarından biri, gelişmiş özelliklerinin tamamen optimize edilmiş olmasıdır, böylece performanstan ödün vermeden herhangi bir cihazda çalışabilirler. Uygulama hedef telefonu yavaşlatmıyor ve testlerim sırasında, uygulama akıllı telefonumu izlerken takılmalar, düşen kareler, gecikme veya gecikme gibi başka sistemik sorunlar fark etmedik.

Gösterge tablosuna giriş yapmak ve verileri senkronize etmek için gereken birkaç saniye dışında, XNSPY’nin dahili performansı sorunsuz ve uyumludur.

XNSPY Kullanım Kolaylığı

Deneyimlerimize dayanarak konuşacak olursak, kullanıcılar satın almak istedikleri uygulamanın çok karmaşık olacağı ve kurulumunun zaman alacağı fikrinden çekiniyor. Bu durum özellikle teknik becerilerden yoksun kullanıcılar için geçerlidir. Ancak XNSPY’nin kullanımının oldukça kolay olduğunu gördük ve kurulumu hızlıydı ve tüm izinler verildikten sonra sorunsuz geçti.

XNSPY Uyumluluğu

XNSPY, Android 4.0 ve üzeri ve iOS 6.0+ cihazlarla uyumludur. Uygulama, en yeni akıllı telefonlar ve üzerinde çalıştıkları işletim sistemleriyle uyumlu olmasını sağlamak için sürekli olarak güncellemeler almaktadır. En son XNSPY Pro 6.5 APK artık Android 14’te destekleniyor, bu da Samsung ve Google Pixel’den en yeni amiral gemisi cihazlarını satın alan müşteriler için büyük bir artı.

XNSPY Fiyat

Uygulama, yıllık abonelik için giderseniz aylık 7,5 $ gibi düşük bir fiyatla kullanılabilir. Ayrıca, üç aylık üyelik veya tek aylık abonelik için giderseniz, sırasıyla aylık 20 $ ve aylık 36 $ karşılığında kullanılabilir.

Uygulamayı XNSPY web sitesinden satın alabilirsiniz ve süreç oldukça basittir. Diğer casus uygulamalarına aşinaysanız, diğer tüm tekliflerden çok daha ucuz olduğunu bilirsiniz, bu da XNSPY’yi daha da çekici bir teklif haline getirir. 

9.1
XNSPY Pro 6.5 APK İncelemesine Genel Bakış

XNSPY yenilmesi gereken uygulama olmaya devam ediyor ve en son güncellemeyle rakiplerine paralarının karşılığını vererek kendini bir kez daha kanıtlıyor. Sağladığı özellikler pratik, işlevsel ve sağlamdır. Fiyatlandırması benzerleri arasında çok daha iyi ve kararlılığı ve performansı zamanla daha da iyi hale geliyor.

  • Genel Puan 9.1

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir