1. Ana Sayfa
 2. Office Araçları

novaPDF Lite 11.5 – Windows için Ücretsiz Lisans

novaPDF Lite 11.5 – Windows için Ücretsiz Lisans
0

Belgeleri oluşturmanıza, PDF biçimine dönüştürmenize ve birleştirmenize, yazıcıları yönetmenize ve Windows tabanlı bir bilgisayarda yazdırmanıza yardımcı olan novaPDF Lite 11.5 yazılımı için ücretsiz lisans alın.

NovaPDF Lite‘ı kullanarak PDF belgelerini kolayca oluşturabilir ve paylaşabilir, işbirliğini daha verimli hale getirebilirsiniz. Tabloları, formları, çizelgeleri, e-postaları veya diğer yazdırılabilir belgeleri PDF’ye dönüştürün. Birleştirin, yazı tipini özelleştirin, sayfaları yeniden boyutlandırın, döndürün ve bilgi ekleyin.

novaPDF Lite, bilgisayar kullanıcılarının orijinal olarak oluşturuldukları uygulamadan bağımsız olarak elektronik belge alışverişinde bulunmalarını kolaylaştıracak. Elde edilen PDF dosyaları, bir PDF görüntüleyici kurulu olan herhangi bir bilgisayarda görüntülenebilir.

NovaPDF ile, yazıcı sürücüsü arayüzünden işlevlerine erişerek her tür yazdırılabilir belgeyi PDF’ye dönüştürebilirsiniz, örneğin (DOCX, XLSX, PPTX, PUBX, HTML, TXT). NovaPDF yüklüyse, PDF’nizi oluşturmak için belgeyle ilgili herhangi bir Windows uygulamasında Yazdır düğmesini tıklamanız yeterlidir.

NovaPDF indir

İşletim sistemi desteği : Windows 10, 8, 8.1, 7, Vista (32 veya 64-bit)

novaPDF Lite 11.5 Ücretsiz Lisans

 1. Buradan Promosyon Sayfasına veya alternatif sayfaya gidin.
 2. İsminizi, mail adresinizi, robot olmadığınızı onaylayın, gizlilik politikası anlaşması için tik kutucuğunu işaretleyin ardından “GET FREE KEY” Butonuna bastıktan sonra lisans anahtarı size e-posta yoluyla gönderilecektir.
 3. Başlat menüsünü açın ve “novaPDF 11 Activation” etkinleştirme kısayoluna tıklayın.
 4. Açılan pencerede, “Anahtarı girin” i tıklayın.
 5. Lisans sayısını 1 olarak ayarlayın, şartları kabul edin ve “Etkinleştir” üzerine tıklayın. Uygulama başarıyla etkinleştirilecektir, ardından yeniden başlat düğmesine tıklayın.

novaPDF Lite 11 Öne Çıkan Özellikler

 • Her türden yazdırılabilir belgeyi PDF’ye dönüştürün
 • PDF birleştirme işlemi
 • Fazladan meta veri ekleyin
 • Yazı tipi yerleştirme

novaPDF Lite Lisans Özellikleri

 • Bir bilgisayarda ömür boyu kullanım için lisans.
 • Programın 11.x serisi yeni sürümlerine ücretsiz yükseltme.
 • Ücretsiz teknik destek verilmez.
 • Yalnızca kişisel kullanım içindir.

8.5
İncelemeye Genel Bakış

novaPDF Lite, bir yazıcı sürücüsü arayüzü aracılığıyla işlevselliğine erişerek her tür yazdırılabilir belgeyi (örn. DOCX, XLSX, PPTX, PUBX, HTML, TXT, ...) PDF'ye dönüştürmenize yardımcı olur.

 • Genel 8.5
 • Fonksiyon 8.5
 • Destek 8.5

Yazar Hakkında

TeknoBird'in kurucusu, teknoloji ve yazılım hakkında insanlara yararlı makaleler yazar.

Yorum Yap