1. Anasayfa
  2. Android

Temp Mail APK indir

Temp Mail APK indir
0

Web siteleri e-posta adresinizi istediğinde nefret mi ediyorsunuz? Temp Mail ile sahte bir e-posta adresi sağlayabilirsiniz! Kullanabileceğiniz tonlarca ücretsiz e-posta adresi edinin.

Uygulama Adı Temp Mail
Güncelleme Tarihi 6 Aralık 2022
İşletim Sistemi Android 6.0+
 Son sürüm 3.13
Boyut 9.03 Mb
Mod Yok
Kategori İletişim
Geliştirici Privatix Limited
Fiyat Ücretsiz
Google Play Bağlantısı com.tempmail

Temp Mail APK En Son Sürüm indir

Bugün çok sayıda web sitesi ve uygulama kullanıyorsanız, tek kullanımlık e-postaları kullanabilmek için Temp Mail’i indirmelisiniz.

Temp Mail APK indir

Çok sayıda web sitesi ve uygulama kullanıyorsanız, kayıt olmanız ve bilgilerinizi de girmeniz gerekir. Önemli web siteleri ve uygulamalar için kaydolmak için birincil e-posta adresimizi kullanmamız gerekir. Peki ya sadece bir haber bültenine kaydolmak ya da bir web sitesini geçici olarak kullanmak istiyorsanız? Bu durumlarda, saniyeler içinde çalışan bir geçici e-posta adresi almak için Temp Mail kullanabilirsiniz! Bununla, yeni bir e-posta oluşturmaya veya e-postanızı kullanmaya gerek kalmadan anında kayıt olabilirsiniz.

Privatix Limited tarafından yayınlanan bu uygulama, size e-posta yoluyla bir şeyler satmaktan başka bir şey yapmayacak olan spam göndericilerden kendinizi gizler. Bu uygulamayı kullanmak için kayıt olmanıza veya hatta bunun için ödeme yapmanıza gerek yok. Uygulamayı açıp basit adımları izleyerek saniyeler içinde yeni bir tane adresi alabilirsiniz. Bununla ilgili en iyi şey, geçici e-postanıza mesajlar ve ekler alabilmenizdir!

Spam’den Kaçının

Bugün çok sayıda web sitesi ve uygulama kullandığımız bir sır değil. İnternette yapabileceğimiz birçok yararlı şey var, bu yüzden düzenli olarak göz atıyoruz. Çok sayıda web sitesi ve uygulama sayesinde bugün hayatımızı kolaylaştırabiliriz. Ancak şirketlerin bize daha fazla ürün/hizmet satabilmesinin yollarından biri de e-postalarımızdır. Bu istenmeyen postalardan herhangi birini almak istemiyorsanız, Temp Mail’den geçici bir e-posta kullanabilirsiniz!

Bu uygulamanın yaptığı şey, kullanıcılara kullanabileceğiniz, çalışan bir geçici e-posta adresi sağlamaktır. İnternet üzerinden ücretsiz şeyler indirmek, film izlemek veya sadece bir uygulama kullanmanız gerekiyorsa bu idealdir. Burada, bugün kullanabileceğiniz birçok geçici e-posta adresi oluşturabilirsiniz.

Bu hizmeti kullanarak bugün gizliliğinizi koruyun! Her şey için gerçek e-posta adresinizi kullanmanıza gerek yok.

Temp Mail APK Özellikleri

Dolandırılmamak için bugün Temp Mail kullanmalısınız. Bu hizmet ile dolandırıcılık, kimlik avı girişimleri ve daha fazlasını önleyebilirsiniz.

Tek Kullanımlık E-postalar

Her gün çok sayıda web sitesi ve uygulama kullanıyoruz ve bu da bizi birçok saldırıya karşı savunmasız hale getiriyor. Bugün, bir çok kötü insan internette dolaşıp bir kurbanın görünmesini bekliyor. Her zaman tanıtımlara veya uygulamalara kaydoluyorsanız, kendi gerçek e-posta adresinizi kullanmamalısınız! Bunun yerine, kullanıcılara tek kullanımlık e-posta adresleri sağlayan Temp Mail’i kullanabilirsiniz. Bu e-posta adresleri, tüm kayıt ihtiyaçlarınız için bir kez kullanılabilir.

Bu şekilde, can sıkıcı istenmeyen e-postalar almazsınız ve kimlik avı e-postaları alma şansınız daha düşüktür. Burada, bugün hemen hemen her web sitesi ve uygulama için kullanabileceğiniz sınırsız e-posta oluşturabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda OTP’yi almanızı sağlayacak gelen e-postaları da okuyabilirsiniz. Bu uygulamayla, gerçek e-posta adresinizi kullanmanız gerekmeyeceği için artık herhangi bir dolandırıcılıktanda korkmanıza gerek yok!

Kayıt Gerekmez

Temp Mail ile kullanmak için kayıt olmanız gerekmez. Uygulamanın özelliği, içindeki bilgilerinizi ifşa etmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman kullanmanıza olanak tanır. Bu, kaydolmak için numaranızı veya e-postanızı kullanmanız gerekmediği anlamına gelir. Ayrıca adınızı veya saldırganlar tarafından kullanılabilecek diğer önemli bilgileri girmenize gerek yok! Uygulama, kullandığınız e-postada aldığınız tüm bilgileri sildiği için bu uygulamayı kullanmak tamamen güvenlidir.

Sınırsız Kullanım

İster bir ister yüz taneye ihtiyacınız olsun, Temp Mail ile sınırsız tek kullanımlık e-posta adresi oluşturabilirsiniz! Özel e-posta adları, birden çok posta kutusu ve reklamsız almanıza olanak tanıyan premium özellikler de vardır. Bu uygulamaya sahip olduğunuzda artık gerçek e-posta adresinizi kullanmanıza gerek yoktur.

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir