1. Anasayfa
  2. Veri Kurtarma

FoneLab Android Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key

FoneLab Android Data Recovery – 1 Yıllık Ücretsiz Lisans Key
FoneLab Android Data Recovery
0

FoneLab Android Data Recovery programı için 1 yıllık ücretsiz lisans anahtarı alabilirsiniz. Kaybolmuş veya silinmiş verileri geri yüklemek için kullanılan bir yazılımdır. Bu yazılım, Android cihazınızda bulunan fotoğraflar, videolar, mesajlar, kişiler, arama kayıtları, WhatsApp sohbet mesajları ve ekleri gibi çeşitli veri türlerini kurtarabilir.

FoneLab Android Data Recovery, hasar görmüş veya kırık ekranlı cihazlardaki verileri de kurtarabilir ve farklı veri kayıp senaryolarına uygun olarak çeşitli kurtarma modları sunar.

FoneLab Android Veri Kurtarma aracı, çoğu Samsung, HTC, LG, Huawei, Sony, Motorola, One Plus, Google, Xiaomi ve diğer cihazlardan Android verilerini kurtarmaya yardımcı olur. Silinen ve mevcut dosyaları Android’den Windows veya Mac bilgisayara aktarmanıza ve yedeklemenize izin verir. Bir mobil cihazın dahili belleğinden, ek bir bellek kartından veri kurtarmayı destekler.

FoneLab Android Data Recovery 1 Yıllık Lisans Key

Şimdi gelelim ücretsiz olarak bu programı nasıl kullanacağımıza. :) Aşağıda sizlere vermiş olduğum promosyon bağlantısı üzerinden FoneLab Android Data Recovery için 1 yıllık promosyon bağlantısını paylaştım. Acele edin ve süre dolmadan lisansınızı alın.

FoneLab Android Data Recovery Promosyon Sayfası
  1. Yukarıda verilen promosyon sayfasına gidin.
  2. Adınızı ve E-Mail adresinizi girin, gizlilik politikasını kabul edin ve “Registrierungscode senden” mavi butona tıklayın.

FoneLab Android Data Recovery Lisans Özellikleri

  • Bir Windows veya Mac kişisel bilgisayar için yıllık lisans.
  • Yeni sürümler için güncellemeler sağlanmamaktadır.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir