İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Office Araçları
 3. novaPDF Lite 11.1 – Windows için Ücretsiz Lisans

novaPDF Lite 11.1 – Windows için Ücretsiz Lisans

featured

Belgeleri oluşturmanıza, PDF biçimine dönüştürmenize ve birleştirmenize, yazıcıları yönetmenize ve Windows tabanlı bir bilgisayarda yazdırmanıza yardımcı olan novaPDF Lite 11 yazılımı için ücretsiz lisans.

NovaPDF Lite’ı kullanarak PDF belgelerini kolayca oluşturabilir ve paylaşabilir, işbirliğini daha verimli hale getirebilirsiniz. Tabloları, formları, çizelgeleri, e-postaları veya diğer yazdırılabilir belgeleri PDF’ye dönüştürün. Birleştirin, yazı tipini özelleştirin, sayfaları yeniden boyutlandırın, döndürün ve bilgi ekleyin.

Öne Çıkan Özellikler

 • Her türden yazdırılabilir belgeyi PDF’ye dönüştürün
 • PDF birleştirme
 • Fazladan meta veri ekleyin
 • Yazı tipi yerleştirme

novaPDF Lite, bilgisayar kullanıcılarının orijinal olarak oluşturuldukları uygulamadan bağımsız olarak elektronik belge alışverişinde bulunmalarını kolaylaştıracak. Elde edilen PDF dosyaları, bir PDF görüntüleyici kurulu olan herhangi bir bilgisayarda görüntülenebilir.

NovaPDF ile, yazıcı sürücüsü arayüzünden işlevlerine erişerek her tür yazdırılabilir belgeyi PDF’ye dönüştürebilirsiniz, örneğin (DOCX, XLSX, PPTX, PUBX, HTML, TXT). NovaPDF yüklüyse, PDF’nizi oluşturmak için belgeyle ilgili herhangi bir Windows uygulamasında Yazdır düğmesini tıklamanız yeterlidir.

novaPDF Lite 11.1 ücretsiz lisansı nasıl alınır?

 1. Buradan teklif sayfasına gidin. İsminizi, mail adresinizi, robot olmadığınızı onaylayın, gizlilik politikası anlaşması için tik kutucuğunu işaretleyin ardından “GET FREE KEY” Butonuna bastıktan sonra lisans anahtarı size e-posta yoluyla gönderilecektir.
 2. Başlat menüsünü açın ve ” novaPDF 10 Activation “ etkinleştirme kısayoluna tıklayın.
 3. Açılan pencerede, ” Anahtarı girin “ i tıklayın.
 4. Lisans sayısını 1 olarak ayarlayın, şartları kabul edin ve ” Etkinleştir “ üzerine tıklayın . Uygulama başarıyla etkinleştirilecektir, ardından yeniden başlat düğmesine tıklayın ve ücretsiz novaPDF Lite 11 lisansını kullanın.
 5. NovaPDF 11 sürümünü aşağıdaki butondan indirin ve bilgisayarınıza kurun.
NovaPDF’yi indirin

İşletim sistemi desteği : Windows 10 , 8, 8.1, 7, Vista (32 veya 64-bit)

Ücretsiz lisans novaPDF Lite’ın özellikleri

 • Bir bilgisayarda ömür boyu kullanım için lisans.
 • Programın 11.x serisi yeni sürümlerine ücretsiz yükseltme.
 • Ücretsiz teknik destek verilmez.
 • Yalnızca kişisel kullanım içindir.

8.5
İncelemeye Genel Bakış

novaPDF Lite, bir yazıcı sürücüsü arayüzü aracılığıyla işlevselliğine erişerek her tür yazdırılabilir belgeyi (örn. DOCX, XLSX, PPTX, PUBX, HTML, TXT, ...) PDF'ye dönüştürmenize yardımcı olur.

 • Genel 8.5
 • Fonksiyon 8.5
 • Destek 8.5
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknobird, en popüler ve en iyi ücretsiz lisanslı yazılımı, ücretsiz deneme sürümünü ve ücretsiz indirmeyi sunma, paylaşma ve güncelleme konusunda uzmanlaşmış en popüler yazılım eşantiyon web sitelerinden biridir.

Yorum Yap